Opr.Dr.

Himmet Özdemir

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Hamileliğimin 24. haftasında sıvının çok az olduğunu çocuğumun alınması gerektiğini söylediler. Alınsa bile yaşama ihtimali çok az dediler. Bazı doktorların umursamaz ve paniğe sevk eden tavırları yüzünden çok zor zamanlar geçirdim. Komşumun ısrarı üzerine himmet beye gittik. Bilgisi tecrübesi ve cana yakınlığı ile beni çok rahatlattı. Çok sabırlı ve gerektiği şekilde bilgilendirme yapıyor. Çok sabırlı ve yakından ilgileniyor. 37. haftada doğum yaptım. Bebeğim çok şükür sağlıklı. Himmet beye çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Ben gebeliğimin 36.haftasından itibaren Himmet Bey e gittim . Son haftalar olması sebebiyle Dr un gebeliğime hakim olamayacağı düşüncesindeydim fakat doktorum beni şaşırttı . Hastalarına son derece ilgili ve hakim . Kendinden emin tavırları eminim ki hastalara güven veriyordur... Allah güç kuvvet versin böyle doktorlarımıza ... :)

 • çok memnunum

  tek kelime ile mükemmel doktor 1 ve 2.cocugumuz icin gitti 2. cocugumda gece saat 3'te rahatsizlandım. hastaneye gittigimizde ekibi ile bizi bekliyordu.cok alakadar ve ilgili doktor.1

 • çok memnunum

  tek kelimeyle muhteşem bir doktor...şu an yaşıyorsam hayatımı ona borçluyum...kendisi benim 2010-2011 yılları arasında hamileliğim boyunca gittiğim bir doktordur ve problemli bir hamileliğim olmasına rağmen benimle özenle ilgilenmiş ve rahatlatmış olup problemlerimin devam ettiği süreçlerde de hayati riskimin olduğunu söylemiş ve erken müdaheleyle hem benim hem oğlumun hayatını kurtarmıştır...ona can borcum var hem de bir değil 2 can...sosuz minnetlerimi sunuyor...ve ailecek onu çok sevdiğimizi söylemek istiyoruz...iyiki varsınız...saygılar...

 • çok memnunum

  HERŞEYDEN ÖNCE İNSANA DEĞER VEREN BİR HEKİM.İŞİNE GELİNCE ÇOK TİTİZ VE BAŞARILI BİRİ BAŞARILARININ DEVAMINI DİLER.RAMAZAN BAYRAMINIDA KUTLARIM.

 • çok memnunum

  kesinlikle mükemmel bir doktor herkese tavsiye ederim ben çok menmunum.

 • memnunum

  Himmet bey gebeliğimin takibini yapmakta.Ben ilgisinden ve sonsuz sabrından çok memnunum. Biraz fazla detaycı ve birazda pinpirikli bir hasta olduğumun bilincindeyim ve Himmet bey kesinlikle bana yeni anne adayı bir gebe olarak tüm beklentilerime gayet memnun kalacağım şekilde cevap veriyor. Gönül rahatlığıyla başta yakınlarım olmak üzere herkeze tavsiye edebilirim. bunun yanı sıra her yönüyle kesinlikle pozitif bir hekim.

 • çok memnunum

  tecrübe konusuna diyecek birşey yok esnek sakin ve anlayışlı bir hekim..yakın çevreme tavsiyelerimi yapıyorum zaten kıyaslama yapacak olursak yaşam forum hast.ve himmet özdemir isabetli bir tercihtir.

 • çok memnunum

  ilgi ve alakada üzerine tanınmayacak dr.tek kelimeyle mükemmel insan.

 • çok memnunum

  çok iyi bir doktor beni zor bi doğumdan kurtardı kendisini mutlaka tanıyın

 • çok memnunum

  himmet bey işini en iyi yapan tanıdığım doktorlardan biridir.kendisinin 2009 yılında hastasıydım.iyiki hastası olmuşum hamileliğimi kafamda tek bir soru işareti olmadan rahat ve güven içinde geçirdim.allah yolunuzu açık etsin.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ahmet Berkız Turp - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Orhan Cahit Önal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Çetin Dirgen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülten Sahici - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hakan Özgönen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hatice Barın Elveren - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ömer Orçun Koçak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İbrahim Döven - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Süleyman Kansu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayfer Gürbüz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İlyas Erdal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hakan Sade - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ceren Dinçer Ata - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nejla Gültekin Karaoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nilgün Fatma Dirlik - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ersay Elçin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Menderes Şahin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Işıktan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Osman Gürsel Erkılıç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Özer Gül - Kadın Hastalıkları Ve Doğum