Eniyihekim.com

Uzm.Dr. İsmail Güzelmansur

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 3 yorum bulunmaktadır.
  • feraç güzelmansur tarafından:
    Sn:UZ.DR.İsmail GÜZELMANSUR. HATAY Antakya Devlet hastanesinde(HALK HASTANESİ) RADYOLOJİ UZMANI olarak görev yapar,çok bilgili ve başarılı yapısıyla doktor olmadan önce insanları çok seven ve sayan bir yapısı ve yaklaşımı yanında, inanılmaz mesleki bilgilerle mütecehhez gerçek bir tıp doktoru,İSMAİL Beyi ziyaret eden hastaların çoğundan menuniyet duydum.alakadar olduğunu anlatanlarla karşılaşırsınız hastaneye gittiğinizde,allah gerek etmesin ama tüm doktarlarımızla birlikte ismail beyide allah eksik etmesin..mesleğinde ve gerçek yaşamında başarıların doruğunda bir hayat grafiği dilerim.ben ve yakınlarım çok menunuz..tavsiye ederim kesinlikle..
  • bahadır kara tarafından:
    İsmail bey'e ikiz bebeklerimizin 4d ultrasonu için gittik. Elinde bir elma ile ayak ayak üstüne atmış bir şekilde bizi karşıladı. ultrason incelemesini 1 gün önce yaptırmış olmamıza rağmen yeniden boy kilo ölçümü yaptı. 32. haftada olmamıza rağmen bize bebeklerin 4d görüntüsünü çekemeyeceğini söyleyerek bizi odasından yolculadı.Ayrıca meslektaşını da (bizim kendi kadın doğum uzmanımız) ultrasondan anlamadığı gerekçesiyle kötüleyerek doktor ahlakına aykırı hareket etti. bu nedenle ben hiç memnun kalmadım. Doktorluktan önce ben hastaya saygı beklerdim. TEŞEKKÜRLER.
  • Melek Kul tarafından:
    Bunun Gibi İYi Uzm. Doktorlarda burda yer alması lazım bence .Çok Teşekkür Ederim İsmail Bey .Gerek İlginizle Gerek Anlayışınızla .Kısa Zamanda teşhis yaptınız.pyhkolojim daha fazla zedelenmeden .Bebeğimi Kaybettim Ama inanıyorum Birgün benimde Sağlıklı Bebeğim Olucak .Herşeyden Önce SAmimiyetinize Ve İlginize sanki arkadaş gibi.Düşük Yaptıktan sonra bile arayıp nasıl olduğumu sormanız kısacası ilgilenmeniz.Almanyada doğup büyüdüğüm için Türkçemde eksiklik yanlışlık olabilir söylemek istediklerimi tam dilede getiremiyorum türkçemde yanlışlık varsa tüm okurlardan özürr dilerim.
Doktor hakkında toplam 3 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
3 kişi Uzm.Dr. İsmail Güzelmansur için değerlendirme yapmış

Branştaki diğer uzmanlar

Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
880
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Güzelmansur’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!