Uzm.Dr.

Hasan Bombacı

Ortopedi ve travmatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Hasan Bombacı annemın diz protez ameliyatını yaptı cok memnun kaldık teşekkürler..tıbbi alandaki basarısı ve insanlığı harika bir doktor...

 • çok memnunum

  Hasan Bombacı çok iyi bir doktordur. Kardeşimi ayak bileğinden ameliyat etti ve şu anda eskisi gibi yürüyebiliyor. Kendisine çok çok teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • çok memnunum

  ACL artı menüsküs ameliyatı oldum 6 ay once .su an gayet ıyıyım.sizi seçerek çok doğru bi karar verdiğimi düşünüyorum.tüm ilginiz ve emeğiniz için sonsuz teşekkürler hocam.

 • çok memnunum

  sn doç dr hasan bombacı hocama ve ekibine sonsuz teşekkür ederim.hocama total kalça protezi ameliyatı oldum ameliyatım çok iyi geçti ameliyat olalı nerdeyse bir ay olacak agrılarım kalmadı yakında tek bastonla yürüyecegim ve kısa bir süre sonrada bastonsuz yürüyeceğim allah hasan beyden ve ekibinden razı olsun hasan bombacı hocayı herkese şiddetle tavsiye ederim tekrar teşekkür ederim hasan beye

 • çok memnunum

  Kesinlikle Doç.dr. Hasan Bombacı dan çok memnunum.Allah razı olsun hocamdan. ameliyatım çok iyi geçti.ben ön çapraz bagı-menisküs yırtıgı-kıkırdak ameliyatı oldum.Herkeze şiddetle tavsiye ediyorum.bence alanında çok uzman biri.Allah ona çok uzun versin ki diger insanlara da faydalı olabilsin...

 • çok memnunum

  Herkese şiddetle tavsiye etdiğim hocam benimde ameliyatımı yaptı.geçekten başta kendisi sonra ekibi hepsi şahane insanlar.allah hepsinden razı olsun. hepsi olağanüstü başarılı ve takdire şayan insanlar keza hasan hocama gitmek istediğinizde randevu bulamamızda bunun apacık örneği zaten.hasan hocayla tanıştıktan sonra doktorları daha bi sevdim :) bütün ekibe sonsuz teşekkürler..

 • çok memnunum

  Saygıdeğer Hocam Doçent Doktor Sayın Hasan BOMBACI'ya öncelikle insanlığına ve dürüstlüğü' ne sonsuz teşekkür ederim.Tıbbi başarısına gelince kalça protez ameliyatı oldum.Hocam ellerine sağlık ( ALLAH ) binlerce defa razı olsun.Mükemmel bir ameliyat yaptınız ve hayalimdeki ameliyat üstün yeteneğiniz sayesinde oldu ve sağlığıma kavuştum.Size minnet ve şükran borçluyum.

 • çok memnunum

  Çalışkan başarılı dürüst bilim insanı.Cocuklarımı tedavi etti 3 çocugumda da kalça cıkıgı vardı ameliyatsıs erkenevrede yakalanıp tedavi oldular şimdi gayet sağlıklılar.Allah Hasan beyden razı olsun.Kaliteli bir insan.alanında uzman.

 • çok memnunum

  Alanında ender bulunan tıp adamı,kendisini mesleğine adamış,kendini devamlı geliştiren, zor işleri başarmayı seven,hasta ilişkilerinde mükemmel derecede insani.Çevre ilişkilerinde çok olumlu bir yönetici ve bilim adamı.Dürüst ve çalışkan.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ahmet Burak Bilekli - Ortopedi Ve Travmatoloji, Serhat Mutlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kadir Gözügül - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ali Bayman - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yunus Vehbi Sözen - Ortopedi Ve Travmatoloji, Muhammet Zeki Gültekin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hakan Saygılı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erhan Ayyıldız - Ortopedi Ve Travmatoloji, Tevfik Karakoyun - Ortopedi Ve Travmatoloji, Tahir Öğüt - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ali Baş - Ortopedi Ve Travmatoloji, Altan Kabalak - Ortopedi Ve Travmatoloji, Rüştü Nuran - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erol Günsel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Rıdvan Baloğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Aydemir - Ortopedi Ve Travmatoloji, Şahap Cenk Altun - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Ali Boran - Ortopedi Ve Travmatoloji, Özgür Çetik - Ortopedi Ve Travmatoloji, Murat Pekmezci - Ortopedi Ve Travmatoloji
Online randevu alabileceğiniz doktor

Murat Bezer

Ortopedi Ve Travmatoloji

Randevu al