Hasan Bombacı

10 görüş

Ortopedi Ve Travmatoloji

Üsküdar, Tıbbiye Cad. No: 40

İletişim

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Tıbbiye Cad. No: 40 , Üsküdar

Hasta görüşleri

10
 • 10
 • 0
 • 0
 • Hasan Bombacı annemın diz protez ameliyatını yaptı cok memnun kaldık teşekkürler..tıbbi alandaki basarısı ve insanlığı harika bir doktor...

  Misafir

  Puan çok memnunum

  2 Ara 2014 20:27:02

 • Hasan Bombacı çok iyi bir doktordur. Kardeşimi ayak bileğinden ameliyat etti ve şu anda eskisi gibi yürüyebiliyor. Kendisine çok çok teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

  Esra A

  Puan çok memnunum

  22 Eki 2014 16:16:45

 • ACL artı menüsküs ameliyatı oldum 6 ay once .su an gayet ıyıyım.sizi seçerek çok doğru bi karar verdiğimi düşünüyorum.tüm ilginiz ve emeğiniz için sonsuz teşekkürler hocam.

  aysel d.

  Puan çok memnunum

  14 May 2014 13:03:53

 • gercekten harıka bır bilim ve ilim adamı.başarılarının devamını dilerim.sen çok yaşa hocam

  Misafir

  Puan çok memnunum

  17 Şub 2014 12:26:16

 • sn doç dr hasan bombacı hocama ve ekibine sonsuz teşekkür ederim.hocama total kalça protezi ameliyatı oldum ameliyatım çok iyi geçti ameliyat olalı nerdeyse bir ay olacak agrılarım kalmadı yakında tek bastonla yürüyecegim ve kısa bir süre sonrada bastonsuz yürüyeceğim allah hasan beyden ve ekibinden razı olsun hasan bombacı hocayı herkese şiddetle tavsiye ederim tekrar teşekkür ederim hasan beye

  osman kara

  Puan çok memnunum

  9 Şub 2014 23:05:27

 • Kesinlikle Doç.dr. Hasan Bombacı dan çok memnunum.Allah razı olsun hocamdan. ameliyatım çok iyi geçti.ben ön çapraz bagı-menisküs yırtıgı-kıkırdak ameliyatı oldum.Herkeze şiddetle tavsiye ediyorum.bence alanında çok uzman biri.Allah ona çok uzun versin ki diger insanlara da faydalı olabilsin...

  A.U

  Puan çok memnunum

  28 Ara 2013 18:21:19

 • Herkese şiddetle tavsiye etdiğim hocam benimde ameliyatımı yaptı.geçekten başta kendisi sonra ekibi hepsi şahane insanlar.allah hepsinden razı olsun. hepsi olağanüstü başarılı ve takdire şayan insanlar keza hasan hocama gitmek istediğinizde randevu bulamamızda bunun apacık örneği zaten.hasan hocayla tanıştıktan sonra doktorları daha bi sevdim :) bütün ekibe sonsuz teşekkürler..

  nergiz

  Puan çok memnunum

  5 Ara 2013 17:00:24

 • Saygıdeğer Hocam Doçent Doktor Sayın Hasan BOMBACI'ya öncelikle insanlığına ve dürüstlüğü' ne sonsuz teşekkür ederim.Tıbbi başarısına gelince kalça protez ameliyatı oldum.Hocam ellerine sağlık ( ALLAH ) binlerce defa razı olsun.Mükemmel bir ameliyat yaptınız ve hayalimdeki ameliyat üstün yeteneğiniz sayesinde oldu ve sağlığıma kavuştum.Size minnet ve şükran borçluyum.

  Hakan Durak

  Puan çok memnunum

  11 Eki 2013 16:26:32

 • Çalışkan başarılı dürüst bilim insanı.Cocuklarımı tedavi etti 3 çocugumda da kalça cıkıgı vardı ameliyatsıs erkenevrede yakalanıp tedavi oldular şimdi gayet sağlıklılar.Allah Hasan beyden razı olsun.Kaliteli bir insan.alanında uzman.

  hafize

  Puan çok memnunum

  12 Ağu 2013 18:24:28

 • Alanında ender bulunan tıp adamı,kendisini mesleğine adamış,kendini devamlı geliştiren, zor işleri başarmayı seven,hasta ilişkilerinde mükemmel derecede insani.Çevre ilişkilerinde çok olumlu bir yönetici ve bilim adamı.Dürüst ve çalışkan.

  mehmet

  Puan çok memnunum

  2 Kas 2011 16:29:46


Yükleme sürüyor. Lütfen bekleyin...

Onat Üzümcügil

0 görüş

Ortopedi Ve Travmatoloji

İstanbul, Kültür Sok.No:1

Randevu al

Hata

Bağlantı hatası oluştu.<br/> Lütfen şebeke bağlantınızı kontrol edin ve yeniden deneyin.

OK OK