Haner Direskeneli

5 görüş

Romatoloji

Pendik, Fevzi Çakmak Mah. Mimar Sinan Cad. No: 41 Üst Kaynarca

İletişim

Marmara Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Fevzi Çakmak Mah. Mimar Sinan Cad. No: 41 Üst Kaynarca , Pendik

Hasta görüşleri

5
 • 5
 • 0
 • 0
 • on yıldır sayın haner direskenelinin romotait hastasıyım .onun sayesinde koyduğu teşhis ve tedavileri ilehastalığımda olumsuz bir gelişme olmadı .gönül rahatlğı ile herkese tavsiye ediyorum. ancak bakanlıgın bazı uygulamarı nedenile 2 yıldr doktoruma ulaşamıyorum .hocam iyi ki varsınız.......

  servet ayhan

  Puan çok memnunum

  26 Şub 2014 15:05:53

 • hanerbey mükemmel doktor.reyno oldum verdiğiilaçlar sayesinde 3yıldır atak geçirmedim.yanlız ağrılar oluyor.özellikle ayaklarım.cok fazla yürüyemiyorum

  saadet has

  Puan çok memnunum

  15 Tem 2013 21:43:06

 • Beni kortizon bağımlılığından ve dayanılmaz ağrılarımdan kurtardı. Sadece doktor olarak değil, kişisel olarak da mükemmel bir insan. Şükran borçluyum. Teşekkür ederim.

  Perihan Yıldırım

  Puan çok memnunum

  22 Eyl 2012 21:28:34

 • Bir başka doktorumun önerisi üzerine Haner beye başvurdum.Benimle çok ilgilendi. Hastalığımı tam olarak belirledi. İlaç tedavisine başladı. İyi gidiyordu ancak çalıştığım için ilaçlarımı zamanında kullanamadım. Bu durumda istenilen sonucu tabiki alamadım. Doktoruma da epey bir zamandır gitmiyorum. Artık çalışmıyorum. Şimdi gideceğim ve doktorumun söyleyeceği şekilde ilaçlarımı kullanacağım. Haner hocadan çok memnun olduğumu ifade etmek isterim.

  Aysun Baytan

  Puan çok memnunum

  12 Haz 2012 17:24:24

 • 12 yıldır hastasıyım, 6 ay diğer doktorları dolaştıktan sonra teşhis koydu ve o zamandan beri takip ediyor. Yalnız kendi konusunda değil genel olarak çok bilgili, yaklaşımı mükemmel, hastalık ve tedaviyi net ve açık anlatıyor.

  bulzer

  Puan çok memnunum

  9 Ara 2010 15:51:15


Yükleme sürüyor. Lütfen bekleyin...

Müyesser Nergiz Yanmaz

0 görüş

Romatoloji

İstanbul, Kültür Sok.No:1

Randevu al

Hata

Bağlantı hatası oluştu.<br/> Lütfen şebeke bağlantınızı kontrol edin ve yeniden deneyin.

OK OK