Uzm.Dr.

Hande Nalan Antep Töre

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Hande Hanım ilgisi,samimiyeti ve bilgisi ile çok kaliteli bir hekim. Bir çok özel hastane ve özel dr gezdim ama bu ilgiyi göremedim. İnşallah tedavim de olumlu sonuçlanır ve bebeğimi sayesinde kucağıma alırım.

 • çok memnunum

  MÜTHİŞ BİR İNSAN İŞİNDE ÇOK BAŞARILI MİNİK KIZIMI AĞSISIZ SANCISIZ ONUN VESİLESİYLE KUCAĞIMA ALDIM SONSUZ TEŞEKKÜRLER GÜZEL YÜZÜNÜZDEN GÜLÜCÜKLER EKSİK OLMASIN :)

 • çok memnunum

  o kadar harika bir insan ki , kelimelerle tarif etmek yetmez. herşeyden önce çok güleryüzlü ve işine inanılmaz değer veren bir insan . herkes gönül rahatlığıyla sıkılmadan gidebilir. biliyorum ki , kadın doğum doktoruna giderken hepimizi bir sıkıntı kaplar. fakat güleryüzlü, sempatik tavırlarıyla sizi o kadar rahatlatıyor ki üzerinizdeki stresi anında alıyor. doktorum pozitif enerji veren ve inanılmaz mesleğinde bilgili bir insan.böyle bir doktoru tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum.

 • çok memnunum

  hande hanım çok kibar ,hastalarına ve mahremiyete değer veriyor,bu özellik hastalar açısından aranan bir özellik, bir de güleryüzlü oluşu,samimi oluşu... verdiği tedavinin akibetini de merak etmesi beni şaşırttı...mutlaka kontrolde verdiği tedaviden fayda görüp görmediğini öğrenmek istiyor

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Nejat Tolon - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Semih Özeren - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Derviş Tezcan Özçobanoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İsmail Aydın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayşegül Tezcan Germen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Süheyla Bölükbaşı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ali Hasan Tahtacı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mesut Köse - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tomris Gürel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Türkan Tamay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Binnaz Özcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Murat Berkkanoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüsnü Erel Aksoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Şimşek - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülizar Arzu Çakmak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İhsan Kara - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Göksu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Günseli Tümer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şerife Şeniz Süpürtülü - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayten Kaplan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Ayla Üçkuyu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al