Opr.Dr.

Halil İbrahim Kaya

Göz hastalıkları

3 görüş +ekle

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Opr Dr Halil İbrahim Kaya 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi’den mezun oldu.1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları ABD’ den göz uzmanlığını aldı. Öze... daha fazla

Randevu al

Hakkımda

Hakkımda

Opr Dr Halil İbrahim Kaya 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi’den mezun oldu.1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları ABD’ den göz uzmanlığını aldı. Özellikle FAKO, refraktif İOL cerrahisi , Kornea cerrahisi (Kornea Nakli) ve son 3 yıldır Vitroretinal Cerrahisi üzerine yoğunlaştı. Özellikle komplike vakalar ilgi alanı oldu. 4 yıl önce Orbit Tıp Merkezi bünyesine katıldı.

Mezun olunan okullar

 • 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi
 • 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Koyduğu teşhisin doğruluğunun yanısıra, hasta ve hasta yakınlarının dahi psikolojisini anlayarak sergilediği profesyonel tutumu, işinde uzman olduğunun bir göstergesi idi. Orbit sağlık hizmet sunucusunun tüm çalışanlarına teşekkür ediyoruz .

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Halil İbrahim Kaya ( 18 Aralık 2015)

  Teşekkürlerimizi sunar sağlıklı günler dileriz

 • kararsızım

  arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittik. ilgisiz ve aceleci bir tavrı var. muayene parasını verdiğimde fişini istedim ancak parayı alan bayan muayeneden sonra veririz dedi, bu durum da yanlış bence. tavsiye etmiyorum.

 • çok memnunum

  özelde güvenilecek tek isim

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Halil İbrahim Kaya ( 18 Aralık 2015)

  Teşekkürlerimizi sunar sağlıklı günler dileriz

Uygun randevu saatleri:

takip eden günler