Prof. Dr.

Hakan Yanar

Genel cerrahi

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Prof. Dr. Hakan Yanar Özel United Doctors Tıp Merkezi'nde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Randevu al

Hakkımda

Hakkımda

Prof. Dr. Hakan Yanar Özel United Doctors Tıp Merkezi'nde sağlık hizmeti vermektedir.

Mezun olunan okullar

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1996 - 2001
 • University of Southern California Medical Center - Department of General Surgery, 2006 - 2007
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 2008
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Genel Cerrahi, 1996 - 2000
daha fazla

Yayınlar

 • Bilimsel Yayınlar - www.hakanyanar.com

Bilinen diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Öğretim Üyesi, 2008-2010
 • University of Southern California Medical Center - Department of General Surgery, 2006 - 2007

Hastalıklar

daha fazla

Videolar

daha fazla göster

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Yaklaşık 3 sene önce kolon kanseri ve karaciğer metaztazı sayesinde Hakan Hocamla tanıştım. Kızımın arkadaşı vasıtasıyla kendisiyle görüştük. Mükemmel bir insan. Oğlum gibi sevip güvenip kendimi o tecrübeli ellerine teslim ettim. Bağırsak ameliyatından başarıyla çıktım sayesinde. Sonrasında karaciğer ameliyatımın organize edilmesi ve sonraki tüm aşamalarda da desteğini ve tecrübelerini ve yardımlarını benden hiç esirgemedi. Kendisine danışmadan asla bir müdahalede bulundurtmuyorum hastalığım süresince. Tamamen kanser hücrelerinden kurtuldum vücudumdaki. Bugün eğer hayatta isem bunun en büyük sebebi kendisidir.Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Hakan Yanar, 1998 yılında henüz asistanken ben Familyal Adenomatöz Polipozis Koli (FAP) hastasıyım bana ileostomi+J posh yapılma gereğinin belirtilmesi üzerine çok üzüntü ve endişe duymuştum bana hiç korkma bu ameliyat bademcik ameliyatı kadar kolay bir ameliyat diye kandırarak ikna etti ve belkide öğrenci iken yaptığı en mükemmel ameliyatını gerçekleştirdiki üzerinden 17 yıl geçti ve hiçbir sorun yaşamadım.Bana deselerki dünyanın en iyi iki cerrahını say deseler ben Mahmut Müslümanoğlu ve Hakan Yanar derim. hatta Mahmut bey duymasın ama Hakan Yanar derim.S.Nilgün Karabulut

 • çok memnunum

  Uzun süredir anal fissür rahatsızlığım vardı. iyi bir doktor araştırması yaparken bu siteden Hakan hocama ulaştım. Ameliyatla ağrılarımdan kurtulabileceğimi söyledi ve sonuç dediği gibi oldu. Ağrılarım 10 iken şuan 0. Böyle bir cerrahla tanıştığım için çok şanslıyım ve kendisine çok minnettarım. Herkese Hakan hocamı tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Tam 1 hafta önce anal fissür rahatsızlığından dolayı Hakan Bey'e ameliyat oldum. 4 aydır kesintisiz çektiğim acılar 1 günde son buldu diyebilirim. Ameliyat öncesinde beni çok rahatlattı. Açıkçası bir hayli korkuyordum ancak bana en doğru yöntemi anlattı ve eskisinden çok daha iyi olacağımı söyledi. Uygulayacağı yöntemin %99,9 başarılı olduğunu, botox gibi yöntemlerin başarısının %30larda olduğunu, yani yeniden tekrarlayacağını belirtti. Yarım saatlik bir operasyonun ardından ertesi gün ayağa kalktım. Neredeyse hiç ağrım olmadı ve hiç bir zorlanma yaşamadım. 1 haftanın sonundaysa ameliyat yeri neredeyse tamamen kapandı. Kısacık bir zamanda aylarca çektiğim sıkıntıyı tamamen geride bırakmış oldum. Kendisi çok güler yüzlü ve ilgili biri. 3 kez doktor değiştirmiş biri olarak bu hastalığı yaşayan herkese tavsiye edebileceğim tek kişi. Hakan Bey'e ilgisinden, anlayışından ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Yıllardır farkında olmadan hayatımı riske atarak korku ve endişelerimden ötürü ertelediğim ameliyatım için Hakan Bey ile görüşme fırsatı buldum ve görüşmemiz sırasında iyi olacağıma fazlasıyla inandım. Süreç içerisinde yaşadıklarım; - İşinde başarılı, herkesin saygı duyduğu, alçak gönüllü ve güler yüzlü, - Hastalığımla alakalı olarak olumlu, olumsuz her detayı şeffafça paylaştı, - Güler yüzü ve sürekli olarak motive edici sözleri ile ilgisini hiç eksik etmedi, - Ameliyata gireceğim sabah gelerek ameliyatım hakkında ne kadar süreceği, sürecin nasıl işleyeceği gibi konularda endişemi giderdi, - Ameliyatım esnasında sürecin uzayacağını bizzat dışarı çıkarak ailemi bilgilendirdi, - Oldukça zorlu yaklaşık 9 saatlik bir ameliyatı söylediği gibi laparoskopik (kapalı ameliyat) olarak tamamladı, ameliyat sonrasında en ufak bir karın ağrısı veya benzer bir şey yaşamadım. Sonraki gün ayağa kalkıp, sıvı olarak beslenmeye başladım, 9 günde eskisinden çok daha dinç olarak evime gittim. Bugün 27. gün ve deyim yerindeyse turp gibiyim :) Bu detayları daha da sayabilirim. Hakan Bey'in ameliyatımı gerçekleştirmesi benim için büyük şanstı. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler. - Hastanede yattığım 12 gün boyunca her hasta ile ayrı ayrı ilgilenen Acil Cerrahi Servis Hemşireleri, Doktorları, Hasta Bakıcı ve Personeline sonsuz teşekkürler.

 • çok memnunum

  Hakan bey ile ikinci ameliyatımı da (ileostomi kapatma ameliyatı) çok şükür önce ALLAHIN izni sonra Hakan beyin başarısı ve tecrübesi ile çok rahat bir şekilde atlattım. Allah ondan razı olsun.. İşinde bu kadar bilgili, donanımlı, ve başarılı olmak gerçekten çok önemli ve tüm bunların hepsi Hakan bey de fazlasıyla mevcut.. ağrısız,sıkıntısız ameliyat ve ameliyat sonrası geçirdim.. ilk ameliyatım çok büyük ve zor olmasına rağmen o da mükemmel geçti .Şuan eski sağlığıma tekrar kavuştum şükürler olsun... Hakan beye sonsuz teşekkürler.. Onun gibi doktorlara çokkk fazla sayıda ihtiyaç var.. Başarılarının devamını dilerim.. buraya sığmayacak kadar ifadeler var ne desem az olur umarım benim gibi herkes şanslı olur ve Hakan bey ile tanışıp tedavisine başlar...

 • çok memnunum

  Hakan hocamla bu site sayesinde tanıştım. Ülseratif kolit hastalığı nedeniyle kalınbarsağım tamamen alınmıştı. Diğer cerrahların yapmaya çekindiği atoma kapama amelyatımı başarıyla yaptı. İnce barsağım mesaneme yapıştığı için stomam kazanamadı ama moralini bozmamamı bir kaç sene içinde tekrar operetolabileceğimi anlattı. Hakan bey tanıdığım en iyi cerrah. Doktorun olduğu için çok şanslıyım. Meslek hayatında başarılar dilerim hocama. Ata ünüvar.

 • çok memnunum

  Öncelikle Hakan hocama çok teşekkür ederim. Yaklaşık 2 yıldan beri anafisül problemim vardı. Birkaç doktora gittim fakat maalesef tedavi olamadığım gibi yanlış yönlendirdiler. Bu site üzerinden yapmış olduğum araştırma sonucunda Hakan hoca ile bağlantı kurdum. Sağolsun kendisi bizimle ilgilenerek öncelikle durumuma doğru teşhis koydu ve ne yapmam gerektiği noktasında beni aydınlattı. Yapmış olduğu endoskopik muayene sonucunda ameliyat olmam gerektiğini belirtti. Ameliyatım başarılı geçti. Daha sonra tavsiyesi üzerine daha da rahatlamam için LONGO ameliyatı oldum. Bu ameliyatta başarılı geçti. Şuan kendimi çok rahat hissediyorum. Hakan hocamı herkese gönül rahatlılığıyla tavsiye ederim. Kendisi hastalarına son derece ilgili ve alakalı davranan güler yüzlü ve nazik bir doktordur.

 • çok memnunum

  3yıldır devam eden kanamam vardı tuvalete gitmek istemiyordum hangi doktora gittiysem anal fisur çatlak olduğunu söyleyip gönderdiler , yaşım genç olduğu için kimsenin aklına başka bişey olur ihtimali gelmedi şikayetlerim çoğalinca x ihastanesinde rektoskobi yapıldı ve parça alınıp biyopsiye gitti gelen sonuç rektum ca... rektoskobi yapılan hastanede hemen ameliyat olmam gerektiğini ve makatımin tamamen kapatılıp kalıcı kolostomi yapılması gerektiğini söylediler, daha sonra telefonla hakan beye ulaştık yurt dışında olmasına rağmen telefonumuza cevap verdi moral olarak bitmiş bi haldeyken bize hem tıp hem manevi olarak bizi bilgilendirdi. Konuşmamızdan sonra yanına gittik hemen kemoterapi ve ışın tedavime başlatildi bu tedaviler sonrasında ameliyatım gerçekleşti ağır ve zor bi ameliyatti çünkü kitle rektum 4 5 cmdeydi ama hakan bey işinde o kadar başarılı bir hekim ki o bölgeyi temizledikten sonra rektuma 2cm e bağırsagimi bağladı ve geçici kolostomi yapıldı, kalıcı kolostomi yapılır denilen işlemi hakan bey geçici yaptı ona minnettarim, ameliyat sonrası hiç bir ağrı sıkıntı yaşamadim çok ağır bir ameliyat olmasına rağmen ben hiç ameliyat olmamış gibi hissediyordum RABBİM onu bizim karşımıza çıkardı ALLAH ondan razi olsun , hem çok iyi bir hekim hem de çok iyi bir insan. ÜlkemizIn HAKAN YANAR doktorum gibi hekimlere ihtiyacı var sevgi ve saygılar.

 • çok memnunum

  Annemi muayene etti ve 3 ay teşhis ve tedavisi belirlenemeyen hastalık için bir hafta gibi kısa bir sürede gerekli tetkiklerden sonra bize net bir cevap verip uygulanacak tedaviyi belirledi. Daha önce 3 aylık araştırmanın sonunda durum ciddi ameliyat edip açıp bakacağız demişlerdi bende bu sözün üzerine Eniyihekim'den Hakan Bey'i buldum ilk önce acaba dedim ama muayene olduktan sonra yorumlara hak verdim. Hakan Bey'e çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Hakan bey babamın 5 yıl önce mide ameliyatını yaptı.Midesinde tümör olan babama en fazla 6 ay yaşar bu hastalık böyle içten içe bitirir insanı dediler.Allaha şükürler olsunki hakan beyi karşımıza çıkardı midesini aldılar 5 yıldır çok iyi her yıl genel kontrollerini hakan beye yaptırıyoruz şu an saglık durumu çok iyi önce allahın sonra hakan beyin sayesinde kanseri yendi TEŞEKKÜRLER HOCAM...

 • çok memnunum

  Sayin Hakan hocam herkesin korkulu ruyasi ve tabusu olan hemoroid ameliyatimi gerceklestirdi. Guleryuzu,tecrubesi ve surekli hastalari ile ilgili olmasi nedeniyle benim de ameliyat korkumu yenmemi saglayan en iyi hekim. com sitesinden buldugum ve iletisime gectigim,cok memnun kaldigim Hakan hocama cok cok tesekkur eder ,herkese de tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Kolon tümörü ameliyatımı çok başarılı bir biçimde yaptığı için Hakan Yanar hocayı kendimiz için bir şans olarak gördük. Hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrası tedavi sürecinde çok yakın ilgisi ve tecrübesi ile hayatımı kurtardı. M. O.

 • çok memnunum

  Merheba ben 54 yaşında hemetoleji hastalarından Mustafa Tekiş 7 senedir safra kesesinde taş olduğundan ağrılı çok kötü zamanlarım oldu.Hemetoleji hastası olduğumdan ameliyat olamak tan korktum çünkü hastalığım yüzünden riskleri vardı.En son ağrılarımda acile gittiyimde ameliyat olamam şart olduğunu söylediler.Araştımalarım sonucunda eniyi hekim sitesinde hocamamı bulmamı Allah nasip etti.Kendileriyle görüşmemde rendevu verdiler.Rendevu sonrası hocam tektikler yaptıktan sonra ameliyatıma karar verdiler.Ameliyat öncesi ameliyat sonrası ilgi ve alakalarını eksik etmediler burdanda hocama çok teşekkür ederim Allah razı olsun.Nasıl ameliyat oldum nasıl iyleştim hiç anlamadım 2 ci gün hocam beni taburcu etti.Artık heşeyi yiyabiliyorum ne ağrı nede şişkinlik kaldı.Daha önce ameliyat olan tanıdıklarım yiyeceklerine dikkat ediceksin bizde sıkıntılar oldu ameliyat sonrası iltihaplanmalar ikinci defa ameliyat olduklarını söyladiler.Çok şükür Allahıma benim ameliyatımdan sonra hiçbir şey olmadı ve herşeyi yedim.Hocama yine çok teşekkür ederim ondan Allah razı olsun.

 • çok memnunum

  hocam ben on beş gün önce Eskişehir den gelmiştim beni metin beye yönlendirmiştiniz bana o hafta iğne tedavisi başlandı her hafta oraya geliyorum iğne tedavisi uygulanıyor bu hafta üçüncüsü olacak ilk iğnede bir tepki olmadı ikinci iğnede sağ tarafımda o an hafif bir tepki oldu bu hafta üçüncü iğne olacak her hafta geliyorum. size ilginizden dolayı çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Size çok teşekkür ederim doktor bey,işinizin yoğunluğunda uzaktan geliyorum diye endoskopimi hemen yaptınız.Hemde endoskopiden çok korkuyordum ilaçla fazla birşey hissetmedim.Ameliyat olmam gerekiyor gönül rahatlığıyla doktorum siz olduğunuz için olacağım.Herkese tavsiye ederim ilgili alakalı bir doktordur.

 • çok memnunum

  Hakan bey, ABD de yaşayan ve uçağına 3 gün kala rahatsızlanan kızım ile derhal ilgilendi, aynı gün içinde tüm tetkikleri bizzat yaparak gereken tedaviyi önerdi. Hakan bey insana değer veren, bir doktorda olması gereken tüm özellikleri taşıyan, konusunda tecrübeli bir doktor. Kendisine yakın ilgisi ve güler yüzünden dolayı sonsuz teşekkürler.

 • çok memnunum

  Merhaba, Dr.Hakan bey'den bu internet sitesi aracılığı ile 09.12.2013 tarihinde randevu aldım. Hemen ertesi gün görüşmeye gittik. Kendisi işinde çok tecrübeli ve hastalıkla ilgili verdiği kararda çok güven vericiydi. Dr. Hakan bey, çok hızlı aksiyon alan, yardımsever, güleryüzlü ve çok tecrübeli bir doktor. Kendisine teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Çok başarılı bir ameliyat sonrası (Laparoskopik) sıhhatime kavuştum.Tabiki bunda Sn.Hakan Yanar hocanın her konuda gösterdiği yakın ilgi ve bu konudaki başarısı tartışılmaz, kenisine bir daha teşekkürlerimi iletirim saygılarımla.

 • çok memnunum

  Hakan bey dedemin kolon ca ameliyatını yaptı. Çok başarılı ve işinin ehli bir cerrah olduğunu söyleyebilirim. Zaten Türkiye'nin en prestijli üniversitesinde bir cerrahtan da bunu beklerdim ve yanılmadım. Özellikle bağırsak ve makat ile alakalı cerrahi operasyonlarda uzmanlaştığını öğrendikten sonra kendisini tercih etmiştik. Buradan da tekrar kendisine dedemi sağlığına kavuşturduğu için teşekkür ederim.