Uzm.Dr.

Hakan Çetin

İç hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Doktorum ile yıllar önce YÜKSEK TANSİYON nedeni ile iletişim kurduk.Bu konuda ki tedavisi ile sağlıklı bir hayat sürüyorum.Daha sonra benim için büyük bir sorun olan başka bir konuda da TAM TEŞHİS ve TEDAVİSİ ile sağlığıma kavuştum.Halen Sn. Hakan ÇETİN beyin kontrolunda sağlıklı ve normal yaşam sürüyorum...Teşekkür.. yetersizkalır. EN İÇTEN SAYGILARIMI SUNUYORUM..

  • çok memnunum

    Abimin rahatsızlığıyla bizzat ve sabırla ilgilenen, onun iyileşmesi yönünde baskı yapan ve onun tedavisinin iyi yönde gitmesi için her türlü moral desteğini esirgemeyen doktorumuza geç de olsa teşekkürü bir borç bilirim.SAYGILAR, SEVGİLER.EN KISA ZAMANDA ANNEM DE SİZDE TEDAVİ OLMAK İSTİYOR.BAŞKA DOKTORA GÖTÜRMEYİN BENİ DİYE SÜREKLİ HATIRLATIYOR.KENDİSİ SEKSEN YAŞINDA.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hacı Akbaş - İç Hastalıkları, Yeşim Bozbey - İç Hastalıkları, Gülen Kalender - İç Hastalıkları, Lale Özdemir Gürsel - İç Hastalıkları, Hazin Gülçin Nazlı Yılmaz - İç Hastalıkları, Cengiz Işık - İç Hastalıkları, Fatih Murat Yıldız - İç Hastalıkları, İsmail Ayhan - İç Hastalıkları, Cem Erpulat - İç Hastalıkları, Haydar Ali Apaydın - İç Hastalıkları, Mustafa Keser - İç Hastalıkları, Bülent Sezgin - İç Hastalıkları, Vedat Reka - İç Hastalıkları, Serdar Can - İç Hastalıkları, İlhan Güney - İç Hastalıkları, Mehmet Ümit Arslan - İç Hastalıkları, Eylem Önem - İç Hastalıkları, İbrahim Uçkun - İç Hastalıkları, Hasret Dinç Salcan - İç Hastalıkları, Özlem Özcan - İç Hastalıkları