Uzm.Dr.

Hakan Çetin

İç hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Doktorum ile yıllar önce YÜKSEK TANSİYON nedeni ile iletişim kurduk.Bu konuda ki tedavisi ile sağlıklı bir hayat sürüyorum.Daha sonra benim için büyük bir sorun olan başka bir konuda da TAM TEŞHİS ve TEDAVİSİ ile sağlığıma kavuştum.Halen Sn. Hakan ÇETİN beyin kontrolunda sağlıklı ve normal yaşam sürüyorum...Teşekkür.. yetersizkalır. EN İÇTEN SAYGILARIMI SUNUYORUM..

  • çok memnunum

    Abimin rahatsızlığıyla bizzat ve sabırla ilgilenen, onun iyileşmesi yönünde baskı yapan ve onun tedavisinin iyi yönde gitmesi için her türlü moral desteğini esirgemeyen doktorumuza geç de olsa teşekkürü bir borç bilirim.SAYGILAR, SEVGİLER.EN KISA ZAMANDA ANNEM DE SİZDE TEDAVİ OLMAK İSTİYOR.BAŞKA DOKTORA GÖTÜRMEYİN BENİ DİYE SÜREKLİ HATIRLATIYOR.KENDİSİ SEKSEN YAŞINDA.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Yıldız Garip - İç Hastalıkları, Hasan Firuz Koç - İç Hastalıkları, Ali Rıza İğrek - İç Hastalıkları, Muhterem Türker Ayyıldız - İç Hastalıkları, Birol Acungan - İç Hastalıkları, Belma Özlem Tural Balsak - İç Hastalıkları, Nehir Kürklü - İç Hastalıkları, Tuğba Tayhan Küçük - İç Hastalıkları, Bahir Acungan - İç Hastalıkları, Cumhur Sayın - İç Hastalıkları, Enez Altun - İç Hastalıkları, Murat Çetin - İç Hastalıkları, Hülya Görgün - İç Hastalıkları, İbrahim Savaş - İç Hastalıkları, Ayten Dündar - İç Hastalıkları, Osman İmren - İç Hastalıkları, Şermin Güven Meşe - İç Hastalıkları, Halil İbrahim Tunç - İç Hastalıkları, Lale Özdemir Gürsel - İç Hastalıkları, Deniz Kutluay - İç Hastalıkları