Doç.Dr.

Hakan Atalar

Ortopedi ve travmatoloji

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  allah yolunu hep acık etsin.hakan hocamı dahada güzel yerlerde görmek nasip olsun ...çok başarılı işinin ehli.rabim bizi böyle hekimlerle karşılaştırsın.allah sizden razı olsun.söylenecek bir cümle bulamıyorum.anneme yaptığınız operasyondan sonra hayatı değişti.sağolun varolun...

 • çok memnunum

  Sayın Hakan Atalar 5 yıl kadar önce annemin her iki dizine de başarılı bir operasyonla implant taktı. Şu anda 76 yaşında olan annemin bu operasyondan sonra dizlerinde ağrı ve hareket kısıtlılığı şikayetleri büyük ölçüde ortadan kalktı. Sayın Hocamıza teşekkürler.

 • çok memnunum

  28 yaşındayım.iki yıl önce kalça protezi oldum.Hakan hocamı tanımadan önce 6 ameliyat geçirdim ama hiç fayda bulamadım 6 ay daha hakan hocamı tanımak nasip olmasaydım hayatımın geri kalan ömrümü felç olarak geçirebilirdim ama hakan hocamın sayesinde şükürler olsun ki hakan hocamın sayesinde hayata döndüm.Hocam Allah sizden razı olsun yüce Rabbim siz ve sizin gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin.

 • çok memnunum

  Eşimin tırnak batma sorununa kalıcı çözümü Hakan hocamda bulduk.kendilerine sonsuz teşekkürler.

 • çok memnunum

  Hakan Atalar mesleğinde başarılı bir doktor .Beni 5 yıl önce her iki kalçaya protez amaliyatı yaptı.51 yaşında amaliyat oldum.Yaşam kalitem arttı.abarttı demezseniz o km araba gibi ayaklara sahib oldum.Buradayorum yapılmamış olmasını bizim yaş grubumuzun bilgisayarla geç tanışmasıolduğunu düşünüyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Bülent Özkurt - Ortopedi Ve Travmatoloji, Oğuz Karaeminoğulları - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yusuf Erdem - Ortopedi Ve Travmatoloji, Murat Gülçek - Ortopedi Ve Travmatoloji, Harun Yasin Tüzün - Ortopedi Ve Travmatoloji, Derya Hakan Uçar - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mutlu Akdoğan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yalçın Çakır - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ersan Boysan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Emin Uludağ - Ortopedi Ve Travmatoloji, Zeki Gürsoy - Ortopedi Ve Travmatoloji, Birol Tunç - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erbil Aydın - Ortopedi Ve Travmatoloji, Macit Uzun - Ortopedi Ve Travmatoloji, Veli Ömür Filibeligil - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yüksel Yurttaş - Ortopedi Ve Travmatoloji, Adem Ünlü - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ahmet Recai Ersoy - Ortopedi Ve Travmatoloji, Fatih Barça - Ortopedi Ve Travmatoloji, Deniz Gül - Ortopedi Ve Travmatoloji
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mahmut Kömürcü

El Cerrahisi,  Ortopedi Ve Travmatoloji

Randevu al