Doç.Dr.

Hakan Atalar

Ortopedi ve travmatoloji

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  allah yolunu hep acık etsin.hakan hocamı dahada güzel yerlerde görmek nasip olsun ...çok başarılı işinin ehli.rabim bizi böyle hekimlerle karşılaştırsın.allah sizden razı olsun.söylenecek bir cümle bulamıyorum.anneme yaptığınız operasyondan sonra hayatı değişti.sağolun varolun...

 • çok memnunum

  Sayın Hakan Atalar 5 yıl kadar önce annemin her iki dizine de başarılı bir operasyonla implant taktı. Şu anda 76 yaşında olan annemin bu operasyondan sonra dizlerinde ağrı ve hareket kısıtlılığı şikayetleri büyük ölçüde ortadan kalktı. Sayın Hocamıza teşekkürler.

 • çok memnunum

  28 yaşındayım.iki yıl önce kalça protezi oldum.Hakan hocamı tanımadan önce 6 ameliyat geçirdim ama hiç fayda bulamadım 6 ay daha hakan hocamı tanımak nasip olmasaydım hayatımın geri kalan ömrümü felç olarak geçirebilirdim ama hakan hocamın sayesinde şükürler olsun ki hakan hocamın sayesinde hayata döndüm.Hocam Allah sizden razı olsun yüce Rabbim siz ve sizin gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin.

 • çok memnunum

  Eşimin tırnak batma sorununa kalıcı çözümü Hakan hocamda bulduk.kendilerine sonsuz teşekkürler.

 • çok memnunum

  Hakan Atalar mesleğinde başarılı bir doktor .Beni 5 yıl önce her iki kalçaya protez amaliyatı yaptı.51 yaşında amaliyat oldum.Yaşam kalitem arttı.abarttı demezseniz o km araba gibi ayaklara sahib oldum.Buradayorum yapılmamış olmasını bizim yaş grubumuzun bilgisayarla geç tanışmasıolduğunu düşünüyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: İskent Ataman - Ortopedi Ve Travmatoloji, Emrah Seyit - Ortopedi Ve Travmatoloji, Turgay Çelen - Ortopedi Ve Travmatoloji, Tolga Gökhan Koşar - Ortopedi Ve Travmatoloji, Tarık Yazar - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mert Keskinbora - Ortopedi Ve Travmatoloji, Şehmuz Kaya - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kasım Kılıçarslan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Abdurrahman Bülent Erdemli - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ali Kemal Us - Ortopedi Ve Travmatoloji, Abdülkadir Türk - Ortopedi Ve Travmatoloji, N. Reha Tandoğan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hüseyin Özkan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hakan Selek - Ortopedi Ve Travmatoloji, Serhan Ünlü - Ortopedi Ve Travmatoloji, Cem Adabağ - Ortopedi Ve Travmatoloji, Barış Birinci - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hüseyin Yusuf Yıldız - Ortopedi Ve Travmatoloji, Serkan Gürcan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Savaş Ağaoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji