Uzm.Dr.

Güngör Dımışkı

Ortopedi ve travmatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Çok deneyimli ve başarılı bir cerrah. Kalça protezi ameliyatımı yaptı. Ameliyat öncesinde ve sonrasında hastası ile her şeyi açık ve samimi şekilde konuşan dürüst iyi niyetli iletişimi açık bir hekim. Bu süreçte beni hiç yalnız bırakmadı.

  • çok memnunum

    HER YÖNÜYLE MESLEĞİNİN HAKKINI VEREN İŞİNİN ERBABI,BABACAN VE DELİKANLI BİR HEKİM.DİZİMDE ÖN ÇAPRAZ BAĞ TEŞHİSİ KOYDU VE AMELİYAT OLMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.AMELİYATIMI GERÇEKLEŞTİRDİ.ÇOK BAŞARILI GEÇTİ.ALLAH RAZI OLSUN.HER ZAMAN DUA EDİYORUM..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Teyfir Kerum - Ortopedi Ve Travmatoloji, Cüneyt Çengel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Aras Kimri - Ortopedi Ve Travmatoloji, Emre Bilgin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Bülent Karslıoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ömer Yavuz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Volkan Barut - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yakup Eroğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Ozan Aşık - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kamil Çetiner - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Ali Talmaç - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ayhan Ulusoy - Ortopedi Ve Travmatoloji, Cem Çelik - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ramazan Erden Ertürer - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ömer Faruk Taşer - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yaman Ege - Ortopedi Ve Travmatoloji, Sarık Akyol - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Şükrü Güner - Ortopedi Ve Travmatoloji, Bener Şen - Ortopedi Ve Travmatoloji, Sinan Kılıç - Ortopedi Ve Travmatoloji
Online randevu alabileceğiniz doktor

Gökçe Mık

Ortopedi Ve Travmatoloji

Randevu al