Uzm.Dr.

Gülbin Erol

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Gulbin hanım harika bir doktor. Cok ilgli güleryüzlü tatlı dilli. Eşimle ben Onu tanıdıgımız için cok memnunuz. Kızımın dogmunda öncesinde ve sonrasında ilgisini hiç esik etmedi. İyiki sizi tanımışız.Allah razı olsun. Tum yakınlarımada tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  9 ay boyunca çok ilgiliydi, her muayenede gerekli kontrol ve testlerim yapıldı, bilgilendirme ve rahatlatma konusunda çok başarılı. ben çok memnun kaldım. ihtiyaç duyduğumda gideceğim doktor yine Gülbin Hanım olur.

 • çok memnunum

  gülbin hanım herşeyiyle dört dörtlük,halktan,sizi anlayan,dinleyen,yardımcı olmaya çalışan bir doktor.o kadar gergin olmama rağmen beni rahatlatan rahat muayene olmamı sağlayan tavrına çok teşekkür ediyorum.iyi ki varsınız ve iyi ki benim doktorumsunuz.

 • çok memnunum

  gülbin hanımdan önce gebe kalabilmek için 5 yıl içinde bir kaç doktora daha gittim kullandığım ilaçlar kist yaptı kistim patlama yapmıştı sancılar içinde kıvranırken acilde gülbin hanımla tanıştım çok başarılı bir ameliyat yaptı kendisi çocuk istediğimi bundan sonraki tedavimide kendisiyle devam etmek istediğimi söyledim oda sağolsun kabul etti ameliyattan kısa bir zaman sonra kendisinin uyguladığı ilgi ve tedavi sonrası gebe kaldım kızım şimdi 4 yaşında benim çocuk sahibi olmama önce yüce rabbim izin verdi vesilesi olarak gülbin hanımı iyiki karşıma çıkardı siteyi görünce yaşadıklarımı ve gülbin hanıma olan şükran borçlarımı dile getirmek istedim şuanda 3 senedir tayin sebebi ile diyarbakırdayım herkese tavsiye edebileceğim bir doktordur kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 • çok memnunum

  çok iyi birisi ayrıca çok güler yüzlü, tedavisinden çok memnun kaldım , herkese içtenlikle tavsiye ederim , sıcakkanlı bir doktor onu çok sevdim.10 NUMARA BİR DOKTOR...=)

 • çok memnunum

  gülbin hanım gerçekten harika bir doktor. iki gebeliğiminde takibini kendisi yapmıştır. hastasını rahatlatan,aydınlatan sabırlı bir hekim.doğumlarımı da kendisi yaptırmıştır. eşim ve ben ona çok minnettarım. gebelik düşünen, gebe olan,gebe kalamayan herkese tavsiye ederim.doktor hanım sizi çok seviyorum. eski günleri de çok özlüyorum.

 • çok memnunum

  GÜLBİN HANIM GERÇEKTEN ÇOK İYİ BİR DOKTOR. SİZ DAHA SORMADAN HERŞEYİ AYRINTILARIYLA ANLATIYOR. DOĞUMLARINA KENDİSİNİN GİRMESİ DE ÖNEMLİ BİR AYRINTI. ESKİŞEHİRDE YAŞAYAN VE DOĞUM KONUSUNDA ENDİŞELERİ OLAN HERKESE TAVSİYE EDERİM

 • çok memnunum

  GÜLBİN HANIMIN HASTASIYLA DİALOĞU İLGİ VE ALAKASI ÇOK GÜZEL ODASINA GİRDİĞİMİZ ZAMAN UFAK BİR GÜLÜŞLE HASTASINI KARŞILAMASI BİLE O ANKİ HEYECANI ALIYOR.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ KARİYERİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.ZEYNEP MUTLU ANCI

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Mine İnan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ebru Çidem - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ali Alhan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Zafer Tiftik - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Kemal Derman - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nilgün Karakaş Başmak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Başar Tekin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Rabia Karagöz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Metin Acu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sabahattin Akyıl - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ergun Tufan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mete Hüseyin Tanır - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Neşe Kaplan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gültekin Güney - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yunus Aydın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yusuf Öztürk - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ceren Yıldız Eren - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hikmet Hassa - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Seda Kırılmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Merdan Ali Merdanoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum