Opr.Dr.

Gönül Kazezoğlu

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Merhaba gonul hanım ıcın soylenecek cok sey var aslında guler yuzu ılgısı ılımlı davranısı en onemlısı sakınlıgı hastalıkları abartmaması. 2013 agustosta dogumumu gonul hanım yaptırdı cok memnunum cozemedıgınız problemınız varsa gonul hanıma basvurabılırsınız.

 • memnunum

  Merhaba 30 aralik 2013te doğum yaptım. Aslinda fazlasiyla normal doğum istiyordum fakat uygun olmadigi icin Gönül hanim sezeryana aldi. Normal doğumyyapabilseydim eminim normal yaptirirdi. Sezeryanci bir doktor degil, gerekirse yapıyor. Zaten bende 2 tavsiye üzerine gitmistim. Doğumum epidural olfu ve cok da memnun kaldım.

 • çok memnunum

  benim ilk hamileliğim olmasına rağmen bana çok yakın davranması benim çok hoşuma gitti çünkü her doktor insana istediği cevabı vermeyebiliyor ama ben gönül hanımdan çok memnunum sorularıma cevap bulabiliyorum çok şükür herkes rahatlıkla ona tedavi olabilir.....

 • çok memnunum

  gebeliğimin ilk dönemlerinde yaşadığım doktor sıkıntısını,Gönül hanımla tanışınca çözdüm..kendisi ilk doğumumda bulunmuş ve ilgisi,tedavisiyle beğenimi kazanmıştır..etrafımda ihtitacı olan herkese doktorumu öneriyorum..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: İdil Alpas - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Ersan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sema Sanisoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Servet Tüccar Yılmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İnci Davas Erşen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tevfik Tugan Beşe - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gül İlgüz Telci - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tülay Top - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Beray Kıran - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bingül Arı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Derya Yavuzdoğan Arslan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mahmut Tuncay Özgün - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İkbal Temel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nurhan Kaptanoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gül Eskandari - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Serkan Yurtsever - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayse Bedri - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Eda Köseoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Dilek Küpelioğlu Aksoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ebubekir Ünlü - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

İbrahim Başar Önal

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al