Opr.Dr.

Gönül Kazezoğlu

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Merhaba gonul hanım ıcın soylenecek cok sey var aslında guler yuzu ılgısı ılımlı davranısı en onemlısı sakınlıgı hastalıkları abartmaması. 2013 agustosta dogumumu gonul hanım yaptırdı cok memnunum cozemedıgınız problemınız varsa gonul hanıma basvurabılırsınız.

 • memnunum

  Merhaba 30 aralik 2013te doğum yaptım. Aslinda fazlasiyla normal doğum istiyordum fakat uygun olmadigi icin Gönül hanim sezeryana aldi. Normal doğumyyapabilseydim eminim normal yaptirirdi. Sezeryanci bir doktor degil, gerekirse yapıyor. Zaten bende 2 tavsiye üzerine gitmistim. Doğumum epidural olfu ve cok da memnun kaldım.

 • çok memnunum

  benim ilk hamileliğim olmasına rağmen bana çok yakın davranması benim çok hoşuma gitti çünkü her doktor insana istediği cevabı vermeyebiliyor ama ben gönül hanımdan çok memnunum sorularıma cevap bulabiliyorum çok şükür herkes rahatlıkla ona tedavi olabilir.....

 • çok memnunum

  gebeliğimin ilk dönemlerinde yaşadığım doktor sıkıntısını,Gönül hanımla tanışınca çözdüm..kendisi ilk doğumumda bulunmuş ve ilgisi,tedavisiyle beğenimi kazanmıştır..etrafımda ihtitacı olan herkese doktorumu öneriyorum..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ali Ünsal Yozgatlı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Türkan Yıldırım - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kader Eryavuz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ezgi Roza Gül - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Selahattin Erşan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Necim Yalçın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hakan Keçeci - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hasan Bankeroğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aslıhan Elgin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüsamettin Uslu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Selen Özdem - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sadakat Mamadova - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Rana Özveri - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayşe Arzu Çuhalı Aydın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Abdülhamid Güler - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Derya Kanzagül - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ebubekir Ünlü - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mihriban Arıkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Perihan Öztürk - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gültekin Köse - Kadın Hastalıkları Ve Doğum