Opr.Dr.

Gönül Kazezoğlu

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Merhaba gonul hanım ıcın soylenecek cok sey var aslında guler yuzu ılgısı ılımlı davranısı en onemlısı sakınlıgı hastalıkları abartmaması. 2013 agustosta dogumumu gonul hanım yaptırdı cok memnunum cozemedıgınız problemınız varsa gonul hanıma basvurabılırsınız.

 • memnunum

  Merhaba 30 aralik 2013te doğum yaptım. Aslinda fazlasiyla normal doğum istiyordum fakat uygun olmadigi icin Gönül hanim sezeryana aldi. Normal doğumyyapabilseydim eminim normal yaptirirdi. Sezeryanci bir doktor degil, gerekirse yapıyor. Zaten bende 2 tavsiye üzerine gitmistim. Doğumum epidural olfu ve cok da memnun kaldım.

 • çok memnunum

  benim ilk hamileliğim olmasına rağmen bana çok yakın davranması benim çok hoşuma gitti çünkü her doktor insana istediği cevabı vermeyebiliyor ama ben gönül hanımdan çok memnunum sorularıma cevap bulabiliyorum çok şükür herkes rahatlıkla ona tedavi olabilir.....

 • çok memnunum

  gebeliğimin ilk dönemlerinde yaşadığım doktor sıkıntısını,Gönül hanımla tanışınca çözdüm..kendisi ilk doğumumda bulunmuş ve ilgisi,tedavisiyle beğenimi kazanmıştır..etrafımda ihtitacı olan herkese doktorumu öneriyorum..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ali Sunay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sulhan Kadıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İbrahim Üre - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Yıldız - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Dinçer Yıldırım - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Celal Gümüştekin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hakan Sağlam - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, L. Cem Demirel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Neval Yaman Görük - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tolga Tuncel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cem Cengiz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uygun Er - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayhan Çelik - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aykut Özcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Agop Yersyan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fahri Akbaş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayşe Darama - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayla Özaltay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fadime Demircan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Cıncık - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mehtap Yazıcıoğlu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al