Opr.Dr.

Gönül Kazezoğlu

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Merhaba gonul hanım ıcın soylenecek cok sey var aslında guler yuzu ılgısı ılımlı davranısı en onemlısı sakınlıgı hastalıkları abartmaması. 2013 agustosta dogumumu gonul hanım yaptırdı cok memnunum cozemedıgınız problemınız varsa gonul hanıma basvurabılırsınız.

 • memnunum

  Merhaba 30 aralik 2013te doğum yaptım. Aslinda fazlasiyla normal doğum istiyordum fakat uygun olmadigi icin Gönül hanim sezeryana aldi. Normal doğumyyapabilseydim eminim normal yaptirirdi. Sezeryanci bir doktor degil, gerekirse yapıyor. Zaten bende 2 tavsiye üzerine gitmistim. Doğumum epidural olfu ve cok da memnun kaldım.

 • çok memnunum

  benim ilk hamileliğim olmasına rağmen bana çok yakın davranması benim çok hoşuma gitti çünkü her doktor insana istediği cevabı vermeyebiliyor ama ben gönül hanımdan çok memnunum sorularıma cevap bulabiliyorum çok şükür herkes rahatlıkla ona tedavi olabilir.....

 • çok memnunum

  gebeliğimin ilk dönemlerinde yaşadığım doktor sıkıntısını,Gönül hanımla tanışınca çözdüm..kendisi ilk doğumumda bulunmuş ve ilgisi,tedavisiyle beğenimi kazanmıştır..etrafımda ihtitacı olan herkese doktorumu öneriyorum..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Neşe Hayırlıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mete Hakan Karalök - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nur Dokuzeylül - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Berrin Şenli - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ozan Özolcay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yıldız Altan Aydın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nasır Aksel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Eda Köseoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gönül Kotil Aslan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Süleyman Karasu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Osman Temizkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emre Karatekelioğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erdener Baca - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cihan Kabukçu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Serap Mollaoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Orhan Şahin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Arzu İlknur Uysal Özdemir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aytül Çorbacıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nimet Gül Yavuzer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Güler Bağbozan Ateşer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Nida Ergin Bayık

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al