Opr.Dr.

Gökhan Özçınar

Beyin ve sinir cerrahisi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Tek kelimeyle mükemmel bir doktor.2005 yılında babam yürürken tıkanmaya başladı.MR'larını inceleyen doktorlar çaresizce beklememiz gerektiğini,yapacak birşey olmadığını,kabullenmemiz gerektiğini söyledi.ameliyattan çekindiler fakat Gökhan Bey kendinden emin bir şekilde düzelebileceğini söyleyen tek doktordu ve öyle de oldu.ameliyatla tekrar hayata bağladı ve hiçbir eser kalmadı rahatsızlığından.şiddetle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  On yıl Belfıtığı ağrısı ile yaşadım .3 yil Önce Gökhan bey'e ameliyatımı oldum.! O günden sonra Hayatım değişti yaşamak isteğim arttı. Herzaman Gökhan bey'e DUACIYIM.!!

 • çok memnunum

  bel fıtığı sebebi ile sol bacağımdaki şiddetli ağrılarım sona erdi süper doktorum Gökhan bey sayesinde.ameliyat oldum ve aynı gün taburcu oldum..kısacası aynı gün günlük hayatıma devam ettim..inanılır gibi değil ama gerçek..korkularım boşunaymış..çooookkk teşekkür ediyorum doktorum Gökhan bey ve ekibine :)

 • memnunum

  Yaklaşık 10 yıl önce Fatıh medıcal park hastanesınde bel ağrılarım için kontrol olmuştum ve fılmler sonucunda mutlaka acil 15 gün ıcınde ameliyat olmam gerektıgı söylenmişti. Ben kabul etmediğim için bir akrabamın tavsiyesi üzerine Gökhan Bey'le tanıştım. Muayahanesine gittiğimde direk filmlerimi inceledi ve söylediği tek şey evet filmler ameliyat seviyesinde oldugumu ama acilliyetlik olmadıgımı,sadece zatıflılıgımı korumama gerektiğini söyledi ve bir kaç spor önerdi. Ameliyatı kesinlikle en son care olarak gören bir Dr.Kısacası Gökhan bey son derece güvenilir,gerek duymadıgı sürece ameliyatı önermeyen ve hastalarıyla cok ilgili bir Dr.

 • çok memnunum

  Mükemmel bir doktor...Annemin hem belindeki kireçleme ve iki elindeki sinir sıkışmasını ameliyat etti ve annem ertesi gün kalkıp eve geldi şu anda da çok memnun ağrılarından kurtuldu.Çok profesyonel bir doktor.

 • çok memnunum

  gökhan bey ,annemi bel fıtığından ameliyat etti. Allaha çok şükür artık ağrısı yok. Gökhan beye çok teşekkür ederiz.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: İbrahim Alataş - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Tokmak - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Taylan Emre Çoban - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Fahir Şencan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mustafa Bozboğa - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Selçuk Aydın - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Erkan Yıldırım - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Uğur Özdemir - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Turhan Karalar - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, İsmail Latifeci - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ahmet Şengöz - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Nuri Serdar Baş - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Erdinç Özek - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Sabri Gürbüz - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Emre Ünal - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Refik Çetin Kayaoğlu - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Şenol - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Osman Nuri Başer - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doğan Gündoğan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, İrfan Çınar - Beyin Ve Sinir Cerrahisi