Uzm.Dr.

Gökhan Önal

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Hamileligim boyunca hep gokhan beye gittim ve cokk memnun kaldm sagsaglm oglma kavustum cok titiz ve basarili bir doktor. 2. Hamileligimdede tercih edecegim tek doktor olacak herkese tavsiye ederm..

 • çok memnunum

  Hamileliğimde bebeğimle birlikte büyüyen rahim ağzındaki kistlerimden dolayı kanamada risk oluşturduğundan doğumumu hiçbir devlet hastanesi kabul etmedi.Antalya Eğitim Araştırmadaki doktor da doğumu mutlaka bir üniversite hastanesinde en az 3 doktor eşliğinde gerçekleştirebilirsin deyince üç aylık hamileyken İzmir'e geldim.Sada hastanesinin başhekimi Allah razı olsun bizi zaman kaybetmeden Gökhan Bey'e yönlendirdi bu sayede hem idrar enfeksiyonu hem de mantara karşı tedavim oldu. Kilom da fazla olduğu için bebeğimi kaybetmekten çok korkuyordum ama Gökhan Bey'in sayesinde bebeğim sağlıklı bir şekilde 36 haftalık ken sezeryanla doğdu.Başta Gökhan Bey olmak üzere Sada Hastanesi personeline çok teşekkür ederim

 • çok memnunum

  2007 yılında hastanenin ilk çocuklarından oğlum Ata Deniz' in dünyaya sağlıkla gelmesini, benim ertesi gün ağrısız , dimdik yürüyerek çıkmamı sağlayan Gökhan Bey' e borçluyuz.Her yakınıma hastane ve doktorumuzu anlatıyorum. Çok teşekkürler.

 • çok memnunum

  2010 yılında sada hastanesinde doğum yaptım dr.gökhan bey onun sayesinde sağlıklı bir oğlum umut dünyaya geldi kendisine kendim adıma ve eşim adına kendisine çok teşekkür ederim herkeze tavsiye ederim mesleğinde başarılar dilerim.

 • çok memnunum

  mükemmel bir doktor cok bilgili ve güleryüzlü onun için herkeze tavsiye ederimmm kesinlikle..sada hastanesi bu doktorun uzmanlıgı için tecih edilir..

 • çok memnunum

  2008 yılında sada hastanesinde doğum yaptım.doktorum gökhan bey di.çok zorlu bir hamilelik süreci geçirdim.kızımın ve benim hayatımızı kurtardı.bütün tanıdıklarıma tavsiye ettim ve herkes memnun kaldı.17 ekimde yeğenim elida yine sada hastanesinde hayata merhaba dedi.gökhan beyehastalarına gösterdiği ilgi,güleryüz ve sabır için teşekkürlerimi sunuyorum.

 • çok memnunum

  02/03/2011 tarihinde Sada Hastanesi'nde doğum yaptım. Doktorumuz Gökhan Bey'di. Gerek hamileliğim sürecinde gerekse doğum aşamasında beni sakin tutmayı başardığı ve her durumu normal karşılamamı sağlayıp beni gereksiz panikten kurtardığı ve çok başarılı bir operasyonla bebeğime kavuşturduğu için başta doktorumuz Gökhan Bey'e, gösterdiği anlayış için sekreterine ve kaldığımız süre ve ameliyat süresince anlayışlı ve yardımsever davranan tüm hastane personeline kızım Ekin ve Eşim adına sonsuz teşekkürler...

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Fatma Salih - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Reşat Bozoklar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Hamdi Akkoca - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mert Göl - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cüneyt Barut - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Salim Şehirali - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Orçun Sezer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zeki Hakan Ertunç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Müfit Özyiğit - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Lale Yıldız Algül - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cavit Mete Tarcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emel Güldemet - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Murat Celiloğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Perihan Nalçacıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Berrin Acar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Alev Soytan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Pınar Özdemir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma İpek Aydal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Hakan Yetimalar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Müzeyyen Hekimsoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mustafa Alihanoğlu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al