Prof. Dr.

Fevziye Toros

Çocuk psikiyatrisi

Randevu Hattı: 0 850 333 0344

Randevu takvimini iste

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • memnunum

  3 yasindaki oglum icin gitmistim. Cok ilgili bir doktor. Bizi cok dogru bir sekilde yonlendirdi. Oglum kendisi sayesinde su an okullu ??Kendisine cok tesekkur ederim.

 • memnunum

  Doktorumuzun kendisini üniversite hastanesinden biliyorum daha önce büyük oğlumu da götürmüştüm ve çok da memnun kalmıştım. Küçük oğlumu da tereddütsüz götürmek istedim. İlgili ,bilgilendirici olması bizi çok memnun ediyor.Tedavi hakkında bizi bilgilendirdi ve yönlendirdi. Kendisinden çok memnunuz.

 • çok memnunum

  dr. fevziye hanimı kızımdaki korku nedeniyle panik atak oluşmuştu. internette araştırırken doktor hanımı buldum ve randevu aldım. kendisi kızımla ve benimle ayrı ayrı dinledi ve ilgilendi. kendisinden çok memnun kaldık herzaman hiç tereddütsüz herhangi bir rahatsızlık oluşursa gideceğim kendisine birkez daha ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gittim doktorumuza ve de çok memnun kaldım. Bize ve oğlumuza yaklaşımı çok iyiydi , İlgili ve bilgilendirici davrandı bize karşı. Tedavi sürecinde bizi devamlı bilgilendirdi. Tedaviye devam ediyoruz ve de çok olumlu gidiyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 • çok memnunum

  Doktorumuza herkese tavsiye ediyorum ben de tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım. birebir bizimle konuşması ve ilgilenmesi çok etkiledi bizi...çocugumuzun gece korkusu, banyoya yalnız gidememesi ve tırnak yemesı sorunları sona erdi.. çocugu sorun yaşayan ebeveynlere öneriyorum.

 • çok memnunum

  kızım sıkıntısı olunca anne beni konuşma doktorum fevziye doktora götür diyor.yoruma gerek yok artık.çocukların hisleri işte.sağolsun doktorumuz.teşekkürler fevziye hanım

 • çok memnunum

  teşekkür ederiz. kendis ayrıntılı ve makul, mantıklı yol gösterici teknik ve önerilerde bulundu. aynı zamanda verdiği ilaçlarla çok kısa zamnlarda çok ilerleme kaydettik. ben bu kadar hızlı düzelme olacağını tahmin etmemiştim. Bizim gibi dikkat eksikliği olanlar için özellikle öneriyorum.

 • çok memnunum

  işinin ehli,,yaptığı işi çok sevdiği belli, çok sıcak, sevecen, sorunları anlatırken son derece rahat ediyorsun çekinmiyorsun.kolay ulaşıyorsun.tetavisi tanısı kadar isabetli

 • çok memnunum

  Harika bir doktor.Yaşamında hep başarılı olmasını dilerim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

 • Ben kafama her şeyi takiyorum sonra hemen hastalaniyorum bana ilk olarak migren teşhisi koydular ama ben migren olmadığını biliyorum ben 16 yaşındayım 80 kg 175 cm boyun var anksiyete bozukluğu olabilir mi hastalığım

  21 mart 2015

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak