Yrd. Doç. Dr.

Fethullah Kenar

Kulak burun boğaz

Randevu takvimini iste

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    fettullah beyle tanışmamız bizim için bir gecikmiş bir şanstı.kızımın hastalığında bize gerçekten çok faydası oldu.işinin tam anlamıyla ehli bilgisi süper.hasta doktor arasındaki bağı muhteşem oluşturuyor.

  • çok memnunum

    İşinin ehli ,mükemmel bir doktor.Doktoruma şiddetli başağrısı için gittim. Aşırı derecede sinizütüm,alarjim olduğunu söyledi. ilaç tedavisine başladık. iki sene kadar süren tedavimin ardından çok rahatladım. şu anda sonbahar ve bahar dönemi ilaç almam yeterli.Allah herkese tanışmak nasip etsin.

  • çok memnunum

    Doktoruma;öncelikle bize düzenli tedavi olmanın bilincini yerleştirdiği için teşekkür eder, uyguladığı ilaç tedavileriyle kızım ve oğlumun gelişşiminde katkı sağladığı için bir kez daha teşekkür ederim.Doktorumu başkalarına da tavsiye edrim çünkü; yanına yaklaşılması gereken en kolay insan, aynı zamanda tedavi süresince hastalarını hastanın kendisinden daha iyi takip eden ve bunu hastalarına öğreten doktoruma selam.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Mehmet Türel - Kulak Burun Boğaz, Kani Aslan - Kulak Burun Boğaz, Cuneyt Orhan Kara - Kulak Burun Boğaz, Alper Daldal - Kulak Burun Boğaz, Arif Yorulmaz - Kulak Burun Boğaz, Vildan Kurgan Gürler - Kulak Burun Boğaz, Ayşe Mun - Kulak Burun Boğaz, Deniz Ünaldı - Kulak Burun Boğaz, Uğur Karapınar - Kulak Burun Boğaz, Gökhan Aydemir - Kulak Burun Boğaz, Mustafa Atilla Şahin - Kulak Burun Boğaz, Funda Tümkaya - Kulak Burun Boğaz, Emin Ayduran - Kulak Burun Boğaz, Sermet Akkuş - Kulak Burun Boğaz, Aylin Coşkun Özer - Kulak Burun Boğaz, Emine Nur Dağtekin Ergür - Kulak Burun Boğaz, Melih Üstel - Kulak Burun Boğaz, Turan Sarı - Kulak Burun Boğaz, Bülent Topuz - Kulak Burun Boğaz, Ahmet Serdar Saraçel - Kulak Burun Boğaz