Yrd.Doc.Dr.

Fethullah Kenar

Kulak burun boğaz

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Mezun olunan okullar

 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Fakültesi, 1993 - 1999

Deneyimler

 • Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi - Öğretim Üyesi,

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  fettullah beyle tanışmamız bizim için bir gecikmiş bir şanstı.kızımın hastalığında bize gerçekten çok faydası oldu.işinin tam anlamıyla ehli bilgisi süper.hasta doktor arasındaki bağı muhteşem oluşturuyor.

 • çok memnunum

  İşinin ehli ,mükemmel bir doktor.Doktoruma şiddetli başağrısı için gittim. Aşırı derecede sinizütüm,alarjim olduğunu söyledi. ilaç tedavisine başladık. iki sene kadar süren tedavimin ardından çok rahatladım. şu anda sonbahar ve bahar dönemi ilaç almam yeterli.Allah herkese tanışmak nasip etsin.

 • çok memnunum

  Doktoruma;öncelikle bize düzenli tedavi olmanın bilincini yerleştirdiği için teşekkür eder, uyguladığı ilaç tedavileriyle kızım ve oğlumun gelişşiminde katkı sağladığı için bir kez daha teşekkür ederim.Doktorumu başkalarına da tavsiye edrim çünkü; yanına yaklaşılması gereken en kolay insan, aynı zamanda tedavi süresince hastalarını hastanın kendisinden daha iyi takip eden ve bunu hastalarına öğreten doktoruma selam.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Emine Nur Dağtekin Ergür - Kulak Burun Boğaz, Gülşah Cengiz - Kulak Burun Boğaz, Aylin Coşkun Özer - Kulak Burun Boğaz, Cuneyt Orhan Kara - Kulak Burun Boğaz, Veli Aydoğdu - Kulak Burun Boğaz, Ayşe Mun - Kulak Burun Boğaz, Funda Tümkaya - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Türel - Kulak Burun Boğaz, Gökhan Aydemir - Kulak Burun Boğaz, Mustafa Atilla Şahin - Kulak Burun Boğaz, Fazıl Necdet Ardıç - Kulak Burun Boğaz, Turgut Yüksel - Kulak Burun Boğaz, Kani Aslan - Kulak Burun Boğaz, Uğur Karapınar - Kulak Burun Boğaz, Arif Yorulmaz - Kulak Burun Boğaz, Ferhat Kalkan - Kulak Burun Boğaz, Emin Ayduran - Kulak Burun Boğaz, Özlem Özer - Kulak Burun Boğaz, Deniz Ünaldı - Kulak Burun Boğaz, Bülent Topuz - Kulak Burun Boğaz