Prof. Dr.

Fatih Öğüt

Kulak burun boğaz

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Fatih bey benim 2008 yılından beri tedavimi üstlenen ve sağlıklı yaşamamı öğreten doktorum'dur. Kendisi ve ekibi EÜTF KBB Kliğinine bilgi ve sevgilerini katarak yönetmekte, yönlendirmektedirler. Ses tellerimdeki olumsuz gelişmeleri yaptığı sık kontroller sayesinde zamanında tanılayıp gerekli cerrahi müdahalelerle önlemiştir. En son 17.04.2013'de yaptığı cerrahi müdahale ile sağlığıma sağlık katmıştır.

  • çok memnunum

    Prof.dr Fatih Bey benim ses tellerimi 2 kez opersayonla iyileştirmiştir.İki kez olmasının sebebi daha önce yanlış ameliyat ve tedavilerle çatallı tonda kalan sesimi düzeltmek içindir.Ameliyat sonrası asla hastasını kendi haline bırakmayan,foniatri eğitmini ekibiyle ciddi bir şekilde uygulayabilen 10 üstü 10 doktordur.İnsandır.İşindeki ciddiyeti,hastaya olan bilgili,titiz yaklaşımı sesle ilgili tüm kulak boğaz doktorlarına örnek olmalıdır.İzmir için değil Türkiye için elzem bir doktordur.

  • çok memnunum

    çok memnun kaldım

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Fazıl Apaydın - Kulak Burun Boğaz, Barış Yıldız - Kulak Burun Boğaz, Burak Ülkümen - Kulak Burun Boğaz, Murat Uygur - Kulak Burun Boğaz, Halis Ünlü - Kulak Burun Boğaz, Hatice Elif Güçlü - Kulak Burun Boğaz, Ahmet Çubuklusu - Kulak Burun Boğaz, Ahmet Hünkar Gökçe - Kulak Burun Boğaz, Ali Deniz - Kulak Burun Boğaz, Mustafa Cırban - Kulak Burun Boğaz, Sema Şengün - Kulak Burun Boğaz, Bülent Can - Kulak Burun Boğaz, Murat Gümüşsoy - Kulak Burun Boğaz, Yücel Birinci - Kulak Burun Boğaz, Yüksel Olgun - Kulak Burun Boğaz, Levent Damlacık - Kulak Burun Boğaz, Halil Emre Göğüş - Kulak Burun Boğaz, Semih Sütay - Kulak Burun Boğaz, Filiz Yırcı Gülüstan - Kulak Burun Boğaz, Ali Ekber İlknur - Kulak Burun Boğaz