Prof. Dr.

Fatih Öğüt

Kulak burun boğaz

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Fatih bey benim 2008 yılından beri tedavimi üstlenen ve sağlıklı yaşamamı öğreten doktorum'dur. Kendisi ve ekibi EÜTF KBB Kliğinine bilgi ve sevgilerini katarak yönetmekte, yönlendirmektedirler. Ses tellerimdeki olumsuz gelişmeleri yaptığı sık kontroller sayesinde zamanında tanılayıp gerekli cerrahi müdahalelerle önlemiştir. En son 17.04.2013'de yaptığı cerrahi müdahale ile sağlığıma sağlık katmıştır.

  • çok memnunum

    Prof.dr Fatih Bey benim ses tellerimi 2 kez opersayonla iyileştirmiştir.İki kez olmasının sebebi daha önce yanlış ameliyat ve tedavilerle çatallı tonda kalan sesimi düzeltmek içindir.Ameliyat sonrası asla hastasını kendi haline bırakmayan,foniatri eğitmini ekibiyle ciddi bir şekilde uygulayabilen 10 üstü 10 doktordur.İnsandır.İşindeki ciddiyeti,hastaya olan bilgili,titiz yaklaşımı sesle ilgili tüm kulak boğaz doktorlarına örnek olmalıdır.İzmir için değil Türkiye için elzem bir doktordur.

  • çok memnunum

    çok memnun kaldım

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Tural Hüseyinov - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Baz - Kulak Burun Boğaz, Bedri Altar - Kulak Burun Boğaz, Hale Aslan Algın - Kulak Burun Boğaz, Seyithan Kırtay - Kulak Burun Boğaz, Burak Kocagözoğlu - Kulak Burun Boğaz, Yücel Birinci - Kulak Burun Boğaz, Haydar Kazım Önal - Kulak Burun Boğaz, Hikmet Erdem - Kulak Burun Boğaz, Işıl Adadan Güvenç - Kulak Burun Boğaz, Serdar Akyıldız - Kulak Burun Boğaz, Uğur Çerçi - Kulak Burun Boğaz, Mustafa Demirer - Kulak Burun Boğaz, Ümit Filiz - Kulak Burun Boğaz, Muazzez Özcan - Kulak Burun Boğaz, Muzaffer Balaban - Kulak Burun Boğaz, Belgin Şenol - Kulak Burun Boğaz, Hatice Elif Güçlü - Kulak Burun Boğaz, Barış Yıldız - Kulak Burun Boğaz, Gazi Yiğitbaşı - Kulak Burun Boğaz