Opr.Dr.

Faruk Yıkılmaz

Genel cerrahi

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  biz faruk beyi dr.oğuz peker aracılığıyla tanıdık....3 yıl önce bağırsağındaki tümörden dolayı babam başarılı birkolostomi ameliyatı oldu.. faruk bey son derece başarılı ,insanlara saygılı hastalarını sürekli takip eden ve moral veren bir doktor.. Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.... saygılarımla.....

 • çok memnunum

  Hocama bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine muayene oldum. Fıtık teşhisi koydu ve ameliyat oldum. Bir ay gibi bir sürede eski sağlığıma kavuştum.Faruk beyden çok memnunum. Allah böyle Doktorları başımızdan eksik etmesin ellerine sağlık.

 • çok memnunum

  Ben 08/10/2012 tarihinde fıtık ameliyatı oldum çok şükür sağlığım yerinde Dr. faruk bey den çok memnunum. İyiki böyle Dr.larımız var Allah razı olsun.

 • çok memnunum

  muayene -tdavi esnasındaki gayreti yaklaşımı başarılarına çok teşekkürler

 • çok memnunum

  EGE 'de Bölgesinde genel cerrahi alanında en iyi uzman doktor.

 • çok memnunum

  Doğru ve zamanında teşhis yaptı, oyalamadı. Tedavi seçeneklerini açıklayarak uygun olanı tavsiye etti.Kafa karışıklıklarımızı yanlış bilgilerimizi düzeltti.Doğru tedavi uyguladı tam şifa ile taburcu etti. Allah Razı olsun.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ahmet İmdat Koçberber - Genel Cerrahi, Mehmet Tekin - Genel Cerrahi, Fatih Kaya - Genel Cerrahi, Murat Özkırlı - Genel Cerrahi, Ali Durmuş Özdemir - Genel Cerrahi, Mustafa Başöz - Genel Cerrahi, Bahattin Babacan - Genel Cerrahi, Ergun Erdem - Genel Cerrahi, Tufan Ergenç - Genel Cerrahi, Cihat Tetik - Genel Cerrahi, Muhammet Akçaoğlu - Genel Cerrahi, Namık Özkan - Genel Cerrahi, Mustafa Kıvrak - Genel Cerrahi, Aydın Keskin - Genel Cerrahi, Çağatay Aydın - Genel Cerrahi, Umut Faydacı - Genel Cerrahi, İsmail Ferhat - Genel Cerrahi, Hüseyin Cahit Dartanel - Genel Cerrahi, Sami Cebelli - Genel Cerrahi, Fatih Tosun - Genel Cerrahi