Opr.Dr.

Faruk Yıkılmaz

Genel cerrahi

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  biz faruk beyi dr.oğuz peker aracılığıyla tanıdık....3 yıl önce bağırsağındaki tümörden dolayı babam başarılı birkolostomi ameliyatı oldu.. faruk bey son derece başarılı ,insanlara saygılı hastalarını sürekli takip eden ve moral veren bir doktor.. Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.... saygılarımla.....

 • çok memnunum

  Hocama bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine muayene oldum. Fıtık teşhisi koydu ve ameliyat oldum. Bir ay gibi bir sürede eski sağlığıma kavuştum.Faruk beyden çok memnunum. Allah böyle Doktorları başımızdan eksik etmesin ellerine sağlık.

 • çok memnunum

  Ben 08/10/2012 tarihinde fıtık ameliyatı oldum çok şükür sağlığım yerinde Dr. faruk bey den çok memnunum. İyiki böyle Dr.larımız var Allah razı olsun.

 • çok memnunum

  muayene -tdavi esnasındaki gayreti yaklaşımı başarılarına çok teşekkürler

 • çok memnunum

  EGE 'de Bölgesinde genel cerrahi alanında en iyi uzman doktor.

 • çok memnunum

  Doğru ve zamanında teşhis yaptı, oyalamadı. Tedavi seçeneklerini açıklayarak uygun olanı tavsiye etti.Kafa karışıklıklarımızı yanlış bilgilerimizi düzeltti.Doğru tedavi uyguladı tam şifa ile taburcu etti. Allah Razı olsun.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Nevzat Uğur Kulalı - Genel Cerrahi, Sevda Yılmaz - Genel Cerrahi, İhsan Demirkol - Genel Cerrahi, Akın Özden - Genel Cerrahi, Ergun Erdem - Genel Cerrahi, Sami Cebelli - Genel Cerrahi, Uğur Sungurtekin - Genel Cerrahi, Mustafa Kıvrak - Genel Cerrahi, Osman Uysal - Genel Cerrahi, Şahin Öztürk - Genel Cerrahi, Göksel Sarohan - Genel Cerrahi, Süleyman Yılmaz - Genel Cerrahi, İsmail Ferhat - Genel Cerrahi, Soysal Yıldırım - Genel Cerrahi, Selma Şanlı Dingil - Genel Cerrahi, Eşref Oğuz Özgür - Genel Cerrahi, Cengiz Başkan - Genel Cerrahi, Halil Onaran - Genel Cerrahi, Mehmet Tekin - Genel Cerrahi, Burhan Kabay - Genel Cerrahi