Yrd.Doc.Dr.

Faik Fevzi Okur

Kalp ve damar cerrahisi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    2006 yılında ameliyat oldum. AVR-MVR iki kapakçığım değişti.Kontrole gittiğim diğer doktorlar "ameliyatımı hangi doktorun yaptığı" sorusunu her daim yöneltiyorlar. Gerçekten çok başarılı ve işinin ehli bir doktor. Allah kendisinden razı olsun.

  • çok memnunum

    ellerin dert görmesin hocam.şifa bulmamıza vesile oldunuz.çok teşekkürler.2 kapakçığımı değiştirdi. başka doktor aramanıza gerek yok.süper bir dr.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Gökçen Özserim - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Gülşah Bayer - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ali Telli - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Hasan Reyhanoğlu - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Şevket Baran Uğurlu - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Nurzhan Narymbetov - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Haydar Yaşa - Kalp Ve Damar Cerrahisi, İsmail Yürekli - Kalp Ve Damar Cerrahisi, İbrahim Uyar - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Emrah Oğuz - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Mustafa Özbaran - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Osman Nejat Sarıosmanoğlu - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Banu Bahriye Lafçı Akdağ - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Engin Tulukoğlu - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Hakan Önol - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Hakan Posacıoğlu - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Suat Buket - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ömer Tetik - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ufuk Yetkin - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ali Gürbüz - Kalp Ve Damar Cerrahisi