Yrd.Doc.Dr.

Faik Fevzi Okur

Kalp ve damar cerrahisi

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    2006 yılında ameliyat oldum. AVR-MVR iki kapakçığım değişti.Kontrole gittiğim diğer doktorlar "ameliyatımı hangi doktorun yaptığı" sorusunu her daim yöneltiyorlar. Gerçekten çok başarılı ve işinin ehli bir doktor. Allah kendisinden razı olsun.

  • çok memnunum

    ellerin dert görmesin hocam.şifa bulmamıza vesile oldunuz.çok teşekkürler.2 kapakçığımı değiştirdi. başka doktor aramanıza gerek yok.süper bir dr.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Arzum Kale - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Berent Dişçigil - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Burçin Abud - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Murat Ertürk - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ayşen Yaprak Engin Kapkın - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ersin Çelik - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Serkan Yazman - Kalp Ve Damar Cerrahisi, C. Cengiz Sert - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Anıl Ziya Apaydın - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Fatih İslamoğlu - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Tevfik Güneş - Kalp Ve Damar Cerrahisi, İsmet Tanzer Çalkavur - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Tahir Yağdı - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Mehmet Şenel Bademci - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Gökçen Özserim - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Bora Baysal - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Mustafa Karaçelik - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Suat Buket - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Faik Fevzi Okur - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Deniz Bozdoğan - Kalp Ve Damar Cerrahisi