Prof. Dr.

Fahri Erdoğan

Ortopedi ve travmatoloji

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  diz ameliyatımı değerli prof. fahri Erdoğan yaptı son derece memnun kaldım allah ondan razı olsun hekimliği dışında samimi davranışları ameliyat sonrası takipleri hepsi mükemmel.

 • çok memnunum

  21Ekim2013 tarihinde kalça çıktğı ve kalça protezi ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Sn Fahri Erdoğan'a sonsuz teşekkürler. Bir ömür sorunlarla yaşamak yerine ameliyat sonrası 2-3 ay sabretmek emin olun size çok şey katacaktır. Doktorunuz sizin için elinden geleni yapıyorsa siz de dediklerini yaparak mutluluğu yakalayın.

 • çok memnunum

  Duygusallığı bir kenara bırakarak baktığımda (sen çok yaşa hocam!) profesyonel, ciddi, diz ve kalça cerrahisinde tecrübeli bir hekim olduğunu, hastasıyla ilgilendiğini düşünüyorum. Daha iyi ne olabilirdi, neyi eleştirebilirim diye düşündüğümde hiç bir şey bulamıyorum. Güvenebilirsiniz.

 • çok memnunum

  Ben azerbeycandan yaziyorum. Dr fahri beye tesekurler ediyorum, minnetdarim bunun icin ona. Beni agrilarimdan kurtsrdigi icin. Kalca protezi ameliyyati oldum. Nasil soylesem bilemiyorum. Mukemmel bir insan. Kendinizi emanet edeceyiniz bir doktor var . Oda prof dr Fahri erdogan.

 • çok memnunum

  hocamı saygıyla selamlıyorum kendisine minnettarım 2008 yılında kalça protezi ameliyatı oldum çok memnunum hayatımda kolaylıklar sağladı alah razı olsun

 • çok memnunum

  Öncelikle mükemmel bi insan,daha sonra mükemmelinde ötesinde bi cerrah.. allah onun ellerine güç kuvvet versin...süper ötesi sizi çok seviyorum

 • çok memnunum

  Bende Fahri beyde çift kalça ameliyatı oldum. Şuan şükürler olsun çok iyiyim. İşini bilen bir doktor iyiki Fahri beyi tercih etmişim. Herkese de tavsiye ediyorum.Türkiyede böyle bir doktoruda bulamazsınız, çünkü ben çok araştırdım,kalça protezinde daha iyisi yok bence.

 • çok memnunum

  Tek kelime ile mükemmel

 • çok memnunum

  ilgili,sabırlı, anlayışlı,işinde uzman ,tek kelimeyle mükemmel bir doktor

 • çok memnunum

  Tedavisiyle insanlığı ile dört dörtlük bir doktor.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Benzer uzmanlara göz at: Ayhan Ulusoy - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ömer Muharrem Yağcıoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Gürkan Molla - Ortopedi Ve Travmatoloji, Tolga Tolunay - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hacı Mustafa Özdemir - Ortopedi Ve Travmatoloji, Özgür Çetik - Ortopedi Ve Travmatoloji, Şükrü Sarper Gürsu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Şat - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ali Çağrı Tekin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Bilge Sürel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa Hüner - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yüksel Tenekecioğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Eşref Encan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Haydar Doğanay - Ortopedi Ve Travmatoloji, Adnan Kara - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hüseyin Özcan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Nail Akdağcık - Ortopedi Ve Travmatoloji, Muharrem Kaplan - Ortopedi Ve Travmatoloji, İsmail Yılmaz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Gürhan Akbulut - Ortopedi Ve Travmatoloji