Prof. Dr.

Fahri Erdoğan

Ortopedi ve travmatoloji

Randevu Hattı: 0850 333 0 344

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  diz ameliyatımı değerli prof. fahri Erdoğan yaptı son derece memnun kaldım allah ondan razı olsun hekimliği dışında samimi davranışları ameliyat sonrası takipleri hepsi mükemmel.

 • çok memnunum

  21Ekim2013 tarihinde kalça çıktğı ve kalça protezi ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Sn Fahri Erdoğan'a sonsuz teşekkürler. Bir ömür sorunlarla yaşamak yerine ameliyat sonrası 2-3 ay sabretmek emin olun size çok şey katacaktır. Doktorunuz sizin için elinden geleni yapıyorsa siz de dediklerini yaparak mutluluğu yakalayın.

 • çok memnunum

  Duygusallığı bir kenara bırakarak baktığımda (sen çok yaşa hocam!) profesyonel, ciddi, diz ve kalça cerrahisinde tecrübeli bir hekim olduğunu, hastasıyla ilgilendiğini düşünüyorum. Daha iyi ne olabilirdi, neyi eleştirebilirim diye düşündüğümde hiç bir şey bulamıyorum. Güvenebilirsiniz.

 • çok memnunum

  Ben azerbeycandan yaziyorum. Dr fahri beye tesekurler ediyorum, minnetdarim bunun icin ona. Beni agrilarimdan kurtsrdigi icin. Kalca protezi ameliyyati oldum. Nasil soylesem bilemiyorum. Mukemmel bir insan. Kendinizi emanet edeceyiniz bir doktor var . Oda prof dr Fahri erdogan.

 • çok memnunum

  hocamı saygıyla selamlıyorum kendisine minnettarım 2008 yılında kalça protezi ameliyatı oldum çok memnunum hayatımda kolaylıklar sağladı alah razı olsun

 • çok memnunum

  Öncelikle mükemmel bi insan,daha sonra mükemmelinde ötesinde bi cerrah.. allah onun ellerine güç kuvvet versin...süper ötesi sizi çok seviyorum

 • çok memnunum

  Bende Fahri beyde çift kalça ameliyatı oldum. Şuan şükürler olsun çok iyiyim. İşini bilen bir doktor iyiki Fahri beyi tercih etmişim. Herkese de tavsiye ediyorum.Türkiyede böyle bir doktoruda bulamazsınız, çünkü ben çok araştırdım,kalça protezinde daha iyisi yok bence.

 • çok memnunum

  Tek kelime ile mükemmel

 • çok memnunum

  ilgili,sabırlı, anlayışlı,işinde uzman ,tek kelimeyle mükemmel bir doktor

 • çok memnunum

  Tedavisiyle insanlığı ile dört dörtlük bir doktor.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Benzer uzmanlara göz at: Hüseyin Yıldız - Ortopedi Ve Travmatoloji, Cafer Özgür Hançerli - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ali Şeker - Ortopedi Ve Travmatoloji, İbrahim Tavukçuoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, İsmail Koçak - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ahmet Alanay - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kubilay Beng - Ortopedi Ve Travmatoloji, Şemsettin Şenel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kenan Bayrakçı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kerim Sarıyılmaz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa Altınışık - Ortopedi Ve Travmatoloji, Gökhan Ünalan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Adnan Karaoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, İlker Abdullah Sarıkaya - Ortopedi Ve Travmatoloji, Alper Deveci - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erkan Aslantaş - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kamil Şahin Tuğrul - Ortopedi Ve Travmatoloji, Sırrı Baştürk - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ercan Ersin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mevlüt Hakan Dinç - Ortopedi Ve Travmatoloji