Prof. Dr.

Ethem Geçim

Genel cerrahi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Tanidigim doktorlar arasinda en iyi doktorlardan biri,yalniz doktor olarak degil insan olarakta cok ozel bir kisiligi var. Kolonoskopi yaptirmak isteyenler icin sanirim en iyi isim.Ben kendisini internette arastirirken buldum,basari dolu bir meslek hayati var.

 • çok memnunum

  2009 senesinde kolon kanseri, 2013 senesinde ise perianal fistül ameliyatı oldum. Allah Sn. Ethem hoca ya uzun ömürler versin.. Her iki ameliyatım da süper di. tamamen iyileştim...

 • çok memnunum

  ben hastasıyım ve ameliyat oldum kendisine şu an gerçekten sağlığıma kavuştum Allah doktorumuzu başımızdan eksik etmesin elleri dert görmesin

 • çok memnunum

  önce allahın sonra,hocamın başarılı yapmış olduğu ameliyatı sayesinde sağlığıma kavuştum yüce allah tarık yazar hocama sağlık sıhhat versin hamide şahin (ateş)

 • çok memnunum

  Babamın senelerdir süren ve ciddi boyuta gelmiş hemoroid sorunu vardı ve onu doktora gitmek konusunda ikna etmek gerçekten cok zordu.araştırdık ve bu sitedeki yorumlar sayesinde de gerçekten denildiği gibi sadece doktor değil insanlığıyla da bizi şaşırtan Ethem beye tedavi olduk,doktora gitmeye ikna olmayan babamızı ameliyat ettirdik ve şuan bir problemimiz yok.kesinlikle tavsiye eder buradanda birkez daha teşekkür ederiz.

 • çok memnunum

  hem insani ,hem mesleki tanınabilecek ender kişilerden.her şey bitti derken ;yeniden başlatan.her daim şükran ve saygıyla tebessüm ediyorum.teşekkürler hocam(.2007 de ameliyat olmuştum)

 • çok memnunum

  bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı sayın İbrahim hocaya sonsuz teşekkürlerimi sunarım. adalet AÇIKŞİMŞEK. BOZOVA/ŞANLIURFA

 • çok memnunum

  Öyle büyük olaylar olur ki hayatımızda en ufak bir değişiklik olmadan yaşarız ve öyle ufak anlar olur ki tüm hayatımız değişir. Tam bitti dediğim anda beni hayata yeniden döndüren, emeğini,bilgisini, güler yüzünü eksik etmeyen hocama ben ve ailem her zaman şükranla anıyoruz.

 • çok memnunum

  birçok doktorun cesaret edemediği hatta tedavisi yok dedikleri hastalığımdan Sayın DR.Ethem Geçim sayesinde kurtuldum.Hastasına her türlü desteği veren doktorluğu kadar insanlığıda mükemmel olan ender şahsiyettir.Kendisini çok seviyoruz.

 • çok memnunum

  Kendisine binlerce kez teşekkürlerimi sunuyorum, annemin ince bağırsak ameliyatını gerçekleştirdi, mükkemmel bir doktordur. Sonsuz teşekkürler. Hakkı ödenmek istenirse eğer asla ödenemez.

 • çok memnunum

  Doktormuz Ankaranin 1 numarali doktorudur. Gozunuz kapali kendinizi emanet edebilirsiniz.

 • çok memnunum

  Fıtık ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyattan çok memnun kaldım. Cerrahi operasyonlarda herkese tavsiye edebilirim. Tanıdığım en iyi hekimlerden birisidir.

 • çok memnunum

  Ethem hoca uzun süredir yaşadığım kıl dönmesi problemi tamamen giderdi. Ameliyatımı gerçekleştireli yaklaşık 5 yıl oldu tekrarlama gibi bir durumla karşılaşmadım. Tedavisinden çok memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Ethem bey dedemin kolon kanseri ameliyatını yaptı ve cerrahi müdahele başarılı bir tedavi uyguladı. Ameliyat yaklaşık 5 yıl önce gerçekleşti ve şu anda dedemin sağlığı gayet iyi durumda. Kendisine minnettarız.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: İbrahim Öz - Genel Cerrahi, Şükrü Eyvazov - Genel Cerrahi, Pınar Tanrıverdi - Genel Cerrahi, Mehmet Yıldız - Genel Cerrahi, Feray Aydın - Genel Cerrahi, Uğur Sayman - Genel Cerrahi, Nuri Cevat Bektaş - Genel Cerrahi, Süleyman Suat Okudur - Genel Cerrahi, Asena Atay Balta - Genel Cerrahi, Yusuf Kutlu - Genel Cerrahi, Mustafa Kemal İyisoy - Genel Cerrahi, Ali Emre Akgün - Genel Cerrahi, Abdullah Akın - Genel Cerrahi, Hüseyin Şahin - Genel Cerrahi, Ömer Tantuş - Genel Cerrahi, Hasan Dokumacı - Genel Cerrahi, Mehmet Yılmaz - Genel Cerrahi, Ömer Aran - Genel Cerrahi, Murat Güzel - Genel Cerrahi, Esra Arpınar - Genel Cerrahi
Online randevu alabileceğiniz doktor