Opr.Dr.

Esra Selver Saygılı Yılmaz

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Esra hn oncelıkle ilkeleri olan bir insan, bunu hicbır zaman bagıra bagıra soylemez davranıslarından anlarsınız!... Benı tanıyor olması yaklasımlarına hıc bır extra sagduyu katmadı zaten herkese sagduyulu bır ınsandı. O 'nun sızın doktorunuz olması bir ayrıcalıktır bır bayan olarak ıncıtmeden sıze nadıde bır cıcekmıssınız gıbı yaklasımda bulunur. Benım gebelık boyunca her an kaygılarımı gıderen boynunda agladıgım mukemmel ınsana tesekkur ederım oglum sımdı 5 yasında cok huzurlu bır hasta dr ıletısımı yasadıgımızı dusunuyorum. Iyıkı tanısmısım.

  • çok memnunum

    ilk hamileliğimde doktorumdu.İşini çok seviyor. Mükemmeliyetçi titiz bir doktor. insan onun ellerinde kendini güvende hissediyor.Akıllara zarar bir hafızası var. Kontrole gittiğimde önceki muayanedeki değerlerimi hatırlıyordu.Hastasını çok önemsiyor.en ufak bir detayı bile araştırıyor.Bütün bunların üzerinde güleryüzlü hastaya yaklaşımı pozitif, cesaretlendirici.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Mehmet Arıkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Feza Burak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüseyin Kunter Tatar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hürriyet Emel Akman - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gül Demirtaş Aşık - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ebru Ünal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emine Nuray Ulular - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İbrahim Kaya - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sıtkı Güven - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İbrahim Yanık - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Galip Şimşek - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emre Destegül - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Selim Afşar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Esra Eser - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Pınar Çağlar Çakmak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sevtap Seyfettinoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Kemal Üte - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Murat Erdemtok - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Levent Toksöz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayhan Gül - Kadın Hastalıkları Ve Doğum