Opr.Dr.

Esra Selver Saygılı Yılmaz

Kadın hastalıkları ve doğum

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Esra hn oncelıkle ilkeleri olan bir insan, bunu hicbır zaman bagıra bagıra soylemez davranıslarından anlarsınız!... Benı tanıyor olması yaklasımlarına hıc bır extra sagduyu katmadı zaten herkese sagduyulu bır ınsandı. O 'nun sızın doktorunuz olması bir ayrıcalıktır bır bayan olarak ıncıtmeden sıze nadıde bır cıcekmıssınız gıbı yaklasımda bulunur. Benım gebelık boyunca her an kaygılarımı gıderen boynunda agladıgım mukemmel ınsana tesekkur ederım oglum sımdı 5 yasında cok huzurlu bır hasta dr ıletısımı yasadıgımızı dusunuyorum. Iyıkı tanısmısım.

  • çok memnunum

    ilk hamileliğimde doktorumdu.İşini çok seviyor. Mükemmeliyetçi titiz bir doktor. insan onun ellerinde kendini güvende hissediyor.Akıllara zarar bir hafızası var. Kontrole gittiğimde önceki muayanedeki değerlerimi hatırlıyordu.Hastasını çok önemsiyor.en ufak bir detayı bile araştırıyor.Bütün bunların üzerinde güleryüzlü hastaya yaklaşımı pozitif, cesaretlendirici.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Tuba Şen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cüneyt İnanç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yasemin İlkit Babar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Murat Erdemtok - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İbrahim Ferhat Ürünsak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erkan Yastıman - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gül Demirtaş Aşık - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Muzaffer Çalık - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Oğuz Loğoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Osman Çakar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Özkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, A. Bülent Kıraç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Katar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Huriye Ayşe Kızılkılıç Parlakgümüş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Yıldırım - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Suat Çerçi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İbrahim Gökhan Çıragil - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Selim Büyükkurt - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aysun Seyrek Çakar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Tuncay Özgönen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum