Opr.Dr.

Esra Selver Saygılı Yılmaz

Kadın hastalıkları ve doğum

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Esra hn oncelıkle ilkeleri olan bir insan, bunu hicbır zaman bagıra bagıra soylemez davranıslarından anlarsınız!... Benı tanıyor olması yaklasımlarına hıc bır extra sagduyu katmadı zaten herkese sagduyulu bır ınsandı. O 'nun sızın doktorunuz olması bir ayrıcalıktır bır bayan olarak ıncıtmeden sıze nadıde bır cıcekmıssınız gıbı yaklasımda bulunur. Benım gebelık boyunca her an kaygılarımı gıderen boynunda agladıgım mukemmel ınsana tesekkur ederım oglum sımdı 5 yasında cok huzurlu bır hasta dr ıletısımı yasadıgımızı dusunuyorum. Iyıkı tanısmısım.

  • çok memnunum

    ilk hamileliğimde doktorumdu.İşini çok seviyor. Mükemmeliyetçi titiz bir doktor. insan onun ellerinde kendini güvende hissediyor.Akıllara zarar bir hafızası var. Kontrole gittiğimde önceki muayanedeki değerlerimi hatırlıyordu.Hastasını çok önemsiyor.en ufak bir detayı bile araştırıyor.Bütün bunların üzerinde güleryüzlü hastaya yaklaşımı pozitif, cesaretlendirici.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Selim Afşar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fenli Tunç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fikriye Işık Mazı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emre Destegil - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, A. Bülent Kıraç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yusuf Korkmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Yıldırım - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Abdi Oğuz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayten Baymas Çöktü - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Ersöz Bozkurt - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Elıf Dıdem Özdemir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ebru Tarım Özyurtseven - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Turan Çetin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İbrahim Gökhan Çıragil - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sezer Filiz Erdal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayla Özden - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Selçuk Gürbüz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Suat Çerçi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Adnan İnan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Süheyl Ökten - Kadın Hastalıkları Ve Doğum