Opr.Dr.

Esra Selver Saygılı Yılmaz

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Esra hn oncelıkle ilkeleri olan bir insan, bunu hicbır zaman bagıra bagıra soylemez davranıslarından anlarsınız!... Benı tanıyor olması yaklasımlarına hıc bır extra sagduyu katmadı zaten herkese sagduyulu bır ınsandı. O 'nun sızın doktorunuz olması bir ayrıcalıktır bır bayan olarak ıncıtmeden sıze nadıde bır cıcekmıssınız gıbı yaklasımda bulunur. Benım gebelık boyunca her an kaygılarımı gıderen boynunda agladıgım mukemmel ınsana tesekkur ederım oglum sımdı 5 yasında cok huzurlu bır hasta dr ıletısımı yasadıgımızı dusunuyorum. Iyıkı tanısmısım.

  • çok memnunum

    ilk hamileliğimde doktorumdu.İşini çok seviyor. Mükemmeliyetçi titiz bir doktor. insan onun ellerinde kendini güvende hissediyor.Akıllara zarar bir hafızası var. Kontrole gittiğimde önceki muayanedeki değerlerimi hatırlıyordu.Hastasını çok önemsiyor.en ufak bir detayı bile araştırıyor.Bütün bunların üzerinde güleryüzlü hastaya yaklaşımı pozitif, cesaretlendirici.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Abdi Oğuz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Murat Karslı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Arıkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Osman Çakar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tuba Şen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Adnan İnan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aysun Seyrek Çakar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bülent Kavuzlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fenli Tunç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüseyin Kunter Tatar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Süleyman Cansun Demir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, H. Faruk Demir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sıtkı Güven - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayhan Gül - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüsnü Doğan Türe - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ümran Küçükgöz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Oğuz Yücel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hicran Giriş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gonca Çoban - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yusuf Taner Kafadar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum