Uzm.Dr.

Esra Dinçşahin Tuğray

Fiziksel tıp ve rehabilitasyon

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    hatice savaş doktorumdan çok memnun kaldım.ağrilarım verdiği ilaçlar sonucunda geçti. güler yüzü konuşması dinlemesi ve ilgilenmesinden çok memnun oldum. herkese bu doktoru tavsiye ediyorum.ALLAH RAZI OLSUN ondan hep dua ediyorum.onu çok seviyorum.

  • çok memnunum

    dr bozuntusu siz beni mahfettiniz. dilerim allahu teala da seni benden daha beter durumlara düşürsün.benim bir bacağım çocuk felci.siz buna bu kız numara yapıyor deyip bütün heyeti ve beni susturdunuz.evet benim bir ayağım ama dilerim allahtan senin iki ayağın felç olsun.dilerim allah senin canını ummadığın acılarla yaksın.seni allaha havalete ettim.geçte olsa ilahi adalet mutlaka ve mutlaka tecelli edecektir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Aşkın Nasırcılar - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Kemal Kayserili - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Muharrem Dursun - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Esra Dinçşahin Tuğray - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Nurten Küçükçakır - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Gönül Tozan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Zeynep Sağırkaya - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Mutlu Aydoğan Alphan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Nihat Taşçı - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Tuncay Atik - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Lale Altan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Mehmet Tigin Bağcı - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Jale İrdesel - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Mehmet Hatipoğlu - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Vedat Ökter - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Metin Yurdakoş - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Özlem Mehmetoğlu - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Abdullah Yoldaş - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Nuray Çelik Dıraz - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Ünsal İlkay - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon