Eniyihekim.com

Doç.Dr. Timuçin Kaşifoğlu

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 13 yorum bulunmaktadır.
 • Sabri Soydan tarafından:
  Ayak bileğim ve başparmağımda şişlik oldu. İki ortopedi, bir fizik tedavi, bir dahiliye doktoru gördü kimse bir şey anlamadı. Hocam gördü , ultrasonla baktı ve gut hastalığı teşhisi koydu. Bir iğne yaptı ve ağızdan iki ilaç verdi. İki gün sonra hiç bir şey kalmadı. Doğru doktoru bulana kadar bir ay dolaşmışım. Şimdi etrafımda benzer sorunu olanların hepsini hocama gönderiyorum. Eniyihekim siyesine de doğru yönlendirme yapıp hocamı bulmamı sağladığı için teşekkür ederim.
 • Beyza Çerçi tarafından:
  On yıldan bu yana romatoid artrit hastalığım var. İstanbul ve Ankara'da pek çok romatizma doktoru gördü. Ama Timuçin hoca kadar ilgili ve bilgili bir doktor ilk kez gördüm. Önce durumu anladı, sonra da tedavi düzenledi ve iğne tedavisine geçti. Şimdi çok iyiyim. Kullandığım ilaç sayısı da çok azaldı. Artık çocuklarımla ağrısız vakit geçiriyorum.
 • Mustafa Karakoç tarafından:
  Hocamı 9 yıl önce tanıdım.Hastalığımın kontrollerinde önerilerine harfiyen uydum ve uyguladım.Sağlığım yerinde.Bu hastalıkla yaşamayı öğrendim.Teşekkürler.hocam.
 • Gönül Uslu tarafından:
  Annem on yıldırböbrek ve yetmezliği diyaliz hastası. Üç haftadır şiddetli ağrıları vardı. Kanında iltihap sedim değeri 100 çıkıyordu. Diyalizdeki doktorlar ve dahiliye doktorları gördü ama ne olduğu anlaşılmadı. Timuçin hocaya yönlendirdiler. Daha sonuçları görünce ve annemi muayene eder etmez tanıyı koydu ve üç gün serum verdirdi. Annem iki gün sonra çok rahatladı ve sedim değeri bir hafta sonra normale düştü. Sorunun böbrek yetmezliği ile ilişkili amiloidoz olduğunu öğrendik. Benzer sorunu olan hastalar başka yerlerde vakit kaybetmeden hocama ulaşsınlar.
 • İbrahim Karay tarafından:
  Annemin dizi bir aydir şişti. Yürüyemiyor yataktan çıkamıyordu. Ortopedi doktorları ameliyat yapalım dedi. Ama başka bir doktor bu iltihaplı romatizma dedi ve Timuçin beye gönderdi. Annemin dizine ultrasonla baktı ve ameliyata gerek yok ama romatizma var dedi. Annemin dizine bir iğne yaptı. Annem o gece bir aydan bu yana ilk kez uyuyabildi. Bir gün sonra doktora kendi yürüyerek gitti. Eskişehirde romatizması olan hastalar mutlaka doktorumuza ulaşsın. Biz çok memnunuz. Annem her gün dua ediyor.
 • Orhan Köroğlu tarafından:
  Eşim skleroderma hastası. Tanısı iki ameliyat sonrası 2 yıl geçtikten sonra kondu. Şimdi doktor bey takip ediyor. Hem iyi bir insan hem de bilgili bir doktor. Yalnız hastanede çok zor ulaşabiliyoruz. Muayenehane açtığı doğru mu?
 • bayram ural tarafından:
  benim eşim skloderma hastası 4 yıl önce timuçin bey hastalığı buldu şimdiye kadar gördüğümüz en iyi doktorlardan biri allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin
 • aylin tarafından:
  yakın akrabamın muayenesinde tanıdığım timuçin bey bana sevk randevu hiç bir şekilde birşey sormadan sabırla derdimi dinleyip yıllarca teshisi konulmamış hastalığımın teshisi için elinden geleni yaptı ona minnet borcluyum o olmasaydı belki apandistim bile alınmış yada alaksız tevadlerle diyaliz hastası bile olabilirdim bugün .. Allah senden razı olsun timuçin doktorum teşhisi zor tedavisi sadece birtek hap olan FMF hastalığıma çare bulup beni tekrar hayata döndürdüğün için
 • Nilay Korkmaz tarafından:
  Eşimin ayak bileklerinde şişlik şikayeti vardı. İltihaplı eklem romatizması tanısı konuldu ve Salazoprin ilacı verildi. Ancak bir yılda hiç düzelme olmadı. Doktor beye bir tanıdık vasıtasıyla ulaştık. Aslında hastalığımız akdeniz ateşi ve ona bağlı böbrek tutulumumuymuş.Tedaviyi olduğu gibi değiştirdi. Eşimin idrarda protein kaçağı 10 gramdan şu an 1 grama geriledi. En önemlisi tanımız konuldu. Eğer daha gecikseydik muhtemelen eşim diyaliz hastası olacaktı.
 • Mediha Uzunlar tarafından:
  Ateş ve eklem ağrılarım nedeniyle 2 ayda belki 10 doktora gittik. En sonunda devlet hastanesi dahiliye doktoru romatizma olduğunu söyledi ve romatolojiden Timuçin beye gönderdi. Sağolsun hemen o gün baktı ve ben tekerleki sandalye ile gitmiştim. İki gün sonra yürüyerek geleceğimi söyledi. Gerçekten de iki gün sonra yürüyerek polikliniğe girdim. Hastanede beni yetırdılar ve stil diye bir tanı konuldu. Bu hastalığı diğer doktorlar bile bilmiyorlar.Ama iki ay ne çektiğimi ben bilirim. Eğer ona gitmesem aylarca daha sürünecektim. Haftaya kontrole gideceğim. İnşallah ona görünebilirim.
 • Aynur Kösemen tarafından:
  Üç yıldır ağzımda yaralar çıkıyordu. Ancak tanı konulmadı. İki ay önce üveit geçirince cildiye doktoru Timuçin beye gönderdi. Hastalığımın Behçet olduğunu öğrendim. Gözümde %80 görme kaybı vardı. Ama şimdi tamamaen düzeldi. Behçet hastalığının aslında çok sık olduğunu öğrendim. Doktor bey hem hastayı rahatlatıyor hem de çok bilgili. İyi ki ona ulaştım, yoksa görmemi kaybedecektim. Romatizma ve Behçet doktoru çok az. Kütahyada ise yok. Ben bu nedenle Eskişehire geldim. Allah razı olsun kendisinden.
 • Saniye Yurdaer tarafından:
  Annemin yıllardan bu yana olan romatizması vardı. Ancak kendisine verilen ilaçlardan hiç fayda görmedi. yıllar boyunca ayda bir penisilin yaptırdı. Doktorumuza zorda olsa 6 ay önce muayene olduk ve bize annemin hastalığının fibromyalji yumuşak doku romatizması olduğunu söyledi. Anneme kullandığı tüm romatizmal ilaçları bıraktırdı ve bu hastalığın iltihaplı bir romatizma olmadığı konusunda ikna etti. bize verdiği iki ilaçla annem çok iyi. Şu ana kadar kullandığı tüm romatizma ilaçlarını kesti. Bizde daha önce bu hastalığı hiç duymamıştık. Benzer sorunu olan hastalara faydası olur diye düşünerek yazıyoruz.
 • Mehmet Şimşek tarafından:
  Yaklaşık on yıldan bu yana sırt ve bel ağrısı çekmekteydim. Çok sayıda dahiliye, fizik tedavi ve Ortopedi doktoru görmesine rağmen tanı konulamadı. Üç ay önce aile hekimim tarafından doktor beye gönderildim. Muayene ve tetkiklerim sonrası ankilozan spondilit tanısı koydu. Üstelik kalça eklemlerinde zarar görmüş. Verdiği tedavi ile çok iyiyim. Hastalığıma bir isim konulduğu ve tedavisinden anlayan birine rastladığım için (geçde olsa) şanslıyım. Gelecek hafta kendisine kontrole gideceğim ve tedavimin devamı planlanacak. Benzer sorunu olan hastalara tavsiye ederim.
Doktor hakkında toplam 13 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Timuçin Kaşifoğlu Muayenehanesi, Eskişehir (Muayenehane)
0– devam (2014 yıl)
Adres : Tıp Fakültesi Yolu Shell Benzin İstasyonu Karşısı Etem Seklice Apt. Kat 1 Daire 1
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Var Kurum Tipi : Muayenehane  
Anlaşmalı Kurumlar :
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Eskişehir (Tıp Fakültesi)
Doç. Dr., 1998– devam (16 yıl)
Adres : Büyükdere Mh. Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü Meşelik
Tel : 222 2392979
Fax : 3293750
Yatak Sayısı : 974 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
Anlaşmalı Kurumlar :
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Akedemik Kariyer
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi 2004 - Halen
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi 2004 - Halen
Üye Olduğu Dernek ve Kuruluşlar
Türkiye Romatoloji ve Araştırma Derneği .
Yabancı Dilleri
İngilizce

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. NAZİFE ŞULE YAŞAR
Romatoloji,Eskişehir
Uzm.Dr. YÜKSEL KARAKOÇ
Romatoloji,Bursa
Uzm.Dr. ORHAN EREN
Romatoloji,Kocaelı
Uzm.Dr. HAKAN ASLAN
Romatoloji,Ankara
Uzm.Dr. TİMUÇİN TİMUROĞLU
Kadın Hastalıkları ve Doğum,İstanbul
Prof. Dr. MEHMET SOY
Romatoloji,Bolu
Uzm.Dr. TUFAN TÜRK
Romatoloji,Denizli
Uzm.Dr. RIDVAN SAMİ ACAR
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Eskişehir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
12017
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
3
Doktor Kaşifoğlu’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!