Eniyihekim.com

Doç.Dr. Yakup Karabağlı

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
 • P.Başyiğit tarafından:
  Yakup hoca kesinlikle Allahın yaratma sifatindan bahşettigi sanatçı bir doktordur.Ben cuma günü meme küçültme ameliyatı geçirdim.Cumartesi günü evimdeydim.Pazar günü ilk defa aynada kendimi görünce kendimi Michelangelo'nun heykellerinden biri sandım sonuç o kadar iyiydi.Yakup Karabağlı sanatçı ruha sahip bir plastik cerrah bana göre..Hocama sevgiler..
 • Selen K. tarafından:
  Kardeşim ve ben Yakup Bey'e rinoplasti yaptırdık ve her bakımdan yüzde yüz memnun kaldık.Böyle başarılı bir doktor, Eskişehir için büyük bir şans. Plastik cerrahide kesinlikle bir numara. Herkese tavsiye ediyorum hekim olarak çok başarılı, hastalarıyla oldukça ilgili ve yaptığı ameliyatlar çok doğal.
 • emine tarafından:
  Bir hafta once Yakup beye meme buyutme ameliyati yaptirdim.Cok memnun kaldim.Cerrahligi cok iyi.Ve hastalariyla inanilmaz ilgili bir hekim.Dusunen herkese siddetle tavsiye ederim.Tesekkurler Yakup hocam,,..
 • D.B.E tarafından:
  İki yıl önce hiç istemeden burun estediği yaptırdım. Doktor o kadar başarılıydı ki daha önce yaptırmadığıma üzüldüm. Kimse estetik olduğunu bile anlamıyor Yakup hoca çok iyi.
 • EY tarafından:
  Uzun araştırmalarım sonucunda Yakup Hocaya burun estetiği yaptırmaya karar verdim. İnanılmaz sizi rahatlatıyor ve güven veriyor. Ameliyat öncesi karar anında bir çok korkum vardı görüşünce hepsi geçti ve kesinlikle doğal bir burun yapıyor. Herkese tavsiye ediyorum. Şuan çok mutluyum.
 • Gürzan Y. tarafından:
  yakup doktor karşılaştığım en ilgili, en sempatik ve en önemlisi işinin ehli doktordur. Trafik kazası sonucu yüzüm kesildi Yakup doktor sayesinde en hafif şekilde atlattım. Bunu bir tek ben değil daha sonra gittiğim doktorlarda söyledi. Yakup doktara her zaman borçlu olduğumu hissediyorum 17 yaşındaydım kazayı geçirdiğimde şuan 30 oldum desteğini hiç unutmadım. İyiki varsınız
 • jale ulusoy tarafından:
  merhabalar ben meme protezi yaptırmak istiyordum uzun zamandır bunun araştırmasına girdim güvenebileceğim birini bulmak için araştırmalarım sonunda DR Yakup KARABAĞLI ile görüştüm hem güler yüzlü karşılaması ve sorularıma tatmin edici cevaplaması sonucunda ameliyat yaptırdım iyikide yaptırmışım çok memnun kaldım gerçekten işinin uzmanı kesinlikle tavsiye ederim.
 • B.e tarafından:
  Yakup Bey alanında çok başarılı işinin ehli bir doktor.İyi niyeti ,sorunlarınızı içten dinlemesi ve işinde çok başarılı olması daha da güvenilir kılıyor.Ameliyat sürecinden de sonucundan da çok memnun kaldım.
 • jale ulusoy tarafından:
  Bir çok araştırmalarım sonucunda Yakup KARABAĞLI da karar kıldım meme protezi yaptırdım gerçekten çok memnun kaldım işinin uzmanı bir doktor kesinlikle tavsiye ediyorum...
 • Ecem U. tarafından:
  Hayatımda en çok güvendiğim doktorlar arasındadır. Burun ameliyatı yaptırdım ki yaptırmadan önce de araştırdım. Gözüm kapalı bıçak altına yattım. Önce detaylı bir muayene ile size en doğal görünümü sağlıyor. Ardından acısız ve sorunsuz bir ameliyat gerçekleştiriyor. Ameliyat sonrasında kontroller de gerekli özeni ve hoş sohbeti size sağlıyor. Çok güler yüzlü ve alanında başarılı bir doktordur. Kesinlikle Eskişehir olmak üzere, diğer illerden de ameliyat olmayı düşünenler varsa kesinlikle Yakup Hoca diyorum. İçiniz Rahat Olsun.. :)
 • jale tarafından:
  Merhaba arkadaşlar meme protezi yapan bir çok doktorla görüştüm hemde İnternet üzerinden araştırdım Yorumları okudum Yorumlara dayanarak görüşmeye karar verdiğim Yakub KARABAĞLI oldu,kendisiyle konuştuk ve meme protezini yaptırdım çok memnun kaldım gerçekten işinin uzmanı kesinlikle tavsiye ederim
 • ÖZGÜL tarafından:
  ESTETİK OLMAYI DÜŞÜNEN HERKESE ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.HEM DOKTORLUĞU HEM DE İNSANA GÜVEN VE RAHATLIK VEREN KİŞİLİĞİYLE AMELİYAT OLMAKTAN KORKANLARA...
 • cem arda kul tarafından:
  BU GÜNE KADAR TANIDIĞIM EN İYİ DOKTOR. HEM ÇOK MÜTEVAZİ, İYİ KALPLİ VE İLGİLİ HEM DE İŞİNDE TAM BİR PROFESYONEL.KENDİSİNDEN ÇOK AMA ÇOK MEMNUNUM HERKESE DE TAVSİYE EDERİM
 • gaye tarafından:
  yakup bey şimdiye kadar tanıdığım en tatlı dilli, en iyi doktor. 2 sene önce burnumdan estetek ameliyat oldum.istediğim gibi doğal ve yüzüme yakışan bir burnum oldu.ameliyattan önce de sonrada herşeyle kndisi ilgilendi. hiç ağrı ,şişlik ve morluk ta olmadı. herkese tavsiye ederim
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Eskişehir (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : Büyükdere Mh. Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü Meşelik
Tel : 222 2392979
Fax : 3293750
Yatak Sayısı : 974 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. CENGİZ ÇETİN
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Eskişehir
Doc.Dr. AYDAN KÖSE
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Eskişehir
Uzm.Dr. LEVENT GÖCENLER
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Eskişehir
Yr.Doc.Dr. İBRAHİM MUTLU SAYDAM
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Eskişehir
Dr. YAVUZ ARICI
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Eskişehir
Opr.Dr. KEMAL KARACA
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Eskişehir
Opr.Dr. ORHAN ERBAŞ
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Eskişehir
Ass.Dr. SEZİ MANGIR
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Eskişehir
Ass.Dr. AYDIN TEKGÖZ
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Eskişehir
Opr.Dr. AHMET YAZICI
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Bursa
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
12675
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
5
Doktor Karabağlı’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!