Eniyihekim.com

Doç.Dr. Şükrü Torun

Doç.Dr. Şükrü Torun

Nöroloji

Acıbadem Eskişehir Hastanesi

Eskibağlar tepebaşı, Eskişehir

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 13 yorum bulunmaktadır.
 • Nilgün Kılıç tarafından:
  Sayın, Şükrü Torun beni sabırla dinlemesi ve yorumlarıyla yol göstermesi çok mükemmel beni dinlediği için çok teşekkür ederim.Böyle durumlarla pek karşılaşamadığımız için şaşkınlığımı maruz görün sizin gibi doktorlar zor bulunuyor.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Hasta-hekim ilişkilerinde evrensel geçerliliği olan olağan davranışlarım için övgü almak hem güzel hem de düşündürücü. Karşılıklı saygı ve sevecenliği hissettiren yaklaşımların yaygınlaşması dileği ile teşekkür ediyorum..
 • Türkan gürz tarafından:
  Hastayı dinlemesini bilen, dolayısıyla da bu doğrultuda anlayıp doğru teşhis koyabilen, endişelerinizi sabırla dinleyip gideren, "işte doktor budur" diyebileceğiniz türden mükemmel bir doktordur.Kendisine buradan ayrıca teşekkür ederim.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Tüm iletişimlerde olduğu gibi, hasta-hekim iletişiminde de dinleme, anlama, sabır ve işbirliğinin önemini vurgulayan yorumunuz için teşekkürler Türkan hanım..
 • berkan tarafından:
  1999 yılında tanıdık doktorumuzu anneanemi ölümden döndürdü 2005 yılında kimsenin teşhis koyamadığı hastalığı kendi uzmanlık alanı olmamasına rağmen teşhisi koydu ve mükemmel yönlendirmesiyle ananemin hayatını 2.kez kurtardı hastalarını aradan seneler geçmesine rağmen hatırlayan inanılmaz bir hekimdir kendisi nöroloji alanında eskişehirde daha iyisi yok doktorluğunun yanında harika bir insan teşşekürler şükrü bey herkese tavsiye ederim.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Sağlık sorunlarının tanımlanmasında ve çözümünde, bir ekip anlayışı içinde benimle işbirliği yapan hastalarıma ve yakınlarına Berkan bey aracılığı ile yeniden teşekkür etme fırsatı bulduğum için mutlu oldum. Sağlıklı günler diliyorum...
 • hacer tarafından:
  şükrü bey harika bir insan iyiki onu tanımışım ilaç tedavisi görüyorum kullandıgım ilaçlardan sonra rahatsızlığım kalmadı diyebilirim inşallah onun sayesinde hastalığımı tamamen atlatıcam kendisine çok teşekkür ediyorm herkesede tavsıye ediyorum
 • gül tarafından:
  doktorum mükemmel
 • Feriha Songur tarafından:
  Gulliambare nedir bilir misiniz ? Eşim 14 yıl önce bu hastalığa yakalandı.Şükrü bey ilk görüşte tesis yapıldı bizi çok iyi yönlendirerek tedaviyi gerçekleştirdi benzer hastalığa yakalananların akıbetini gördükçe kendisine minnetimiz her gün artıyor teşekkürlerimizi feriha celal songur
 • Es26 tarafından:
  Şükrü bey tanıdığım en bilgilendirici doktor. Yıllardır çektiğim baş ağrılarımı yenmemde büyük pay sahibidir. Eskişehir ve Acıbadem onun gibi bir doktora sahip olduğu için çok şanslı.
 • nihal tarafından:
  ümidimi kaybettıgım bır anda karşima drşükru torun cıktı onun insana moral veren konuşmaları guler yuzu sabırlıgı tatlılıgı benı hayata bagladı bugune kadar hıc kımse benımle bu kadar ılgılenmedı ben saglıgımı ona borçluyum bunu bırlikte başardık bana sabrettıgın ıcın cok tesekkur ederım şükru amcam ve herkese tavsıye ederım gıtmekten cekınmeyın mutlaka gıdın
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Zorlu hastalıklar dahil, her türlü sağlık sorununu hasta-hekim-aile işbirliği ile birlikte aşmak güzeldir. Teşekkür ederim sevgili Nihal..
 • Hazel tarafından:
  Bu güne kadar gördüğüm en "cici" doktor. Şaka bir yana gerçekten Şükrü beyin hastası olmak başıma gelen en güzel şeylerden biridir. Öyle ki başka bir doktora gidip tekrar hayal kırıklığı ve tabiri cahizse hüsran duyguluarını yaşamaktan korkarım. Çünkü doktorlar ve tedavi yöntemleriyle ilgili pek çok kötü tecrübem olmuştur. Hastasına duyduğu saygı ve ilgi inanılmaz büyük. Sonsuz verilen güven, doğru tedavi sonucu kesinlikle yaşam kalitenizin artması, bir hasta doktorundan daha ne ister ki? Benim için en önemli husus mesleğime olan saygısı, bilgisi ve tamamen bu doğrulutuda bana olan yaklaşımıydı. Çünkü mesleğim benim tüm hayatım anlamına geliyor. Şükrü beyi danışman hocam sayesinde öğrendim ve tüm çevreme şiddetle tavsiye etmekteyim . Ona inancım ve saygım sonsuz. İyi ki var! :)
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Bilinçli değerlendirmeler biz hekimlerin güç kaynağıdır. Teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.. Doç. Dr. Şükrü Torun
 • Meltem Karabulutlar tarafından:
  Son derece ağrılı bir dönemimde öncelikle bana verdiği moral, isabetli teşhisi ve sabırla aktardığı tıbbi bilgi nedeniyle kendime son derece iyi hissettim. Teşhis ve tedavisine inancım tamdır. İnsancıl yaklaşımı ve tıp etiğine sahip çıkışıyla tam bir hekim.Kendisine teşekkür eder tüm yakınlarıma tavsiye ederim.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.. Doç. Dr. Şükrü Torun
 • Celil ÖZTÜRK tarafından:
  HASTAYI DİNLEME, ARAŞTIRMA İNCELEME, FİKİR ALIŞVERİŞİ, TEŞHİS VE TEDAVİ TAKİBİ ÇOK İYİ. TAVSİYE EDİYORUM.
 • passenger tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
 • Bilecikli tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
Doktor hakkında toplam 13 yorum bulunmaktadır.
13 kişi Doç.Dr. Şükrü Torun için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Acıbadem Eskişehir Hastanesi, Eskişehir (Özel Hastane)
Adres : HOŞNUDİYE MAH. ACIBADEM SOK. NO.19 ESKİBAĞLAR TEPEBAŞI
Yatak Sayısı : 110 Açılış Yılı : 2010 Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
Anlaşmalı Kurumlar :
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Alzheimer Anensefali Anksiyete Bozukluğu Aşırı Terleme Ateşli Havale Auralı Göz Migreni Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Bayılma Bayılmalar Bel Ağrısı Bel Fıtığı Beyin Anevrizması Beyin Damar Hastalıkları Beyin Enfarktüsü Beyin Hastalıkları Beyin Kanaması Beyin Kireçlenmesi Beyin Tümörü Beyinde Damar Tıkanıklığı Botulinum toksini Boyun Ağrısı Boyun Fıtığı Çocuklarda Baş Ağrısı Damar Tıkanıklığı Davranış Bozukluğu Demans Depresyon Dirençli Epilepsi Distoni El Ve Ayak Uyuşması Emboli Ensefalit (Beyin İltihabı) Epilepsi Felç Fibromyalji Gevşek Penis Glomus Carotium Göz Hastalıkları Gullian Barre Sendromu Hareket Bozuklukları Hipofiz Adenomu Hormonal Bozukluklar Huzursuz Bacak Sendromu İnme İskemik Atak Kalsifik Tendinit Karotis Karpal Tünel Kaşıntı Kısmi Felç Kulak Çınlaması Küme Başağrısı Majör Depresif Bozukluk Manik Depresif Bozukluk Menenjit Mide Bulantısı Migren MS Multipl Skleroz Myastenia Gravis Nevralji Niemann-Pick Hastalığı Nörolojik Hastalıklar Nöropati Obsesif Kompülsif Bozukluk (OK Panik Atak Parasomniler Parkinson Hastalığı Parkinsonizm Polinöropati Psikolojik Bozukluk Psödotümör Serebri R51 Baş Ağrısı Sara Sara (Epilepsi) Senkop (bayılma) Sırt Ağrısı Sigara Bağımlılığı Sinir Bozukluğu Sinir Hastalığı Sinir Sıkışması Sinir Sistemi Hastalıkları Sinirsel Ağrılar Sinirsel Hazımsızlık Skleroz Sol Hemipleji Stres SVO Trigeminus Nevralji Unutkanlık Uyku Bozukluğu Uykusuzluk Vertigo Yüz Felci

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. GAZİ ÖZDEMİR
Nöroloji,Eskişehir
Prof. Dr. NEVZAT UZUNER
Nöroloji,Eskişehir
Prof. Dr. OSMAN OĞUZ ERDİNÇ
Nöroloji,Eskişehir
Opr.Dr. İHSAN ORUK
Genel Cerrahi,Eskişehir
Doc.Dr. MEHMET FARUK ILDIZ
Kulak-Burun-Bogaz,Eskişehir
Opr.Dr. HASAN AKDEMİR
Nöroloji,Eskişehir
Uzm.Dr. MELEK ALTIN ERTAN
Nöroloji,Eskişehir
Uzm.Dr. ÖZLEM ÖZGÜR GÜRSOY
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Eskişehir
Prof. Dr. AYTEN YAKUT
Çocuk Nörolojisi,Eskişehir
Doc.Dr. AHMET DURAN DEMİR
Kardiyoloji,Eskişehir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
15952
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
3
Doktor Torun’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

Opr.Dr.Ali ZIRH Cevaplıyor

Parkinson, Distoni ve diğer Hareket Bozukluğu hastalıkları ve bu hastalıkların ameliyatla tedavisi ile ilgili sorularınızı bekliyorum

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Ali Zırh
Opr.Dr. Ali Zırh
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Ali Zırh Muayenehanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Ali Zırh
Opr.Dr. Ali Zırh
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Ali Zırh Muayenehanesi