Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Mehmet Kuşku

Uzm.Dr. Mehmet Kuşku

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Acıbadem Eskişehir Hastanesi

Eskibağlar tepebaşı, Eskişehir

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 11 yorum bulunmaktadır.
 • erhan tarafından:
  çocuğumuz 6 aylıkken parmağında başlayan yara omzuna kadar attı. afyon dan eskişehire gittik en son mehmet kuşku ya gittik. Allah razı olsun hastalığı hemen tanıdı hiçbir tahlil bile yapmadan tedavi etti.
 • sibel p. tarafından:
  Oglumuzun dogumundan itibaren neredeyse 3 yildir bilgisi nezaketi tecrubesi dogru tespitleri tam zamaninda mudehalesiyle hep yanimizda olmustur Mehmet Bey.Oglumuza karsi cok sevecen.mehmet amcasini cok seviyor oglumuz. bize karsi dost icten tavri endiselerimizi yatistirmistir.iyi ki varsiniz ve karsilastik Mehmet amcamiz.
 • yeliz kaya tarafından:
  Sayın Mehmet Kuşku doktorumuzla kızımız 21 günlükken tanıştık.Şuan kızım 18 aylık. Zaman zaman başka doktorlara götürsekte (çalışma saatlerimizden dolayı) dönüp dolaşıp gittiğimiz yerdir. en son kızımın yememe problemini çözdü.iştahsızlık demiyorum,yemeği,kaşığı tamamen reddediyordu.kabus gibi günler...çok şükür yemeğe başladı.doktor bey sayesinde.kızımın yediği her lokmada mehmet bey için dua ediyorum.iyi ki var...
 • hakan tarafından:
  hocam benim yorumdan ziyade bir sorum olacak.oglum 6 yasına yeni girdi iki sene evvel geniz eti alindı ayrıca bademcikleri mikroplu olduğu için onlarda alındı.fakat bi değişiklik olmadı çocuk en ufak bişeyde boğaz enfeksyonu oluyor.bu durum neredeyse ailemizi dağılma noktasına getirdi.lütfen bii yol göstern.
 • Gülay Sarıoğlu tarafından:
  Alanında uzman.Koyduğu teşhis ve tedavisinden emin. Hastasına güvven ve huzur veren bir hekim. Teşekkürler.
 • nurdan ok obruk tarafından:
  bebegimin 3. günü tanıştık dr. mehmet kuşku beyle.teşhisleri cok iyi.sık olarak gitmemize göre,hep görüşüyoruz gibi.bizi mutlu şekilde ugurlaması çok keyif verici.bebegi olan aileler tanışmalı mutlaka
 • SEVİM tarafından:
  Mehmet Bey bizim kurtarıcımız.5 yıldır Duru onun kontrolünde.başka bir doktora götüremiyoruz kızımı.Sakinliği,yaklaşımı,çocuklara tavrı,aileye yaklaşımı.zor durumda olduğumuzda bile(tatilde mesela)mucizeler yaratabiliyor.Harikasınız.
 • aysun keskin tarafından:
  mükemmel bir hekim müthiş bir enerji kızımla ben cok seviyoruz sakinliği hastalığa hakimiyeti davranışı harika başka bir doktor asla
 • AYŞE tarafından:
  ben kızım doğduğundan beri mehmet beye götürüyorum.ve her defasında sorunumuza çare buluyor.kendisinden çok memnunuz.o bizim kurtarıcımız.çevremdeki herkese öneriyorum.
 • İsmail tarafından:
  Kızım doğduğundan beri kendisine görtürüyoruz. Kızım 7 yaşına bastı Bazen başak bir hekime gösterdiğimiz oluyor ancak her seferinde pişman oluyoruz ve Sayın Kuşku ya dönüyoruz. Bizim için tek güvenilir doktor. Her seferinde iyiki kuşku var diyoruz. Herkese öneriyorum.
 • dilek metin tarafından:
  ikizlerimin doktoru olduğu için ve kendisini tanımaktan çok memnunum doktorluğu ve kişiliği çok önemlidir benim için bu vasıf da dr. mehmet kuşku da buldum ve çocuğu olan herkese de öneriyorum.teşekkürler
Doktor hakkında toplam 11 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Acıbadem Eskişehir Hastanesi, Eskişehir (Özel Hastane)
Adres : HOŞNUDİYE MAH. ACIBADEM SOK. NO.19 ESKİBAĞLAR TEPEBAŞI
Yatak Sayısı : 110 Açılış Yılı : 2010 Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
Anlaşmalı Kurumlar :
Özel Elifana Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Dal Merkezi, Eskişehir (Özel Klinik)
Doktor,
Adres : AKARBAŞI MAH. ATATÜRK BULVARI NO:161
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Klinik  
Anlaşmalı Kurumlar :
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adipsi (Susama Yokluğu) Akut Böbrek İltihabı Akut Bronşit Alerjik Astım Alerjik Bronşit Alkaptonüri Allerjik Rinit Amipli Dizanteri Ateş Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak Gazı Bağırsak İltihabı Bağışıklık Sistemi Problemleri Balgam Bayılma Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic) Boğaz Ağrısı Boğaz Enfeksiyonu Boğaz İltihabı Böbrek Taşı Bronşektazi Bronşit Bulaşıcı Hastalıklar Büyüme Ağrısı Büyüme ve Gelişme Problemleri Büyümüş Lenf Bezleri Charge Sendromu Çiçek Hastalığı Çocuk Böbrek Hastalıkları Çocuk Hastalıkları Çocuk Kan Hastalıkları Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocuklarda Yüksek Ateş Demir Eksikliği Dizanteri Enfeksiyonlu Yara Erken Ergenlik Problemi Faranjit Gaz Sancısı Gribal Enfeksiyon Grip Havale Hepatit A Hepatit B Hızlanmış Ergenlik İdrar Kaçırma İdrar Torbası İltihabı İdrar Torbası Sarkması İdrar Yolları İltihabı İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrarda Kristal Atılımı İnek Sütü Alerjisi İnmemiş Testis İshal İsilik Kabakulak Kabızlık Kan Hastalıkları Kansızlık (Anemi) Karın Ağrısı Katılma Nöbeti Kızamık Kızamıkçık Kistik Fibrozis Konjenital Kistik Adenomatoid Malformasyon Kronik Bronşit Krup Kulak Ağrısı Kulak Enfeksiyonları Kulak İltihabı Kusma Menenjit Mide Ağrısı Nezle Orta Kulak İltihabı Öksürük Pnömoni Prematüre Bebek Prematüre Doğum Rotavirüs İshali Sarılık Sepsis Sık Tekrarlayan Enfeksiyon Sistinüri Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonu Su Çiçeği Tonsillit Uyku Apnesi Ürtiker Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Üsye Üşütme Viral Enfeksiyon Yeme Bozuklukları Yenidoğan Sarılığı Zatürree

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. FATİH ÖZGEN
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Uzm.Dr. MEHMET YAŞAR AKARCA
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Uzm.Dr. HESNA NURAY KEÇECİOĞLU AKARÇAY
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Uzm.Dr. OYA AYAZ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Uzm.Dr. ÖZLEM ÖZGÜR GÜRSOY
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Eskişehir
Uzm.Dr. MEHMET RAFİ ÖZER
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Uzm.Dr. LALE CAMCI
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Uzm.Dr. MEHMET ARSLANOĞLU
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Uzm.Dr. ABİDİN ÇAMDALI
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Uzm.Dr. YUNUS EMRE BAYSAL
Çocuk Nefrolojisi,Eskişehir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
14825
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Kuşku’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!