Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Mehmet Özdemir

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 10 yorum bulunmaktadır.
 • GÜLİSTAN ORDU tarafından:
  NİSAN 2010 YILINDA PREMATÜRE DOĞAN İKİZLERİM ÖZBERK NADİR VE İPEK NAZ IN KÜVEZDE KALDIKLARI ANDAN İTİBAREN DR.MEHMET ÖZDEMİR İLGİLENMEYE BAŞLADI...DOĞUMLARINDAN BU GÜNE KADAR BİZİM GİBİ PİPİRİKLİ BİR AİLEYİ BİLE RAHATLATAN ÇOK İLGİLİ SAKİN TAVIRLI SAAT KAÇTA ARARSANIZ TELEFONUNU AÇAN DOKTORLUĞUN HAKKINI SONUNA KADAR VEREN BİR DOKTOR...
 • Hande Sipahioğlu tarafından:
  Kızım deniz Ada'nın doğumundan bu yana 6 yıldır doktoru mehmet özdemir sakin tavrı, ilgisi, teşhisleri ile bugüne kadar bize güven vermiş, saygımızı ve sevgimizi kazanmıştır. Herkese tavsiye ederim.
 • DİLEK tarafından:
  Mehmet Bey'e olan minnettarlığımız anlatılamaz o bizim için aileden biri kızım doğduğu andan bugüne gelene kadar her anında çok büyük emeği ve desteği var. kızım şimdi 3 yaşında ve onun sayesinde yanımızda sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kendisine.
 • bebek tarafından:
  çok sakin.bebeği incitmeden muayene eden,dikkatli ve net bir doktor,rahatlıkla telefonla arayabilirsiniz,bebeğimi başka bir doktordan sonra ona götürdüm ve diğer doktorun gereksiz antibiyotik ve yanlış teşhisini düzeltti.Çocuğum bu sayede gereksiz yere ilaç akciğer filminden kurtuldu
 • fatih tarafından:
  elek üstü bir doktor.devlet hastanesindeki diğer doktorların koyamadığı teşhisi koyup kızımı sağlığına kavuşturdu.çok yaşa hocam.ciddi ve biras sinirli bi yapısı olsa da onu tercih etmenizi tavsiye ederim sonuçta bebemizin sağlığı önemli.
 • nadide kevser ince tarafından:
  Kızım 3 yaşında ve çok hastaydı bir an önce hastaneye yatması gerekiyordu.DR MEHMET ÖZDEMİR'i bir arkadaşım tavsite etti iyiki de etmiş çok kısa zaman dakızım toparlandı.Çok güven verici,ciddi.dikkatli ve başarılı.Ona minnettarız.Öncelikle ailesine böyle bir evlat yetiştirip okuttukları için sonrada Mehmet bayin sahsına sonsuz saygı ve teşekkürler..
 • Nisanur'un babası tarafından:
  Çok özverili çok çalışkan örnek bi hekim herkese tavsiye ederim
 • gülsen civan tarafından:
  birkaç doktor deneyimimden sonra buldum geç oldu ama Allah razı olsun sonunda kızımı Mehmet bey iyileştirdi.
 • Hakan tarafından:
  Dr. Mehmet Bey'in 1997 yılında premature olan, akciğerleri bile tam oluşmamış oğlumuz için göstermiş olduğu büyük alakayı hala unutamadım. Öğle arasında bir elinde ekmek arası bir şeyler atıştırırken diğer yandan bebekler için kan verirken görmüştüm onu. Yaşaması Allahın izniyle büyük bir mucize olan çocuğumuz ve diğer çocuklar için yaptığı fedakarlıklar bence Eskişehir ve çevresinde oturan bir çok ailenin hafızasındadır. Mehmet Beyi hala unutamadık. Şimdi görevim itibarıyla İstanbul'da yaşıyoruz. Hala çocuğu alıp yanına gidip ziyaret etmeyi çok düşünürüm. İnşallah bir gün ziyeret etmek nasip olur. Kendisine bize ve tüm çocuklara yaptığı hizmetler için teşekkür eder, başarılar dilerim...
 • Aslıhan tarafından:
  Dr.Mehmet Özdemir 7 yıldır oğlum Efe'nin doktoru. Çok ilgili ve dikkatli bir doktor.Ve en önemlisi gece gündüz acil durumlarda aradığımda daha bir kere bile telefonlarıma bakmadığı olmadı.Herkese tavsiye ederim.
Doktor hakkında toplam 10 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Eskişehir (Devlet Hastanesi)
Doktor,
Adres : YENİDOĞAN MAH. SİVRİHİSAR CAD.
Tel : 222 2374200
Fax : 2374203
Yatak Sayısı : 504 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Devlet Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adipsi (Susama Yokluğu) Akut Böbrek İltihabı Akut Bronşit Alerjik Astım Alerjik Bronşit Alkaptonüri Allerjik Rinit Amipli Dizanteri Ateş Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak Gazı Bağırsak İltihabı Bağışıklık Sistemi Problemleri Balgam Bayılma Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic) Boğaz Ağrısı Boğaz Enfeksiyonu Boğaz İltihabı Böbrek Taşı Bronşektazi Bronşit Bulaşıcı Hastalıklar Büyüme Ağrısı Büyüme ve Gelişme Problemleri Büyümüş Lenf Bezleri Charge Sendromu Çiçek Hastalığı Çocuk Böbrek Hastalıkları Çocuk Hastalıkları Çocuk Kan Hastalıkları Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocuklarda Yüksek Ateş Demir Eksikliği Dizanteri Enfeksiyonlu Yara Erken Ergenlik Problemi Faranjit Gaz Sancısı Gribal Enfeksiyon Grip Havale Hepatit A Hepatit B Hızlanmış Ergenlik İdrar Kaçırma İdrar Torbası İltihabı İdrar Torbası Sarkması İdrar Yolları İltihabı İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrarda Kristal Atılımı İnek Sütü Alerjisi İnmemiş Testis İshal İsilik Kabakulak Kabızlık Kan Hastalıkları Kansızlık (Anemi) Karın Ağrısı Katılma Nöbeti Kızamık Kızamıkçık Kistik Fibrozis Konjenital Kistik Adenomatoid Malformasyon Kronik Bronşit Krup Kulak Ağrısı Kulak Enfeksiyonları Kulak İltihabı Kusma Menenjit Mide Ağrısı Nezle Orta Kulak İltihabı Öksürük Pnömoni Prematüre Bebek Prematüre Doğum Rotavirüs İshali Sarılık Sepsis Sık Tekrarlayan Enfeksiyon Sistinüri Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonu Su Çiçeği Tonsillit Uyku Apnesi Ürtiker Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Üsye Üşütme Viral Enfeksiyon Yeme Bozuklukları Yenidoğan Sarılığı Zatürree

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. MİNE İNAN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Eskişehir
Uzm.Dr. MEHMET ÖZDEMİR
Çocuk Alerjisi,İstanbul
Uzm.Dr. MEHMET KUŞKU
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Uzm.Dr. FATİH ÖZGEN
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Uzm.Dr. ABİDİN ÇAMDALI
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Opr.Dr. AHMET FATİH ÖĞÜÇ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Eskişehir
Opr.Dr. MEHMET ÖZDEMİR
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Antalya
Uzm.Dr. YILDIZ AKBAY ÖNTÜRK
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Uzm.Dr. MEHMET RAFİ ÖZER
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Eskişehir
Uzm.Dr. TEOMAN HALUK MİNSİN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Eskişehir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
6620
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Özdemir’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!