Eniyihekim.com

Opr.Dr. Tuncer Göker

Opr.Dr. Tuncer Göker

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Acıbadem Eskişehir Hastanesi

Eskibağlar tepebaşı, Eskişehir

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
 • ali K. tarafından:
  tuncer bey gerçekten işinde çok başarılı,annemin sağlığını kendisine borcluyuz.bize bu süreçte her konuda yardımcı olmakla kalmadı ameliyattan önce çok rahatlattı.Herşey için kendisine çok teşekkurler.
 • mustafa T. tarafından:
  Kütahya da yaşayan ve çiftçilikle ugrasan biriyim. cok şiddetli bel ağrım vardı. Kütahya da özel bir hastane de ameliyat dediler. guvenemedigimden acibadem hastanesine geldim.doktor tuncer bey muayene sonucunda guvenimi kazandi ve beni ameliyata ikna etti .Ameliyat oldum ve ertesi günü hiç ağrım kalmadan hastaneden taburcu oldum. Allah ondan razi olsun.isinde basarilar
 • S.DN. tarafından:
  öğrencilik yıllarımdan kalan ve iş hayatı ile artan yoğun boyun ağrıları çekmekteydim. bir çok doktor ve fizik tedavi uzmanıyla yaptığım tedaviler sonuçsuz kalmıştır. tavsiye üzerine Syn. Tuncer beye ulaştım, iyi bir tedavi süreci, hastalığımın doğru anlatımı ile gerçekten iyi bir iyileşme süreci geçirdim. bundan sonra dikkat etmem gereken konular hakkında aydınlatıcı fikirler vererek beni rahatlattı. kendisine çok teşekkür ediyorum..başarılar diliyorum...
 • ersin ç. tarafından:
  iyi akşamlar herkese sivas gemerek ilçesinde oturuyorum ve birkaç yıldır boyun fıtığı rahtasızlığı yaşamaktaydım. özellikle son 2 3 aydır şiddetli hale gelince doktora gittin lakın gittiğim doktorlar dan herhengi bir olumlu tepki göremedim ve komşumun tavsiyesi üzerine kayseri devlet hastanesi tuncer göker in yanna gittim.. ilk olarak şunu belirtemeliyim ki tuncer bey tam bizim gibi çok mütevazi ve alçakgönüllüydüve tedavi ve ttekiklerden sonra ameliyat olmam gerektiğii söyledi ilk olark tabi ki çekindik ancak biraz daha sorunca tuncer beyin önemli bir doktor oldukğundan emin olunca ameliyata evet dedim ve ameliyatım gerçeklesşti ve ameliyata sonucu olarak ağrılarım kalmamıştı tuncer beyin ellerine sağlık... ancak2 gün önce aldığım bir haberle üzüldüm tuncer beyin eskişehir acıbademe gittiğini öğrendim kayseri ve çevre halki için önemli bir kayıp oldu bence.. başarılarının artarak devam edeceğine eminim ..yolum eskişehir tarafına düşünce muhakkak yanına uğrayacağım inş.
 • Selim arkinnn tarafından:
  Amcamın dayanilmaz bel ağrılari vardı. Kayseri de hangi doktora götürmemiz konusunda yaptığımiz araştırmalarımiz sonucunda sizin adınızı çok duyduk. Daha önce götürdüğümuz doktorlar sıkıntılı bir vaka olduğunu söyleyerek ameliyati yapmak istemediler. Oysaki siz bizleri çok rahatlattiniz.Amcamın ameliyatı oldukça başarılı geçti. Bir kac gun icinde taburcu oldu.ameliyat olali 4 ay oldu ve o gunden sonra hic bir sikayeti yok.Size ne kadar tesekkur etsek azdir.allah sizden razi olsun.
 • S. d tarafından:
  Kisa bir süre önce bel ağrılarım sebebiyle hastaneye gittim.tamamen tesadüfen Dr randevusu aldım. Iyi ki de sizden randevu almışım. Mütevazı kişiliğini ve üstün tip Bilginize gönüllerince fethettiniz. Ameliyatında umduğumdan daha iyi geçti. Ertesi günü taburcu oldum.hersey için çok teşekkür ederim
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
6 kişi Opr.Dr. Tuncer Göker için değerlendirme yapmış
 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - tip
Çalıştığı Kurumlar
Acıbadem Eskişehir Hastanesi, Eskişehir (Özel Hastane)
Adres : HOŞNUDİYE MAH. ACIBADEM SOK. NO.19 ESKİBAĞLAR TEPEBAŞI
Yatak Sayısı : 110 Açılış Yılı : 2010 Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
Eğitimi
Mesleki Deneyim
Kayseri eğitim araştırma hastanesi (uzman dr)
Ekim 2010 - Nisan 2014
ankara numune eğitim ve araştırma hastanesi (asistan dr)
Nisan 2005 - Eylül 2010
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Ass.Dr. ŞÜKRÜ ORAL
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Uzm.Dr. MURAT ATEŞ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Doc.Dr. SUAT ÖKTEM
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Doc.Dr. AHMET MENKÜ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Opr.Dr. ZEKİ KÜLAHÇILAR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Ass.Dr. ABDULKERİM GÖKOĞLU
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Ass.Dr. İSMAİL ŞAMİL GERGİN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Opr.Dr. MUSTAFA UZUNLU
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Prof. Dr. AHMET SELÇUKLU
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Opr.Dr. METİN CENGİZ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
2225
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Göker’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!