Opr.Dr.

Esen Çağşar Çolakoğlu

Kadın hastalıkları ve doğum

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Mükemmel bir doktor.İki gebeliğim süreçlerinde hep yanımda olan ve bana iki melek kazandıran Esen hanıma teşekkürler yeniden.İki sezaryanda da problem yaşamadım ve çabucak ayağa kalktım.Herkese tereddütsüz öneririm.

 • çok memnunum

  7 ay önce sezaryen doğum yaptım ve hemen ayağa kalktım çabuk toparlandım, hamileliğim süresince çok memnumdum Esen Hanım'dan, doğumumu da iyi ki kendisi yaptırmış. Buradan tayin olup gideceğim halde bir daha anne olursam yine kendisine geleceğim.

 • çok memnunum

  6 ay once seaeryan ıle ıkız bebeklerımı dunyaya getırdım esen hocam son derece ıyı anlayıslı ve alanında cok basarılı doktorlardan ılk gun ayaga kalktım ve cok ıyıydım esen hocama ve ekıbıne sonsuz tesekkurler

 • çok memnunum

  En iyi kadın doğum uzmanlarından biridir Esen Çağşar. İlk doğumumu onunla birlikte yaptım ilk gün ayağa kalktım ve ameliyatından çok memnun kaldım. Herkese önereceğim bir doktordur.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Candemir Bilekli - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Çulha - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kenan Oktar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Akın Karaca - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çiğdem Uçucu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yusuf Topalahmetoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zeynep Gökçe Uslu Altaş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Defne Özkaya Yüksel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Reşat Mısırlıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çağatay Güney - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ferit Akkurt - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Koray Altunay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nihat Parlakyıldız - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emel Doğan Özdaş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Filiz Altınok Yiğit - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Duygu Erdem - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cafer Döner - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şükrü Turan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Handan Özge Ağar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Oya Soylu Karapınar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum