Opr.Dr.

Esen Çağşar Çolakoğlu

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Mükemmel bir doktor.İki gebeliğim süreçlerinde hep yanımda olan ve bana iki melek kazandıran Esen hanıma teşekkürler yeniden.İki sezaryanda da problem yaşamadım ve çabucak ayağa kalktım.Herkese tereddütsüz öneririm.

 • çok memnunum

  7 ay önce sezaryen doğum yaptım ve hemen ayağa kalktım çabuk toparlandım, hamileliğim süresince çok memnumdum Esen Hanım'dan, doğumumu da iyi ki kendisi yaptırmış. Buradan tayin olup gideceğim halde bir daha anne olursam yine kendisine geleceğim.

 • çok memnunum

  6 ay once seaeryan ıle ıkız bebeklerımı dunyaya getırdım esen hocam son derece ıyı anlayıslı ve alanında cok basarılı doktorlardan ılk gun ayaga kalktım ve cok ıyıydım esen hocama ve ekıbıne sonsuz tesekkurler

 • çok memnunum

  En iyi kadın doğum uzmanlarından biridir Esen Çağşar. İlk doğumumu onunla birlikte yaptım ilk gün ayağa kalktım ve ameliyatından çok memnun kaldım. Herkese önereceğim bir doktordur.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hasan Ayparlar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emin Ceylan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Abdulvahap Döş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Akın Karaca - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, M. Necmettin Kaynar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sonuç Serçelik - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şemiye Şahutoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Esen Çağşar Çolakoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Atilla Karateke - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Can Pahalı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Naim Gülşen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nuray Sağlam Terzi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şükrü Turan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hülya Artuç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Osman Albayrak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Riyat Kantarcı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erdem Turhan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İlknur Sevinçli - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Alper Tural - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yusuf Madendağ - Kadın Hastalıkları Ve Doğum