Opr.Dr.

Esen Çağşar Çolakoğlu

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Mükemmel bir doktor.İki gebeliğim süreçlerinde hep yanımda olan ve bana iki melek kazandıran Esen hanıma teşekkürler yeniden.İki sezaryanda da problem yaşamadım ve çabucak ayağa kalktım.Herkese tereddütsüz öneririm.

 • çok memnunum

  7 ay önce sezaryen doğum yaptım ve hemen ayağa kalktım çabuk toparlandım, hamileliğim süresince çok memnumdum Esen Hanım'dan, doğumumu da iyi ki kendisi yaptırmış. Buradan tayin olup gideceğim halde bir daha anne olursam yine kendisine geleceğim.

 • çok memnunum

  6 ay once seaeryan ıle ıkız bebeklerımı dunyaya getırdım esen hocam son derece ıyı anlayıslı ve alanında cok basarılı doktorlardan ılk gun ayaga kalktım ve cok ıyıydım esen hocama ve ekıbıne sonsuz tesekkurler

 • çok memnunum

  En iyi kadın doğum uzmanlarından biridir Esen Çağşar. İlk doğumumu onunla birlikte yaptım ilk gün ayağa kalktım ve ameliyatından çok memnun kaldım. Herkese önereceğim bir doktordur.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hülya Artuç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sezin Topaloğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Arif Güngören - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İlkay Ödemiş Tepe - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, M. Necmettin Kaynar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ali Andı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Reşat Mısırlıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Riyat Kantarcı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nermin Tülin Akın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kemal Kılıç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uğur Poyraz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Abdulvahap Döş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erol Numanoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ertan Aydın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tolga Taşçı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Atilla Karateke - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Handan Özge Ağar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İlknur Madendağ Çöl - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erdem Turhan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kenan İnan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum