Eniyihekim.com

Doç.Dr. Fuat Gündoğdu

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
 • IŞIL KITAY tarafından:
  BEN IŞIL BEN FUAT HOCAYI HASTALARININ YAPTIĞI YORUMLARDAN SEÇTİM .ANLATILDIĞI KADAR VARMIŞ GERÇEKTEN.KORKARAK GİRDİĞİM HASTANEDEN DR BEY SAYESİNDE İÇİM FAHAT ÇIKTIM.GÜLER YÜZÜYLE ÖNCE KALPLERİ KAZANIP SONRADA O KALPLERİ İYLEŞTİRİYOR.ALLAH RAZI OLSUN BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM ALLAH RAZI OLSUN....
 • murat baltacı tarafından:
  Bazı insanlar vardır kendilerini başkaları için feda ederler Fuat bey öyle bir insan kaliteli seviyeli beyefendi ve en önemlisi mesleğinin duayenlerinden kendisine çok teşekkür ediyorum ardahandan saygılarımızı borç biliriz. Murat baltacı
 • Cebrail Kara Safak tarafından:
  05.08.2013 tarihinde ardahan'dan erzurum şifa hastanesine sevk edilen cebrail kara şafak'ın oğluyum. Babamın konuşmalarından atıflar bulunacağım, öncelikle çok memnun kaldığını fuat bey'e teşekkürlerimi sunmamı ve kariyer hayatında sayısız başarıların devamını canı gönülden dileriz.
 • ibrahim ezgö tarafından:
  adım ibrahim ezgö fuat hocamızı bir arkadaşım tarafından tanıdım kendisini bir doktor olarak değil abi olarak görüyorum babam( zekeriyya ezgö ) evlat olarak görüyor çünkü babamın kalp ameliyatına karar verildikten sonra evladın babasına yapacağı herşeyi yaptı gerek ameliyattan önce gerek ameliyattan sonra göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ALLAH fuat abimden bir değil bin kere razı olsun sade bizimle değil bütün hastalarına bukadar sevgi ve şefkatle yaklaştığına şahidim mesleki hayatında başarılar dilerim ALLAH kimseyi düşürmesin ama ihtiyaç olduğundada çekinilmeden güvene bileceğiniz hekimlerden biridir
 • tarafından:
  fuat hocam seni saygıyla selamlıyorum gerçekten insanın emenat edileceyi doktorsunuz guler yuzunuz nur yuzunuz zaten şifa oluyor eyitiminiz meslekteki tecrubelerinizde cabası
 • caner sarıçam tarafından:
  Doç.Dr.Fuat Gündoğdu Bey Babamın rahatsızlıgında hastaya yaklaşımı ,ilgisi,bilgisi ve özverisi için çok teşekkür ederim.ERZURUM ve BÖLGE için bulunmaz bir değer Allah başarılarını daim etsin Not:Cumartesi=gece21:00=hastamıza Anjiyo yapıldı işte budur.
 • Selahattin AKTAŞ tarafından:
  Kardiyolog Doç. Dr. Fuat GÜNDOĞDU sayesinde yeniden yaşama merhaba dedim. ERZURUM için bulunmaz bir değer olan doktorumuza çok teşekkür ediyorum.
 • Oktay KORKUT tarafından:
  Annemin kalp ritim bozukluğu rahatsızlığı münasebetiyle kendisiyle görüştüğümüz ilk andan iki hafta süren tedavi süreci sonuna kadar yine kendisinden gördüğümüz sıcak ilgi ve alakaları "Ancak bu kadar olur." dedirtecek türdendi. Rabb'im ebeden razı olsun.
 • fahri yıldız tarafından:
  ben fahri yıldız 01.11.2012.tarihine beni anjuo yapan sayın prf doktor fuat gündoğdu beyefendiyeve ekibine cani gönülden teşekkür ediyorun doktorum eline sağlık yüce mevla başarını daim ve daha yükseltsin
 • ercan kosedag tarafından:
  cok iyi bi hocamiz her sey icin tesekurler
 • Gülseren Kızıloğlu tarafından:
  sayın hocamla aynı hastanede görev yapmamız vesisle tanıdığım bir kişi olarak, babamın anjiosunuda yaptı.son derec bilgili,donanımlı mükemmel bir hekimdir.kendisine çok teşekkür ederim.
 • TÜLAY AYGÜL tarafından:
  Doç.DR.Fuat GÜNDOĞDU Eşi ve benzeri olmayan tek hekim kendisinin hastaya yaklaşımı ilgisi ve bilgisi kıyaslanamaz o ERZURUM için büyük bir nimet böyle bir hocanın erzurumda olması bizleri son derece mutlu ediyor.Allah ona çok uzun ömür versin başarılarının devamı gelsin.
 • yusuf tarafından:
  Doktor çok mütavazi hastasına karşı ilgisi mükemmelinde ötesinde hastayada bu yetiyor Tıp dünyasına adını yazdırmasını ve başarılarının devamını diliyorum.
 • Seyfi Güçlü tarafından:
  Kalp rahatsızlığı sonucu hastaneye yatırılan anneme anjiyo uygulandı, maalesef olumlu sonuç alınamadı. İki damarın tıkalı olması ve anjiyonun başarısız olması nedeni ile anjiyoyu yapan doktor ısrarla ameliyat önerdi. Daha sonra yaptığımız araştırmalar sonucunda Sn;Doç. Dr. Fuat Gündoğdu ile görüştük ve ikinci kez anjiyo talebimizi bildirdik. Talebimiz uygun görülerek, Fuat bey tarafından 2.kez anjiyo yapıldı. Anjiyo ya girdikten 20 dakika sonra tıkalı damarların açıldığı ve stend uygulandığı bilgisini bizzat Fuat hocamızdan öğrendik.Tıp hakkında bilgisi ve tecrübesi dışında her hastası ile özel ilgilenmesi, detaylı bilgi vermesi ve insanlığı ile örnek gösterilebilecek bir hekim ile tanışmak mutluluğumuzu daha da arttırdı. Sn Fuat Gündoğdu; bilgisizliğin, ilgisizliğin ve sağlık sektörünün bile ticarete dönüştürüldüğü bir dönemde yaptığınız müdahale sonucu annemin ve annem gibi hastaların sağlığına kavuşmasına yardımcı olduğunuz için size minettarız. Bu ülke insanlarının sizin gibi değerli hocalara hep ihtiyacı olacak. Sizi saygıyla selamlıyoruz,Sağlıcakla kalın.
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
14 kişi Doç.Dr. Fuat Gündoğdu için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Erzurum Şifa Hastanesi, Erzurum (Özel Hastane)
Adres : Erzurum-Erzincan karayolu Gezköy Kışlası yanı 25200 Dadaşkent
Yatak Sayısı : 97 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı Ablasyon Ambulatuvar Kardiyak Izleme Anjiyografi Anjiyogram Anjiyoplasti Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma Aort Kapak Replasmanı Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi Aritmide Ablasyon Tedavisi Arteriografi Aterektomi Balon Valvüloplasti Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Biventriküler Pacemarker Cox-Maze Prosedürü Dekalsifikasyon(Kalp Kapakçıkları Hastalıkları Tedavisinde) Efor Treadmil Testi Eforlu Ekg Ekg Eko(Ekokardiyografi) Ekogram(Ultrason) Elektrofizyolojik Test Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Esd (Sedimantasyon) Farmakolojik Stres Testi Geçici Kalp Pili Hdl Kolesterol Testi Hemaferez Holter Izlemi Homogreft Kapak Homosistein Implante Edilebilen Kardiyoverter Defibrilatör (Icd) Kalıcı Kalp Pili Kalp Bypass Ameliyatı Kalp Kapağı Replasmanı Kalp Kapakçığı Tamiri Kalp Nakli Kalp Pili Takılması Kalp Transplantasyonu Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü Kan Elektrolit Testi Kardiyak Anjiyografi Kardiyak Kateterizasyon Kardiyak Stent Kardiyoversiyon Karotis Ameliyatı Karotis Endarterektomi Karotis Ultrasonu Kolesterol Testi Komissürotomi Korda Ve Papiler Kas Onarımı Koroner Anjiyogram Koroner Anjiyoplasti Koroner Arter Hastalıklarını Görüntülemede Efor Testi Ldl Kolesterol Testi Lipid Paneli(Trigliserit Testi(Tg)) Lipoprotein Paneli(Trigliserit Testi(Tg)) Mekanik Protez Kapak Mikrovasküler Kırpma Miyokard Perfüzyon Sintigrafisi (Talyum Testi) Miyokardiyal Biyopsi Nebulizatör Nonkoroner Damarın Cerrahi Olmayan Revaskülarizasyon Nükleer Stres Testi Pacemarker Implantasyonu Periferal Vasküler Bypass Perikardiyosentez Perkutan Mitral Balon Valvuloplasti Perkütan Komissürotomi Perkütan Koroner Girişim(Koroner Anjiyoplasti) Perkütan Translüminal Koroner Anjiyoplasti (Ptka) Platelet Sitaferezi(Hemaferezis) Plazmaferez(Hemaferezis) Radyal Anjiyografi Sol Ventriküler Destek Aygıtı (Lvad) Stent(Koroner Anjiyoplasti) Stres Ekokardiyografi Tilt Testi (Tt) (Eğik Masa Testi) Transmiyokardiyal Lazer Revaskülarizasyonu(Tmr) Triküspid Kapak Replasmanı Venografi Venöz Dupleks Ultrasonografisi Yüzeyel Ekokardiyografi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. HÜSEYİN ŞENOCAK
Kardiyoloji,Erzurum
Prof. Dr. MUSTAFA KEMAL EROL
Kardiyoloji,Erzurum
Doc.Dr. SERDAR SEVİMLİ
Kardiyoloji,Erzurum
Uzm.Dr. HASAN KOCATÜRK
Kardiyoloji,Erzurum
Prof. Dr. MAHMUT AÇIKEL
Kardiyoloji,Erzurum
Uzm.Dr. TURGAY IŞIK
Kardiyoloji,Erzurum
Yr.Doc.Dr. ENBİYA AKSAKAL
Kardiyoloji,Erzurum
Doc.Dr. ŞAKİR ARSLAN
Kardiyoloji,Antalya
Prof. Dr. MÜNACETTİN CEVİZ
Kalp ve Damar Cerrahisi,Erzurum
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
6307
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Gündoğdu’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!