Eniyihekim.com

Prof. Dr. Yakup Kumtepe

Prof. Dr. Yakup Kumtepe

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Erzurum Şifa Hastanesi

Dadaşkent, Erzurum

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 15 yorum bulunmaktadır.
 • TRABZONLU HASTANIZ tarafından:
  Ben öncelikle hocama çok teşekkür ediyorum başta Rabbimizin izni ve sonrada hocamızın yardımıyla rahim kalınlaşmasından çok şükür kurtulduk şimdide rahimdeki kist için tedaviye başladık inş en yakın zamanda bu sorunuda çözüp Başta Rabbimin izni ve hocamızında vesilesiyle inş en yakın zamanda anne olacağız hocama seslenmek istiyorum hocam size herzaman dua ediyoruz ve sizi Allah için gerçekten çok seviyoruz Rabbim her kötülükten korusun sizi =) siz bizim yüzümüzü güldürüyosunuz Rabbimde sizin yüzünüzü güldürsün (amin)
 • ebru tarafından:
  Hamileliğimin 24 haftasına kadar İzmir de muayene oldum.Eşimin işi dolayısıyla Erzurumda yaşıyorduk. Doğumumu yaptırıcak doktor benim için çok önemliydi.Araştırmalarım sonunda Yakup KUMTEPE'den ilk randevumuzu aldık.Muayene bitiminde artık Erzurum'da doğurmaya karar vermiştim.Yakup hocadan inanılmaz bir güven duygusu aldım.39 haftamda suyum geldi ve hastaneye yatışım yapıldı.5 gün normal doğum için doktorum uğraştı ve normal doğum yaptım.Öncellikle YAKUP KUMTEPE'ye çok teşekkür ederim.İşini titizlikle yapan,en ufak bir risk gördüğünde hastasının peşini bırakmayan,gece gündüz demeden çalışan ender doktorlardan birisi olduğunu düşünüyorum.Hastaların tavsiyem acileci olmayın, doktorun işine karışmaya çalışmayın,fazla soru sorarak hocamızı yormayın.Çünkü Yakup hoca az ve öz konuşup işinini mükemmel yapan bir hekimdir.
 • betül çantay tarafından:
  2013 mart aynda over kist amlyatı oldum kistmden dolayı 2 düşük yaptm.yakup hocama ne kadar teşekkür etsem azdır şu anda çok şükür 12 haftalık sağlıklı bi gebelik yaşyorm hç bi problemim yok ameliyattan 5 ay snra gebe kaldım.yakup hocam çok çooooooooook teşekkrler sizi çok seviyorum
 • necihan durmaz tarafından:
  Ben yaklaşık 20 gün önce çok riskli olduğunu bildiğim ve bana detaylarıda anlatılan sonuçta rahim alınmasına kadar gidebilecek bir myomektomi ameliyatı geçirdim.Bu riskli ameliyatı özellikle ve en çokta henüz bir anne olmadığım için ertelemiştim .Ancak çok değerli hocamız Prof.Dr.Yakup Kumtepe bu ameliyatımı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirerek asla anne olamayacağım hissinden kurtulmamı sağladı. Şimdi o dev myom dedikleri myomdan kurtulmuş oldum hemde artık belli bir süre sonra anne olabillme şansımın olduğunun sevincini yaşamış oldum. Bu tarifsiz sevinci bana yaşatan çok değerli doktorumuz Yakup Beye bir kez daha teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.
 • lutfum tarafından:
  Yakup Bey'e amaliyat olduktan 3 ay sonra hamile kaldım. Kendisine Erzincan 'dan başka bir doktorun tavsiyesi ile gitmiştim.Çok şükür ameliyattan sonra başka bir tedaviye gerek kalmadı.Doktor bey de bu şekilde söylemişti.Az ve öz konuşup işini sağlam yapan bir doktor.
 • Gülten ÖZTÜRK tarafından:
  Yakup bey çok iyi bir doktor. beni ameliyat ettiği`için sonsuz teşekürler.Başarılı geçen bir ameliyat olduğu için şu an çok sağlıklıyım .
 • züleyha sezek tarafından:
  Bu sayfayı okuyan herkese merhaba, Ben daha önce de Yakup Hocam için yorum yaptım.Şuan O'na nekadar minnettar olduğumu anlatmak için yazıyorum.Yakup Hocam'ın bize verdiği destek ve bizi sonkez ikna etmesi sebebiyle şuan dünyalar tatlısı iki oğlum var.Biz çok şey borçluyuz kendisine.Hakkını asla ödeyemeyiz.Evlat sevgisi ne demek bunu tattık.Bu formdan bana Hocamızla nasıl iletişime geçebiliriz diye e-maıller geliyor.İlgilenen kişiler Yakup Hoca'ya Erzurum Şifa Hastanesi'nden ulaşabilirler.Tel 0442 329 00 00.Hocam artık Şifa Hastanesi'nde görevine devam ediyor.Çözüm arayan herkese ısrarla tavsiye ediyorum.
 • özlem canan yıldırım tarafından:
  Yakup Kumtepe Doğunun tek kadın doğum uzmanı diyorum kendisine bir abi gibi,özverili,sabırlı ve hastalarıyla yatıp kalkan,disiplinli,verdiği sözde duran kısacası tek...Hangi prof. hastasını haftasonunu bölerek gelip hasta yatağında görür,hangi prof. uykusuz olduğu ve uçaktan yeni indiği halde hastaları onu telefonla ararken cevap verip onlara bilgi verir işet YAKUP KUMTEPE... Sinirli olduğuna inanmıyorum herkes mesleğine karışıldığında ve yanlış davranıldığında ancak Yakup Bey kadar sinirlenebilir İYİ Kİ VARSINIZ HOCAM
 • nazan tarafından:
  bendede gebelik zehirlenmesi vardı hep yatırarak tedavi gördüm hernekadar sinirlide olsa acayip branşında ii bi doktor..onu çok seviyor başarılarının devamını diliyorumm...
 • saliha aktoprak tarafından:
  ben 7 yıldır yakup beyin hastasıyım gördüğüm doktorlar arasındaki en sabırlı özverili hastası için mesai saati dahi gözetmeyen mesleyini en iyi ve doğru bir şekilde icra eden herkese tavsiye edebileceğim türkiyenin dalında eniyi hekimidir hocam bize evlat sevgisini tatmamıza vesile olduğunuz için minnettarız
 • saliha aktoprak tarafından:
  ben 7 yıldır yakup beyin hastasıyım gördüğüm doktorlar arasındaki en sabırlı özverili hastası için mesai saati dahi gözetmeyen mesleyini en iyi ve doğru bir şekilde icra eden herkese tavsiye edebileceğim türkiyenin dalında eniyi hekimidir hocam bize evlat sevgisini tatmamıza vesile olduğunuz için minnettarız
 • Buket tarafından:
  Sayın Yakup Kumtepe 4 evresindeki çikolata kstimi başarılı operasyonla aldıktan sonra 4 ay içerisinde doğal yolla hamile kalmayı başardım.Antalyada yaşıyorum ancak kendisine ameliyet olabilmek için erzumu tercih ettim.Zor ve başarılı bir çabasının sonunda bir evlat sahibi oldum.Gönülden inandım ve bugün mutlu anne,mutlu çocukla yaşıyorsam çok emeği olduğu içindir. Sayın hocam , emeginize ve çabanıza minettarım. Sonsuz teşekkürler.
 • Buket tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
 • züleyha sezek tarafından:
  Ben yaklaşık 2 yıldır Yakup hocam'ın hastasıyım.Şuan hayatta olmamı Ona borluyum.Hiç dur durak bilmeden,özveriyle ve işine aşık idealist birini gösterin deseler ilk aklıma gelen doktor Yakup Bey olur.Kendisini mümkün olan her ortamda veya böylesi güzel platformlarlarda övgüyle anlatmaya devam edicem.Ama umarım Hocam'da Erzurum'u terk eden doktorlarımızdan olmaz.Çünkü onun gibi birine bu Şehirde gerçekten ihtiyaç var.
 • mehtap ANDİÇ tarafından:
  sayın hocam yapmış olduğunz cerrahi müdahale ve göstermiş olduğunz ilgi ve alakanıza sonsuz teşekkürlerimi şahsınıza ve ekibinize sunuyorum.
Doktor hakkında toplam 15 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
15 kişi Prof. Dr. Yakup Kumtepe için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Erzurum Şifa Hastanesi, Erzurum (Özel Hastane)
Adres : Erzurum-Erzincan karayolu Gezköy Kışlası yanı 25200 Dadaşkent
Yatak Sayısı : 97 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Ağrısız Doğum Amniosentez Aşılama Yöntemi Beşinci Gün Transferi Bilateral Ooferektomi Blastokist Transferi Cea(Karsinoembriyonik Antijen) Cinsel Terapi Cvs(Koryon Villüs Örneklemesi) Da Vinci Robotik Cerrahi Destekli Yuvalama (Assisted Hatching) Dilatasyon Ve Kürtaj Diyafram Yöntemi(Doğum Kontrol) Doğum Kontrol Doğum Kontrolde Doğal Yöntemler Doğum Kontrolde Hormonal Metodlar Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık Doğumda Bradley Yöntemi Dörtlü Tarama Testi Ea(Endometriyal Ablasyon) Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Ellman Radyo Frekans Cihazı Embriyo Dondurma Endometriyal Biyopsi Endoskopi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Lazer Cerrahisi Endovasküler Embolizasyon Epizyotomi Esd (Sedimantasyon) Et(Hormon Replasman Tedavisi) Fallopi Tüpü Çıkarılması(Histerektomi) G Noktası Büyütme Gardasil Hpv Aşısı Genital Estetik Genital Renk Açıcı Tedaviler Gerilimsiz Vajinal Bant Işlemi Hamilelik Testi Hemaferez Hipnozla Doğum Histerektomi Histeroskopi Histerostopik Sterilizasyon Homosistein Hormanal Terapi Hormonal Replasman Terapisi Hpv Testi Hrt(Hormon Replasman Tedavisi) Iud(Intrauterin Araç Spiral) IVF İntrauterin İnseminasyon İnvitro Maturasyon Jackson Pratt Dren Jinekolojik Cerrahi Jinekolojik Onkoloji Kalıcı Pacemaker Ekstraksiyonu Kateter Yerleştirme Kegel Egzersizleri Kısmi Histerektomi(Histerektomi) Kızlık Zarı Dikimi (Himenoplasti) Klitoral Tedavi Kolposkopi Kürtaj Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Laparoskopi Laparoskopi Destekli Vaginal Histerektomi(Histerektomi)(Lavh) Laparoskopik Cerrahi Laparoskopik Myomektomi Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı Laparoskopik Supraservikal Histerektomi(Histerektomi) Laparoskopik Tubal Sterilizasyon Laparoskopik Tüp Ligasyonu Laserasyon Onarımı Leep (Loop Elektrocerrahi Eksizyonel Prosedür) Mikroenjeksiyon Minimal Invaziv Cerrahi Myomektomi Normal (Vajinal) Doğum Ooferektomi Ooforektomi(Histerektomi) Ovariektomi Over Ablasyonu Over Kist Ameliyatı Östrojen Replasman Tedavisi Pelvik Laparaskopi Pelvik Muayene Pelvik Muayene Ve Pap Smear Preoperatif Değerlendirme Radikal Histerektomi Rahim Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Rahim Içi Araç(Spiral) Rahmin Alınması Reproduktif Endokrinoloji Robot Destekli Cerrahi Robot Destekli Laparoskopik Prosedürler Robotik Cerrahi Salpingo Ooferektomi(Histerektomi) Servikal Koni Biyopsisi Servikal Konizasyon Servikal Kriyocerrahi Serviks Biyopsisi(Kolposkopi) Sezeryan Doğum Sezeryan Sonrası Normal Doğum Sistosel Ve Rektosel Onarımı Total Abdominal Histerektomi(Histerektomi) Tubal Sterilizasyon Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Tüp Bebek Uterin Içi Cihaz Koyma Ve Kaldırma Uterus Ablasyonu Uterus Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Üçlü Tarama Testi Ürojinekolojik Ameliyatlar Vajinal Duş Vajinoplasti (Vajina Daraltma) Vbac(Sezeryan Doğum) Vezikovajinal Fistül Düzeltimi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adet Bozuklugu Adet Düzensizliği Adneksit Ağrılı Ay Başı Hali Ağrılı Cinsel İlişki AIDS Anne Sütünün Azlığı Aşırı Ay Başı (adet) Kanaması Ay Başı Düzensizliği Ay Başı Kanaması Yokluğu Ay Başı Kanamasıazlığı Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Borderline Over Tümörü Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Çikolata Kisti Dış Gebelik Dismenore Doğum Doğum Kontrol Doğum Sancıları Düşük (abortus) Endometriosis Endometriozis Ergenlik Dönemi Jinekolojik Sorunları Erken Doğum Ferç Kaşıntısı Gebe Kalamama Gebelik Genital Siğil Hamile Kalamama Hamilelik Hiperplazi Hipogonadizm Histerektomi Hormonal Bozukluklar HPV İdrar Kaçırma İdrar Yolu Sarkması İnfertilite İnterstisyel Sistit Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Kanserler Kadın Hastalıkları Kadında İşeme Bozukluğu Karın Ağrısı Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kısırlık Kist Menopoz Miyom Mol Gebelik Orgazm Olamama (Anorgazmi) Over Ca Over Kanseri Over Kist PCOS Pelvik İnflamatuar Hastalık (PID) Plasenta Previa Polikistik Over Polip Preeklampsi Prematüre Doğum Rabdomiyom Rahim Ağzı Kanseri Rahim Egzaması Rahim Hastalıkları Rahim İltihabı Rahim Kalınlaşması Rahim Kanaması Rahim Kanseri Rahim Sarkması Rahim Urları Rahimde Polip Riskli Gebelik Serviks Kanseri Sezeryan Sistit Sistosel Tekrarlayan Düşük Ürojinekoloji Vajen Ca Vajinal Akıntı Vajinal Enfeksiyonlar Vajinismus (Vajinusmus) Vajinit Vulva Kanseri Yapışık ve Önde Gelen Plasenta Yumurtalık Kanseri Yumurtalık Kisti Yüz Kırışıklıkları

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Doc.Dr. METİN İNGEÇ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Erzurum
Uzm.Dr. BERRİN GÖKTUĞ KADIOĞLU
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Erzurum
Uzm.Dr. GÜL DEMET KÖMEÇ SAY
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Erzurum
Uzm.Dr. HÜMEYRA KATIRCI ÇANAKÇI
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Erzurum
Doc.Dr. RAGIP ATAKAN AL
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Erzurum
Opr.Dr. LEVENT DİKBAŞ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Erzurum
Opr.Dr. PAŞA ULUĞ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Erzurum
Uzm.Dr. AYŞE NUR AKSOY
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Erzurum
Uzm.Dr. ESRA TANRIVERDİ ÇINAR
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Erzurum
Opr.Dr. RIZA DUR
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Erzurum
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
23093
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
3
Doktor Kumtepe’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!