Prof. Dr.

Erhan Ekinci

Göğüs hastalıkları

Randevu Hattı: 0850 333 0 344

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    PR.DR. ERHAN EKİNCİ" YE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BANA HAYATIMI GERİ VERDİ. ŞİMDİYE KADAR GİTMEDİĞİM UZMANLIK ALANI KAMAMIŞTI HİÇ BİRİNİN BENİM UYKU APNESİ YAŞADIĞIMI ANLAMAYIŞI BENİM İÇİN BÜYÜK BİR KABUS OLMUŞTU. DOKTORUM ERHAN BEY'İN ÜÇ SORU İLE BENİM RAHATSIZLIĞIMI ANLAMASI BENİ HAYATA GERİ DÖNDÜRDÜ.DOKTORUMA SAYGILAR.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

  • Meraba,ben 2011 yilindan akciger hastasiyim. Tedavi olunuyorum.Sonralar akciyerime su ve hava doldu,hala da su ve hava var.Doktor akciyerin ameliyyati lazim oldugunu soylemis.Ben istiyorum ki,en Turkiyede bu ameliyyati yaptirim,amma basarili olan bir hastane ve doktor tanimiyorum.Bana tovsiyeniz ne olurdu?Ve bu konuda bana yardimci olursaniz minnetdar olurum.Ben Azerbaycandayim simdi ve Turkiyede ameliyyatolursam kac dolar lazim olur?Lutfen bu konuda yardimci olun.

    15 kasım 2013
Benzer uzmanlara göz at: Mesut Köskü - Göğüs Hastalıkları, Ayşe Meltem Orhun Buyruk - Göğüs Hastalıkları, Turhan Ece - Göğüs Hastalıkları, Ebru Sulu - Göğüs Hastalıkları, Sait Karakurt - Göğüs Hastalıkları, Hasan Tatlısöz - Göğüs Hastalıkları, Merve Çiftçi - Göğüs Hastalıkları, Ferhan Karataş - Göğüs Hastalıkları, Serra Toprak - Göğüs Hastalıkları, Nezihe Coşar Alkan - Göğüs Hastalıkları, Turan Karagöz - Göğüs Hastalıkları, Hayati Özyurt - Göğüs Hastalıkları, Mehmet Mutlu - Göğüs Hastalıkları, Hacer Kuzu Okur - Göğüs Hastalıkları, Pınar Güven - Göğüs Hastalıkları, Sinem Ağca Altunbey - Göğüs Hastalıkları, Derya Yenibertiz - Göğüs Hastalıkları, Nazmi Demirtaş - Göğüs Hastalıkları, Sadettin Çıkrıkçıoğlu - Göğüs Hastalıkları, Serap Diktaş - Göğüs Hastalıkları