Prof. Dr.

Erhan Ekinci

Göğüs hastalıkları

Randevu al: 0850 333 0 344

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    PR.DR. ERHAN EKİNCİ" YE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BANA HAYATIMI GERİ VERDİ. ŞİMDİYE KADAR GİTMEDİĞİM UZMANLIK ALANI KAMAMIŞTI HİÇ BİRİNİN BENİM UYKU APNESİ YAŞADIĞIMI ANLAMAYIŞI BENİM İÇİN BÜYÜK BİR KABUS OLMUŞTU. DOKTORUM ERHAN BEY'İN ÜÇ SORU İLE BENİM RAHATSIZLIĞIMI ANLAMASI BENİ HAYATA GERİ DÖNDÜRDÜ.DOKTORUMA SAYGILAR.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

  • Meraba,ben 2011 yilindan akciger hastasiyim. Tedavi olunuyorum.Sonralar akciyerime su ve hava doldu,hala da su ve hava var.Doktor akciyerin ameliyyati lazim oldugunu soylemis.Ben istiyorum ki,en Turkiyede bu ameliyyati yaptirim,amma basarili olan bir hastane ve doktor tanimiyorum.Bana tovsiyeniz ne olurdu?Ve bu konuda bana yardimci olursaniz minnetdar olurum.Ben Azerbaycandayim simdi ve Turkiyede ameliyyatolursam kac dolar lazim olur?Lutfen bu konuda yardimci olun.

    Tarafından soruldu • 15 kasım 2013

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Benzer uzmanlara göz at: Erkan Bozkanat - Göğüs Hastalıkları, Ayşe Türközü - Göğüs Hastalıkları, Nesrin Kıral Gürbüz - Göğüs Hastalıkları, Tülay Yarkın - Göğüs Hastalıkları, Nalan Adıgüzel - Göğüs Hastalıkları, Özlem Yılmaz - Göğüs Hastalıkları, Atilla Pelit - Göğüs Hastalıkları, Ömer Ayten - Göğüs Hastalıkları, Arzu Özdemir - Göğüs Hastalıkları, Özlem Uzman - Göğüs Hastalıkları, Gamze Ayar - Göğüs Hastalıkları, Levent Kart - Göğüs Hastalıkları, Mehmet Şakir Dinçer - Göğüs Hastalıkları, Bengü Şaylan - Göğüs Hastalıkları, Sinem Atik Güngör - Göğüs Hastalıkları, Filiz Perdar - Göğüs Hastalıkları, Dilay Yılmaz Demiryontar - Göğüs Hastalıkları, Mehmet Şimşek - Göğüs Hastalıkları, Murat Sezer - Göğüs Hastalıkları, Handan Tuna Türkan - Göğüs Hastalıkları