Prof. Dr.

Erbil Dursun

Fiziksel tıp ve rehabilitasyon

Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • 138
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  5
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Kızım 4 yaşında serabral palsi hastası kendimizi çaresiz hissettiğimiz bir zamanda tavsiye üzerine profdr.Erbil beye muayeneye geldik.Kızımıza botox uygulaması yapıldı.İçe dönük parmak ucuna basan kızım artık düz ve tam basıyor.Doğru yere geldiğimiz için çok mutluyum.Hocam ve ekibine teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Ben; araştırmalarım sonucu Erbil beye rastladım. Kızım için randevu alıp gittiğimde öyle mükemmel bi şahsiyetle tanıştım ki iyiki bu doktorun yanına gelmişim dedim. kızım için en iyisini yaptığıma inanıyorum. PROF. ERBİL DURSUN beyefendi bence dalında en mükemmel bir doktor. Ona şükranlarımı sunuyorum.

 • çok memnunum

  İki ay önce transfers miyelit adlı bir tür felç geçirdim. hastanedeki ilaç tedavisi biter bitmez özel muayenehaneden randevu aldım,taburcu olduğumda tekerlekli sandalyedeydim ve bağımlı bir sondam vardı.Felç ile ilgili tecrübesi tartışılmaz bir doktor. Alanında uzmanlaşması ve iletişim gücü yüksek ve insanı motive eden bir kişiliği var. muayene esnasında ve ya başka bir karşılaşmanızda hastalığınızla ilgili bahsettiğiniz her şeyi hatırlaması her hastası ile titizlikle ilgilendiğinin kanıtıdır. Şuan yürüyebiliyorum. Erbil bey'in en başında farkında olmadan verdiği güven olmasaydı bu kadar kolay iyileşebilir miydim bilmiyorum.

Randevu alabileceğiniz benzer doktorlar

Online randevu alabileceğiniz benzer doktorlardan

Asylbek Kaparov

Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon

Randevu al