Opr.Dr.

Emre Doğan

Kalp ve damar cerrahisi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  EMRE HOCAMI KENDİM BULDUM.İYİKİDE BULMUŞUM ALLAH ONDAN RAZI OLSUN..hastanın psikolojisini iyi bilen..ne olması gerektiğini kesin söyleyen..tam sonuca ulaşılması için elinden geleni yapan.mütevazi,efendi,dört dörtlük bir doktor..kendisini saygıyla selamlıyorum iyiki varsınız hocam ...TRABZON ÇOK ŞANSLI..

 • çok memnunum

  emre bey çok başarılı bir doktor.bir akrabam tavsiye etti onun üzerine gittim gerçekten çok ilgili ve güleryüzlü.kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Merhabalar, Emre beye hem kendim hem de tanıdığım arkadaşlarımı ve akrabalarımı yönlendiridm.Gerek hastalıkları acıklaması, gerek tedavi sırasında ve sonrasında ilgisi ve güleryüzü ile favori doktorlarımız arasına girmiştir.Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz...

 • çok memnunum

  doktor emre bey,hastaları ile birebir ilgilenen,hastalarına durumlarını en iyi şekilde en anlaşılır dille anlatan,olumlu ve olumsuz sonucları ile ileriyi gösterebilen,çok bilgili,çok efendi biridir.kendisinden cok memnun kaldık.çok teşekkür ediyoruz.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Deniz Çevirme - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ali Arslan Kılıç - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ümit Menteşe - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Kibar Yaşar Güven - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ali Civelek - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Aslı Türkeli - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ergun Haliloğlu - Kalp Ve Damar Cerrahisi, H. Kamil Limandal - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Gökalp Altun - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Zerrin Uzun Pulathan - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ali Kemal Arslan - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Süheyla Doğan - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Fahri Özcan - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ayşin Işık Savur - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doğuş Hemşinli - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Öner Kurt - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Mehtap Temürtürkan - Kalp Ve Damar Cerrahisi, İlker Mataracı - Kalp Ve Damar Cerrahisi, İslam Kaklıkkaya - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Sefer Usta - Kalp Ve Damar Cerrahisi