Prof. Dr.

Emin Taşkıran

Ortopedi ve travmatoloji

Randevu al

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Sayın hocam sizden ve arkadaşlarınızda Allah razı olsun. 6 senedir sağ omzum çok acı veriyordu. sayenizde ne acım ne ağrım var.sizlere selam ederi.

 • çok memnunum

  Kocaeli Üniversitesinde bir kere sağ diz ön çarpraz ve ardından sorun yaşadığım için bir kere de revizyon ameliyat oldum ancak durumum düzelmedi, sorunumu kocaelide çözemediler ve sana yapılacak bir şey dizini çalıştırmıyorsun dediler, kendisine ulaştım , sorunumu tespit etti bir ameliyat daha yaparak beni şükürler olsun dertlerimden kurtardı. İnsan olarak da doktor olarak da mükemmel bir insandır. Hastaları cok şanslı.

 • çok memnunum

  Prof.Dr.Emin Taşkıran Hocam mesleki ve insani acıdan mükemmel bir doktordur ayrıca bize göstermiş olduğu ilgi ve alakasından ve de samimi, güven verici daranışlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim

 • çok memnunum

  Emin Bey kadar mükemmel inanlar ve başarılı doktorlar az bulunur. Kendisi ile tanışmak büyük mutluluk. Çok başarılı, anlayışlı, ilgili ve çok bilgili bir doktor. Kendisine her şey için çok teşekkür ederim. Kendisi gibi doktor ve insan zor bulunur. Başarılarının devamını dilerim.

 • çok memnunum

  Prof.Dr. Emin TAŞKIRAN Hocam, Türkiye'nin gurur duyduğu hekimlerimizdendir.Benim spor ve aktif hayatımı kurtardı.Emin hocam,sizinle gurur duyuyorum.Saygı ve selamlar!

 • çok memnunum

  Emin Taşkıran çok mükemmel, emnunum emin hocaya çok şey disiplinli güven verici,hastasını dinleyen,anlayan bir hekimdir.nim bacağımın durumu çok kötüydü hiç basamıyordum beni 25 yaşımdan sonra yere bastıran doktordur.Şu an yürümemden çok memnunum.onun sayesinde bastım ve rahat hareket ediyorum.Emin hocama çok teşekkür ederim.ve onu çokk sevdiğimi söylemek isterim.saygılar

 • çok memnunum

  mesleki ve insani etik açısından mükemmel bir doktordur. 2004 yılından beri aralıklı olarak ameliyatlarımı üstelendi. hala bir ameliyatım daha var. tüm bu süreçte titizliği, mesleki ve iç disiplini, hastaya ve daha da temelde insana bakış açısı ve yaklaşımıyla dikkat çeken ve güven duygusu yaratan harika bir doktordur. kendisi dışında asla kimsenin ayaklarıma bir müdahalede bulunmasına izin vermem. onun bende yarattığı güven ve bünyemin yarattığı bir takım aksilikler karşısında bile uyguladığı tedavi yöntemleri ile başarılı sonuçlar elde ettik. başladığımız zamanda iki büklüm yürüyorken; tedavi sürecimiz bitmediği halde ve arada ciddi bir trafik kazası geçirmeme rağmen gayet düzgün yürümemi sağlamıştır.aksama oranımı minumuma indirmiştir, çok daha rahat ve güvenli basmamı, bedenimi daha etkin kullanmamı sağlamıştır. yaşam kalitemi yükselterek bana verilebilecek en büyük hediyeyi vermiştir. emeğini asla ödeyemeyeceğim, Türkiye' nin en iyi ortopedistidir. kahramanımdır. her anlamda örnek aldığım idolümdür.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Gürhan Zincircioğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Sedat Akyol - Ortopedi Ve Travmatoloji, Volkan Taşdemir - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa Güven - Ortopedi Ve Travmatoloji, Fatih Bayram - Ortopedi Ve Travmatoloji, Zeki Sertöz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Baran Düzgün - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ömer Akcalı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Levent Karapınar - Ortopedi Ve Travmatoloji, Fehmi Doruk Kuran - Ortopedi Ve Travmatoloji, Murat Kestellioğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Koray Durmuş - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa İncesu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Volkan Arap - Ortopedi Ve Travmatoloji, Serdar Azrak - Ortopedi Ve Travmatoloji, Bahaddin Karadam - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hasan Karapınar - Ortopedi Ve Travmatoloji, Burçin Keçeci - Ortopedi Ve Travmatoloji, Umut Canberk - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ali Kasap - Ortopedi Ve Travmatoloji