Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Mezun olunan okullar

 • UNIVERSITY OF MANCHESTER - ROMATOLOJI MASTERI, 1990 - 1991
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - İÇ HASTALIKLARI, 1985 - 1989
 • BAYLOR COLLEGE OF MEDICINE, HOUSTON, TEKSAS, ABD - ROMATOLOJİ İHTİSASI, 1992 - 1993

Deneyimler

 • Ankara Numune hastanesi, İç Hastalıkları asis, 8.1984-7.1985
 • Hacettepe Üniversitesi Hastanesi, İç Hastalıkları araş, 7.1985-12.1989
 • İnönü Üniversitesi, İç hastalıkları öğre, 6.1993-6.1996

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  benim fmf le tanışmama vesile olan çok sayğı duydugum bir doktor...çocukluktan itiberen beni çok sıkıntıya düşüren agrılarımın nedeninin fmf olduğunu ögrendim ....takip oldugum süre içinde kendimi çok güvende hissettim ...emegi için tekrar teşekkür ederim...

 • çok memnunum

  gayet iyi bir doktor eftal hocam. ilgileniyor, sorular soruyor. ve sizde ne oldugunu kesinkes ortaya koymak icin herşeyi yapıyor. knidisini gonul rahatlıgıyla tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Eşimin ankilozan spondoit hastalığını tedavi ederken akciğer flimlerini takip edip akciğer kanserini erken tanısının konmasını sağlayarak hayatta kalmasına sebep oldu.Bu aşamada bir kanserin anlaşılabilmesinin neredeyse imkansız olduğu diğer doktorlar tarafından söylendi.Bunu takip eden yıllarda karşılaştığımız hertürlü sağlık sorununda oğlumun ve geli nimin önemli romatizmal hastalıklarında onları sağlıklarına kavuşturacak tedavileri hızla uyguladı.Kendisine ailecek müteşekkürüz.

 • çok memnunum

  Bu güne kadar karşıma çıkan en rahtlatıcı hekim. İlaçları iyi geldi. zaten odasından çıkarken kendinizi yaşama daha bir hazır ve hastalığınızı anlamış çıkıyorsunuz.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Alma Cenolli - İç Hastalıkları, Alaittin Elhan - İç Hastalıkları, Hasan Gürel - İç Hastalıkları, Gülay Kırdım Güzel - İç Hastalıkları, Mehmet Fatih Aksoy - İç Hastalıkları, Banu Candan Bilirgen Yılmaz - İç Hastalıkları, Tansu Semerci - İç Hastalıkları, Gökşen Arslan - İç Hastalıkları, Şükrü Kaya Elverici - İç Hastalıkları, Erdoğan Gül - İç Hastalıkları, Fatma Sema Tosun Çağlar - İç Hastalıkları, Fatih Yılmaz - İç Hastalıkları, Elif Tutku Eser - İç Hastalıkları, İsmail Baha Erdem - İç Hastalıkları, Kader Arslantaş Özel - İç Hastalıkları, Hişam İbrahim - İç Hastalıkları, Metin Gülseren - İç Hastalıkları, Mine Çamlıbel Erkut - İç Hastalıkları, Zülfü Özkan - İç Hastalıkları, Metin Alış - İç Hastalıkları