Eniyihekim.com

Yrd.Doc.Dr. Hüsamettin Top

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
 • sinem karaten tarafından:
  2 yıl önce Hüsamettin beye nefes alma problemim den dolayı başvurdum. burnum daha önce kırılmıştı ve çok hafif bir kemer vardı ben estetik bir müdahele istemediğimi sadece nefes almak istediğimi ilettim. maalesef şu an halk arasında gaga burun diye tabir edilen bir burunla geziyorum ve nefes alamam iyice zorlaştı.burun ucunda destek konulmamış dolayısıyla hergün biraz daha burnum aşağı düşmekte. revize ameliyat çok daha riskli olduğundan dolayı çünkü bozulmuş birşeyi düzeltmek daha zordur, ikinci ameliyata cesaret edemiyorum. ameliyat olmayı düşünenlerin bunları bilmesinde yarar var diye düşünerek paylaşmak istedim.
 • tarafından:
  02/06/2014 tarihinde Sayın Hüsamettin TOP hocamız tarafından sağlık sorunları yüzünden göğüs estetiği ameliyatı oldum. Allahın izniyle ve hocamızın sihirli dokunuşları ille çok şükür çok başarılı ,sorunsuz ve acısız bir ameliyat geçirdim.Hocamızın ameliyat öncesi ve sonrası itinalı ve güler yüzlü yaklaşımı için özellikle de pansumanları bizzat kendisi yaptığı için şahsına çok çok çok teşekkür ediyorum....
 • ebru tarafından:
  trakya sizinle gurur duyuyor hizmetleriniz için sonsuz tesekürler harikalar yaratıyorsunuz tüm hastalarınızın gerek ameliyat öncesi ve sonrası güler yüzünüzle bize hep destek oldunuz basarılarınızın devamını diliyorum
 • GÜLÇİN tarafından:
  BEN hüsamettin hocayla tanıştığımda 21 yaşındaydım hatırlamayı asla istemediğim bir yaş , karşılaşmamız ise trajikomik o benim yüzüme bakarken ben ona eski halime gelip gelemeyeceğimi soruyorudum :) bir trafik kazası geçirmiştim yüzümün sol tarafı tamamen kopuk sinir kesilerim tamamen parçalanmıştı ama doktoruma anlamsız bir güvenim vardı iğnelerimi dahi o yapsın istiyordum tuhaf. ve o ameliyat günü gelip çattı gayet başarılı bir ameliyat olduğunu söylemişti doktor ama aynalar öyle demiyordu yani görünen köy klavuz istemiyordu doktor benm üzüldüğümün farkındaydı biraz sabır düzeliceksin dedi bunu her seferinde dile getiriyordu . evet dediği olmuştu 6 aylık bir süre zarfı içerisinde iyileşmiştim hızla .üstüne 2 ameliyat daha geçirdim ve inanın eskisnden çok daha güzelleştirdi bu beni. yüzümde bir iz var evet ama o da nazar boncuğu diyelim. teşekkürler.
 • ZEYNEP tarafından:
  mükemmel cerrahlardan biri ameliyatımda olduğu için çok şanslıyım.emeğiniz için teşekkürler
 • SEMA ARAL tarafından:
  Ameliyat olmadan önce tedirgindim, çevremde kimse olmamıştı ve ben ilk olacaktım ama doktorumun bana sağladığı güven, doktorumun becerisi, hastaya olan alakası herşeyiyle mükemmeldi...Benim doktorumu herkese tavsiye ediyorum.
 • ibrahim beyaz tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Edirne (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : EDİRNE GİRİŞİ MEVKİİ EDİRNE
Tel : 284 2357641
Fax : 2357857
Yatak Sayısı : 986 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. ERHAN GÖKMEN
Tıbbi Onkoloji,İzmir
Uzm.Dr. FERİHA UYGUR
Kadın Hastalıkları ve Doğum,İstanbul
Prof. Dr. F. RÜÇHAN USLU
Tıbbi Onkoloji,İzmir
Opr.Dr. MURAT MORAY
Göz Hastalıkları,Bursa
Opr.Dr. CELALETTİN SEVER
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,İstanbul
Yr.Doc.Dr. HAKAN GÖÇER
Kardiyoloji,Balıkesir
Uzm.Dr. EMEL DOĞAN ÖZDAŞ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Hatay
Uzm.Dr. GÖKMEN ALP DOĞDU
Üroloji,Kırıkkale
Uzm.Dr. KENAN İĞDECİ
İç Hastalıkları,İstanbul
Ass.Dr. KORAY KIR
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Edirne
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
46880
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Top’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!