Eniyihekim.com

Opr.Dr. Fuat Bulut

Opr.Dr. Fuat Bulut

Kulak Burun Boğaz

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Kayapınar, Diyarbakır

Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 24 yorum bulunmaktadır.
 • dolunay serpil aslanhan tarafından:
  Merhabalar, Olduğum ameliyattan çok memnun kaldım hem dış görünüş olarak hemde yaşadığım sağlık problemlerim tamamen sona erdi doktoruma çok teşekkür ediyorum burnundan dolayı sağlık sorunu yaşayan bütün hastalarada doktorum FUAT BULUT 'u tavsiye ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum..
 • zeynep öztürk tarafından:
  merhabalar....uzun süredir rahat nefes alma ve burun şeklimden dolayı psikolojik olarak bir rahatsızlık duyuyordum.Daha önce birçok doktora gitmeme rağmen iletişim konusunda hiçbir doktordan o güveni alamadım.Ameliyat endişem Dr.Fuat beyle tanışana kadar devam etti.Fuat beydeki muayenemden sonra kendisinin işinde uzmanlığı ve hastaya davranışı ve iletişimi yönünden okadar mükemmeldi ki aynı gün içerinde ameliyat korkularımı yenip ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyat sürecim ve sonrası gayet başarılı,rahat idi.Daha önce anlatılan bütün olumsuz olayların hiçbirini yaşamadım.Gerek ağrı,morluk,tampon ve alçıların çıkarılmasına kadar hiçbir zorluk yaşamadım.Alçılarım çıktıktan sonra gördüğüm profil beni yeterince mutlu etti.Fuat bey sayesinde hem sağlığıma hemde istediğim profile sahip oldum.Site sayesinde kendisine teşekkürlerimi sunarım.yiyki ki varsınız.Ellerinize emeğinize sağlık.Başarılarınızın devamını dilerim.
 • Y.GÜZEL tarafından:
  Uzun zamandır ertelemiş olduğum burun ameliyatı icin artık karar verme asamasindaydm.kendimce bir araştırma yapmaya karar verdim ve op.dr Fuat buluta denk geldim, hic zaman kaybetmeden gidip kendisiyle görüştüm. Burnumdan rahat nefes alamadgmi ve beraberinde estetik olmayi dusundugmden ameliyat olmak istediğimi belirttim. Kendisinin samimi ve güler yüzlü olmasi beni bu ameliyat olmama zemin hazirladi diyebilirim. Fazla stres etmedn ameliyat icin gün aldk ve ameliyatm başarılı bir şekilde sonuclndi. Bgn 70 gün oldu ama ameliyata dair bir sıkıntım görünmüyor. Sadece ilk hafta zorlanma oldu. Ben memnun kaldim ve olmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye edebileceğim tek dr op.dr Fuat Bulut. Kendisine çok tşk ederim ve iyi ki olmuşum...
 • cüneyt A. tarafından:
  Merhabalar ..Nefes alma konusunda sıkıntı çekiyordum özellikle de son 1 yıldır. Kaliteli gördüğüm Memorial Hastanesi'nde KBB uzmanı olarak görev yapan Op.dr. Fuat Bulut'a muayene oldum.Doktorum bana ameliyat olmamı tavsiye etti .Estetik ameliyat olup bu arada hem nefes darlığı sıkıntımdan kurtulmayı hemde daha düzgün bir burun olmasını istedim.Bugün ameliyat olalı 6. gün ama morluk yok ağrı hiç olmadı ve burunda şişlik yok denecek kadar az ve şimdiden çok güzel bir duruşu var. ilgi gerçekten taktire şayan.Buraya yazmamın asıl sebebi şu: ben aslında 3 yıl önce burun estetiği ameliyatı geçirdim ( Bunu da Fuat Beye söylemedim açıkçası..hataydı.)Sonraki ameliyata oranla çok kısaydı .Yarı baygın ameliyatı izlemiştim ve ağrım çok olmuşu.Morarmalar yüzümden 1 ay gitmemişti.Asıl kötü olan yapılan estetik çokta hoşuma gitmemişti ve nefes darlığı problemimin olduğunu söylememe rağmen nefes sorunumla alakalı ne bir test nede başka bir şey yapılmadı.Şimdiki ile kıyasladığımda aradaki kalite ve hizmet belli oluyor.Böyle bir ameliyatı düşünenler araştırmasını iyi yapsın .Ben o hatayı yaptım ve cezasını 2.kez bıçak altına yatmakla çektim.Ama tüm içtenliğimle söylüyorum bu kadar kısa sürede bu kadar rahat geçeceğini hiç tahmin edemezdim.İlgisinden ve itinalı çalışmasından ötürü doktorum Fuat beye minnettarım.Çok teşekkür ederim.
 • esra uykur tarafından:
  uzun süre nefes alma sorunu yaşıyordum. Daha önceleri ameliyatta tedirgindim fakat nefes sorunum artınca doktorları araştırmaya başladım. Değerlendirmelerim sonunda Dr. Fuat BULUT'un benim için iyi bir hekim olacağı kararına vardım. Muayene sırasında 2 operasyonu uykun gördü: Septum devirasyonu ve koka. Ameliyattan sonra hastalarıyla ilgisi ve özeni iyi bir doktorda bulunması gereken en önemli özelliklerden. Ameliyatın gayet başarılı geçti.Ameliyattan yaklaşık olarak 1 hafta sonra iyileşeye başladım ve şuan hayatım boyunca ilk defa bu kadar rahat nefes alıyorum. Bunu için Dr. Fuat BULUT'a çok teşekkür ederim. :)
 • Esma B. tarafından:
  Uzun zamandır nefes alma sorunu yasamaktaydim. Burnumun şeklinden de pek memnun degildildim. Fuat bey yaptigi muayene sonrasında nefes alma yollarınınkkapalı olduğunu ve burnun sağa doğru kaydığını tespit etti. O gün ameliyat olmak için işlemleri başlattık bir kaç gün sonra da ameliyat oldum. Ameliyat sonrasında çok hafif bir şişlik oldu ama o da bir kaç gün içinde duzeldi morarma hiç olmadi, tampon çıkarılırken de çok bir ağrım olmadi. 2 hafta oldu ameliyat olalı nefes alma sorunum ortadan kalktı şeklinden gayet memnunum. Ameliyattan sonra fuat bey neden hiç morarma olmadığını sorduğumda ben hastalarımın dokularina saygı duyar ve cok dikkat ederim demisti. Hastasına saygı duyan doktor benim için en iyi hekimdir. Teşekkürler op.dr. FUAT BULUT.
 • Hatice ÖKTEN tarafından:
  ben 2 sene önce Ankara'da burnumdan ameliyat oldum. nefes almada hep sıkıntılar yaşıyordum. ameliyat olmam nefes alma sorunumu düzeltmediği gibi şekil olarak bazı sorunlar getirdi bana. daha sonra yaptığım araştırmalar sonucu Fuat BULUT a muayene oldum. kendisi sağolsun çok ilgilendi. her konuda aydınlattı. ameliyat sonrası da herşeyle ilgilendi. Şuan ameliyatımın üstünden 23 gün geçti. burnumdaki nefes problemimde düzeldi ilk ameliyatımdan kalan pürüzlerde giderildi. teşekkürler Fuat BULUT ve memorial daki hemşireler.
 • Bayram adiguzel tarafından:
  Teşekkürler Op.Dr .fuat bulut 2010 yılında yaşamış olduğum burun ameliyatının başarısız geçmesi beni bu zamana kadar cekmedigim acıları çekmeme neden oldu.2014 yılının haziran ayında tekrardan ameliyat olmam gerekiyor ve ilk ameliyatta yaşamış olduğum sıkıntılar karşımızda bir engeldi. Dalında iyi bir hekim bulmam gerekiyordu.yakın çevrem ve yapmış olduğum araştırmalar sonucunda diyarbakir memorial hastanesinde kbb Op.Dr.Fuat BULUT beyle tanıştım.Doktor beyin ilk olarak yaşamış olduğum hikayeyi öğrenmek oldu.doktor beyin yapmış olduğu araştırma ve tedavi sonrasında ameliyata karar verdi.yaklaşık 4 saatlik bir ameliyatti. Ameliyat sonrası herhangi bir ağrı, sızı, tampon ağrısı vb yaşamadım. Şaşırdigim bir konu vardı nasıl olurda 4 saatlik bir ameliyatta ağrı hissetmezken 2010 yılında 45 dakikalık ameliyatta inanilmaz ağrılar yaşadım anlamadım. Buda seçmiş olduğumuz hekimden kaynaklanıyor olsa gerek.ameliyat öncesi ve sonrası yaşamış olduğum rahatlıktan dolayi doktorum a teşekkürlerimi bir borç biliyorum.benim en iyi hekimim KBB OP.DR.FUAT BULUT
 • mihriban alihan tarafından:
  Op.Dr.Fuat BULUT u bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine internetten arastırmaya karar verdim... Hastaların memnunıyetı ve doktorun yapmış olduğu başarılı çalışmaları neticesiyle yıllarca ertelemiş olduğum burun ameliyatı için artık karar aşamasındaydım.. Doktor Beyin ılımlı pozitif olması bana güven verdı aynı gün ameliyat için gün almamı sağladı artık benim ameliyat olmamam için bir sebep yoktu ortada..ameliyatım çok başarılı geçti.. ameliyat sonrası cok hafif bir şişlik oldu o da ıkı gunde geçtı hastaların korkulu rüyası olan yüzde morarma tampon korkusu gıbı olumsuz birşeyle karşı karşıya kalmadım.. Artık çok daha rahat nefes alabiliyorum ve burun estetiğiyle yeni bir görünüm kazandım çevremden olumlu tepkiler aldım çok mutluyum. Benım için en iyi hekim Op.Dr.Fuat BULUT Teşekkürler.
 • Ela İLLEEZ tarafından:
  Op. Dr. Fuat BULUT'la bi arkadaşım aracılılğı ile tanıştım. Burnumun fiziksel görünümünden memnun olmadığım için konu hakkında doktorumla görüştük burun kontrollerim yapıldı ve ameliyat olmaya karar verdim, tabi bu süreç içerisinde doktorumun açıklamaları, samimiyeti, pozitif enerjisi, sakinliği, güleryüzlülüğü bu kararı vermemde çok etkili oldu. Ameliyat sonrasında diğer burun ameliyatı olanların yaşadığı baş ağrısı,acı, sızı,tampon çıkarma korkusu v.b durumların hiç birini yaşamadım. Kanama yok denecek kadar azdı ve bi günü geçmedi ,şişlik ve morluk çok hafif düzeydeydi ve çok kısa bi sürede iyileşme gösterdi.. Ameliyat olalı 15 gün oldu ve yüzümde ameliyata dair hiç bir iz kalmadı diyebilirim ayrıca nefes almamda çok rahatladı.. Estetik burun ameliyatı olmak isteyenlerin kulak burun boğaz uzmanına gönül rahatlığıyla yaptırabilirler ben doktorumdan ve yaptığı ameliyattan çok memnun kaldım ellerine sağlık şuanki görüntümden çok olumlu tepkiler alıyorum,mutluyum ve herkese Op Dr Fuat BULUT 'u büyük bir güvenle öneriyorum. Teşekkürler... :))
 • KIVANÇ ÖZGÜR DEVRAN tarafından:
  Geceleri şiddetli horlama ve nefes darlıkları yaşıyor ve nefesimin kesildiğinin bile farkına varmıyan bir hastaydım. Eşim geceleri başımda adeta nöbet tutar gibi her takıldığımda uyandırıyordu. Çevremdekilere verdiğim rahatsızlıklarda beni etkiler hale gelmişti sabahları zor uyanmak yataktan çıkmama isteği uyandığında sinir halleri gün içersinde erken yorulma uykuluk halleri bir kere araç kazasına bile neden oldu bu hastalık bende adını bilmediğim hayattımda duymadığım hastalığın farkında olmadan yıllarca şikayetleri ile uğraştım fazla kilolarımın neden bile buymuş. Şikayetlerimden kurtulmak için doktor doktor gezmeye karar verdiğimde 2. doktorum olan Op. Dr. Fuat Bulut Uyku Apnesi denen bir rahatsızlığımın olduğunu söyledi bana nedenlerinin benim şikayetlerimle uyuşması sayesinde güven duygusu oluştu ve cerrahi müdahale ile uyku apnesi amelyatı ve burundaki et ve kıkırdak parçalarından kurtuldum şimdi mutlu ve huzurlu geceler benim oldu
 • Kürşad G. tarafından:
  13.01.2014 tarihinde muayene olup ameliyat kararı aldık, çok ciddi anlamda nefes alma problemim vardı aynı zamanda burnumda kemer ve şekil bozuklukları vardı. Ameliyat sonrası özellikle geçmişte yaşadığım sürekli yorgunluk halinden kurtuldum , nefes alma sorunum kalmadı ameliyat genel anestezi altında, çok kolay ameliyat sonrası ise sadece 3 gün dinlenmeniz gerekiyor, tamponlarımın alındığını farketmedim. Görünüm olarak oldukça olumlu sonuçlar aldım hepinize bu ameliyat ile ilgili ön yargılarınızı aşmanızı tavsiye ediyorum. Kendim ilaç mümessiliyim uzun yıllardır özellikle KBB branşına çalışıyorum. Fakat Fuat beyi bu ameliyat döneminde tanıdım, kendisini hem nefes alma sorununa hem de işin estetik boyutuna özen ile yaklaşan bilimsel çalışmaları yakından takip eden bir doktor olduğu için tercih ettim. Bu bölgede ki hastalara mutlaka gidip bir tanışmalarını öneriyorum. Oldukça yetenekli ve tecrübeli bir hekim. Ameliyat sonrası acı, şişlik ve morluk hiç yaşamadım, şimdiden hepinize geçmiş olsun..
 • Ersen Karakoç tarafından:
  Merhaba daha önce burnumdan estetik ameliyatı geçirdim tam 7yıl önce zamanla nefes alamadığımı hissettim ve hergeçen gün bu şikayetim arttı tamamen nefes alamamaya başladım ve tekrar ameliyat olmaya karar verdim OPR.DR. Fuat Bulut'un yanına gittim ameliyat olmamı belirtti kendisi ikinci operasyonu geçireecektim çok endişeliydim ama kendisinin hastasına olan ilgisi benim endişelerimi ortadan kaldırdı ameliyat öncesi ve sonrası ilgisinden ve bu denli bir başarılı operasyon geçirdiği için kendisine minnettarım yeniden nefes almak çok güzel TEŞEKKÜRLER FUAT BEY
 • Mehmet KORKUT tarafından:
  Hocama burnumdaki bir rahatsizligim icin basvurdum iyi bir tedavi ve siki bir takiple sorunumu cozduk cok tskler tavsiye ederim. Burunla ilgili doktor arayanlara mutlaka hocamizin yanina ugramalilar.
 • murat oruç tarafından:
  tükürük bezinde taş oluşumunu ilk defa duymuştum. tedavi olmak için için Dicle Üniversitesi Hastanesine gittim cerrahi müdahale dediler. ameliyatın riski % 25 yüz felci olusun dediler. Diyarbakır kbb dal merkezi aynısını söyledi. İstanbul'a gittim Amerikan hastanesine Muayene oldum onlarda aynısını söylediler. istanbul anatomika kbb aynısını söyledi çektim Diyarbakır'a geldim. Op.Dr.Fuat BULUT hocamızla görüştük. ameliyatı ağız içinden kesi yaparak yapacağını riski azaltacağını hatta riski sıfıra indireceğini söyledi. sağolsun ameliyatı yaptı hiçbir aksaklık kalmadan kurtuldum. Bu ameliyat için istanbul, ankra.v.b. gerek yok Fuat bulut hoca yeterli
 • Selahattin Damar tarafından:
  hastalandığımda gittiğim doktorlar beni perişan ettiler hastalığımla ilgili çare bulmadıkları gibi aylarca yanlış tedavi sonucu dahada kötüüleştim teşhis koymadıkları için hastalığımıın psikoloşik olduğunu söylediler benide buna inandırmaya çalıştılar.ağrılarıma aldırış etmediler.aylarca bu sıkıntıları çektim psikolojim bozuldu.psikiyatriye bile gittim ve psikiyati hocasının verdiği ilacları kullandım kafayı yemek üzereydim.Daha sonra tavsiye üzerine Opr.Dr. Fuat Bulut a gittim kısa muayeneden sonra teşhisi kurdu hastalığmla ilgili bilgileri verdi. tedavimi uyladı 2 günde iyleşme gördüm ağrılarım azaldı tedavim devam etdiyor şu anda çok iyiyim Doktorlara güvenim sarsıldığı anda Opr Dr Fuat Bulut a gelmem tüm sağlığımı düzelti Kendisine Çokj teşekür ediyorum.
 • irem aker tarafından:
  çok memnun kaldım 2 ay oldu burun ameliyatı olalı sadece ilk günler ağrı oldu morluk şişlik falan pek olmadı ilk günlerden itibaren rahatlıkla nefes alabiliyorum . çok doğal bir burun oldu çoğu insan farketmedi estetik olduğunu şu anda çok mutluyum ve huzurluyum bu ameliyattan sonra . doktorum fuat bulut hocama çok teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum . herkesin böyle iyi bir hekime güvenip ameliyattan sonra iyi sonuçlar alcağından eminim .EN İYİ HEKİM FUAT BULUT :)
 • ŞERİFE SARIER tarafından:
  ANNE BABALARIN DİKKATİNE !!! Fuat Beyle kızımın genizeti ve bademcik ameliyatı dolayısıyla tanıştık.Biz anne baba olarak ona minnettarız herzaman pozitifliği için bitmek bilmeyen sorularımıza bıkmadan cevap verdiği için herşey ama herşey için sonsuz teşekkürler.İyiki FUAT BULUT U tanıdık bütün ANNE ve BABALARA şiddetle tavsiye ediyorum.
 • Lütfi tarafından:
  Yaklaşık 5 ay önce kulağımda çınlama oluştu.Kulak çınlamasıyla ilgili araştırmalarımda kulak çınlaması tedavisinin tam olmadığını,çınlamanın ömür boyu süreceğini öğrendiğimde psikolojim bozuldu.Kbb uzmanı dr. Fuat BULUT'A tedavi oldum, çınlama ciddi derecede azaldı, tedavim hala devam ediyor,çınlamadan tamamen kurtulacağıma inanıyorum bana özel ilgisinden dolayı sayın dr. fuat BULUT'A çok teşekkür ediyorum.
 • MUSTAFA KARABURÇ tarafından:
  MAYIS 2012 DE KULAK AKINTISI DOLAYISIYLA TANIDIGIM FUAT BULUT HOCAM BURUN DELİKLERİMDEN BİRİNİN KAPALI OLDUGUNU VE OPERASYON GEÇİRMEM GEREKTİGİNİ SÖYLEDİ.OPERASYON ÇOK BAŞARILI GEÇTİ VE BENİM YENİ BİR HAYATA BAŞLAMAMA VESİLE OLDU.ÇOK TEŞEKKÜRLER FUAT HOCAM İYİKİ VARSINIZ...MUSTAFA KARABURÇ
 • ahmet çakar tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
 • sertaç demirci tarafından:
  Eskiye oranla çok daha fazla rahat nefes almamı bu kadar acısız,ağrısız ve bi o kadar da başarılı bi şekilde halleden Fuat bey'e sonsuz teşekkürler..
 • turgay dikel tarafından:
  doktorumuz Fuat Bulut branşındaki en iyi doktorlardan biridir ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim başarıyla geçen bi ameliyat sonrasında rahatsızlığım giderildi kendisine minnet duymaktayım teşekkürler...
 • FEVZİ tarafından:
  SÜPER BİR DOKTOR AMELİYAT OLDUM ÇOK MEMNUNUM
Doktor hakkında toplam 24 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
24 kişi Opr.Dr. Fuat Bulut için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : www.drfuatbulut.com
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Burun Estetiği ile ilgili en yeni bilgileri kişisel web adresim(www.drfuatbulut.com) den paylaşmaktan mutluluk duyacağım.
 • Burun ve Yüz Estetik Cerrahisi
Çalıştığı Kurumlar
Memorial Diyarbakır Hastanesi, Diyarbakır (Özel Hastane)
Doktor,
Adres : PEYAS MAH. FIRAT BULVARI NO:12 DİCLEKENT KAYAPINAR
Opr.Dr. Fuat Bulut randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : 140 Açılış Yılı : 2011 Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
Mesleki Deneyim
İSTANBUL Silivri Devlet Hastanesi (Kulak Burun Boğaz Uz)
Şubat 2010 - Nisan 2012
Bilimsel Makaleler
BİLİMSEL YAYINLAR
• İnfraauriküler Rekürren Dermatofibrosarkoma Protuberansın Cerrahi Eksizyonu ve Bilobe Flep ile Rekonstrüksiyonu, 35. Ulusal kbb kongresi, 2013, Antalya • Nadir Görülen Suprahyoid Yerleşimli Tiroglossal Duktus Kisti Eksizyonu ve Ayırıcı Tanısı, 35. Ulusal kbb kongresi, 2013, Antalya • Sözlü sunum: N-asetilsistein ve Asetilsalisilik asit’in Tonsil Dokusundaki Biofilm Üzerine Etkisi, 35. Ulusal kbb kongresi, 2013, Antalya • Nadir olgu: Orta kulağın dev kolesteatoması, 35. Ulusal kbb kongresi, 2013, Antalya • Çok nadir olgu: Nazal tip schwannoması 2009 • Tez: Kronik Tonsillit Tedavisinde Mukozal Biofilmin Önemi 2009
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adenoid Ağız Boşluğu Kanseri Ağız Yaraları Akustik Nöroma Akut Sinüzit Alerji Allerjik Rinit Anosmi (Koku Alamama) Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Baş ve Boyun Kanserleri Beta Mikrobu Beyin Omurilik Sıvısı Kaçaklar Boğaz Ağrısı Boğaz Enfeksiyonu Boğaz İltihabı Burun Ahtapotu Burun Akıntısı Burun Hastalıkları Burun Kanaması Burun Şekil Bozukluğu Burun Tıkanıklığı Burun Tümörü Burun Yangısı Deviasyon Dış Kulak İltihabı Eksternal Otit Faranjit Geniz Akıntısı Geniz Eti Problemi Gırtlak Kanserleri Gribal Enfeksiyon Grip Guatr Guatr (yumrulu) Hipofiz Tümörü Horlama İşitme Kaybı Kabakulak Kepçe Kulak Sorunu Kırıklar Kist Koanal Atrezi (Doğumsal Burun Kolesteatom Konka Büyümesi Kristallerin Kulakta Yer Değiş Kronik Otit Kronik Sinüzit Kulak Ağrısı Kulak Ağrısı (otalji) Kulak Akıntısı Kulak Çınlaması Kulak Enfeksiyonları Kulak Hastalıkları Kulak İltihabı Kulak Kiri Kulak Zarı Delinmesi Lenfadenit Meniere Menyer Nazal Polip Nazal Septum Deviasyonu Nazal Valv Yetmezliği Nazofarenks Nefes Darlığı Nefes Kokusu Orta Kulak İltihabı Orta Kulakta Sıvı Toplanması Otit (kulak Yangılanması) Otitis Media Otoskleroz Ödem Öksürük Paslıdil Petroz Apeks Polip Rinoplasti Sağırlık-Dilsizlik Septisemi Ses Kısıklığı Septum Deviasyonu Ses Kaybı Ses Kısıklığı Ses Sağlığı Sinüs Tümörü Sinüzit Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonu Tonsillit Tükürük Bezi Kanserleri Tükürük Bezi Tümörleri Uyku Apnesi Uykuda Solunum Durması Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Üsye Veba Vertigo Wegener Granülomatoz Yağ Bezesi Yutak Apsesi Yutak Felci Yutak Kanseri Yutma Güçlüğü Yutma Zorluğu Yüz Felci
Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri
Tinnitus Değerlendirmesi
Yenidoğan İşitme Taraması
Üye Olduğu Dernek ve Kuruluşlar
yüz plastik cerrahi derneği üye
Yabancı Dilleri
İngilizce
Ödülleri/Başarıları
İSTANBUL Silivri Devlet Hastanesi başarı belgesi 2011
tıp fakültesi başarı bursu 1995
Hastaların Sormuş Olduğu Sorular
Doktora sorulmuş toplam 2 soru bulunmaktadır.
 • Soru tarihi : 29 Kasım 2013 Cuma
  merhaba hocam benim 4 yaşında oğlum var sürekli bademcikleri düşüyor ayda 1 bilemedin 1.5 ayda bir muhakkak düşüyor biz silvanda kalıyoruz burdaki doktor sadece bi ikidefa sordu sürekli düşüyormu diye bende evet dedim başka bişey sormadan demeden ameliyat dedi bi kaç defa diyarbakırada geldim sadece bi kaç günlük ilaç verdiler sizden öğrenmek istediğim ben onu ameliyat etmek istemiyorum illa çocuğun ameliyatmı olması lazım bi tedavisi yokmudur veya belirli bi yaştan sonra düzelmezmi aceba siz ne tavsiye edersiniz bu arada bademcikleri düşünce üstü beyazımsı sarımsı bi iltihap gibi bişeyle kaplanıyor sizden bi cevap bekliyorum tşk.
 • Soru tarihi : 15 Kasım 2013 Cuma
  hocam kulak zarı ameliyatlarında risk durumları ve başarı durumları hakkında bilgi verebilir misiniz?
Doktora sorulmuş toplam 2 soru bulunmaktadır.
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
9640
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Bulut’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Fuat Bulut
Opr.Dr. Fuat Bulut
Kulak Burun Boğaz
Memorial Diyarbakır Hastanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Fuat Bulut
Opr.Dr. Fuat Bulut
Kulak Burun Boğaz
Memorial Diyarbakır Hastanesi
Fuat Bulut

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT