Opr.Dr.

Dilek Güler

Kadın hastalıkları ve doğum

Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • İçel Özel Doğuş Hastanesi

  Kiremithane Mah . Dr.Cemalettin Tanrıöver sok. No:21
  33010 Mersin

  İletişim bilgileri

  73
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Hizmetler

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Merhaba 4 aylık hamileyim Gebelik öncesinden itibaren doktorum Dilek hanım'dı.Kendisinden çok aşırı memnunum.Her doktorun mutlaka uzmanlaştığı bir alan vardır ben Dilek hanımı gebelik takibinde tanıdım.Ve çok memnun kaldım.Bi kere diğer doktorlarda hasta soru sorduğu zaman doktor cevap veriyor hatta soru sorduğunda cevap vermeye tenezzül etmeyenleri bile var fakat Dilek hanım soru sormaya gerek kalmadan bilmem gereken herşeyi bana itinayla açıklıyor.Ekstradan soru sormama gerek bile kalmıyor.Kısacası tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Yaklaşık 6-7 aydır hastasıyım. Çok çok çooo..k memnunum. Dilek hanım Önce kist tedavisi sonra bebek tedavisi için bize çozümler aradı. Mersinde gitmediğim doktor kalmamıştı diyebilirim Adana ya Acıbadem'e kadar bile gittim ancak kimse bana Dilek Hanım gibi güven vermedi, güler yüzlülüğünü, ilgisini her hastasına gösteren bi doktor. Aşılamamı bile ona yaptırdım. Bence Mersin de en iyi hekim Dilek Güler...

 • çok memnunum

  BEN GÜLBEN DİLEK HANIMIN HASTASIYIM O KADAR YÜKSEK ENERJİSİ VE MOTİVASYONU VARKİ İNSANI GERÇEKTEN ÇOK RAHATLATIYOR NERDEYSE AMELİYATLIK OLAN KİSTİMİ KEŞVEDİP HIZLICA TEDAVİMİ YAPTI ONA HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM MİNNETTARIM.

 • çok memnunum

  Soyadı gibi Güler yüzlü samimi ve insanı rahatlatan uzman bir doktor. Yaklaşık 1 yıldır sürekli tedavi ve muayene olduğum doktorum dan son derece memnunum. Kapıdan girer giremez yüksek enerjisini size yansıtan ve sorularınızı hiç sıkılmadan yanıtlayan ayrıca operasyon sonrası da oldukça ilgilidir. Doğuş hastanesinde Öznur hanima da gittim benim bunalıma soktu resmen. Odasına girince gerilemeye başlıyorsunuz. Dilek hanımı şiddetle tavsiye ediyorum ????

 • çok memnunum

  ben 30.01.2008 yılında kızımı sezaryenla allahın izni ile dünyaya getirdim s.s.k da adım semra dilek hanımı tercih ettim çok ama çok beyendim şimdi tekrar hamileyim yakın zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum

Randevu alabileceğiniz benzer doktorlar

Online randevu alabileceğiniz benzer doktorlardan

Muhittin Telli

Kadın Hastalıkları Ve Doğum,  Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite,  Perinatoloji

Randevu al