Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Şener Bekçi

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
 • P.K. tarafından:
  Öncelikle çok sıcakkanlı ve mütevazi bir doktor. Çocuğunuzla ilgili her konuda size yardımcı olacağına emin olabilirsiniz. Üst solunum yolu rahatsızlıgından gitmiştik. Ondan önce sağlık ocağına götürdük iyileşmedi oğlum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittik uyguladığı tedaviden ve yaklaşımından çok memnun kaldık.
 • Musa Tekkanat tarafından:
  5 çocuklu bir aile olarak, 3.çocuğumuzda 2000 ylında tanıştık. Çocuklarımızın ilk 6 aylık dönemleri zor olmuştur. Ama Şener bey bize bir aile terapisti gibi yaklaşarak hep rahatlamamızı sağlamıştır. Doğru teşhis ve ilaç seçimiyle (gereksiz yere ilaç yazmaz özellikle gereksiz antibiyotik vermez) çocuklarımıza fayda sağlamıştır. İlk tanışmam özel muayenesinde olmuştur. Bize siz memur insansınız buraya gelerek ücret ödemenize gerek yok hastaneye çalışma günlerinde gelmemizi söyledi. Gittiğimiz zamanlarda da özel bir doktor gibi ilgilendi. 2000 yılından beridir hep Şener beyin nöbet günlerini takip ediyorum. Kendisinden Allah razı olsun. Mesleğinde hep başarı ihsan eylesin.
 • Fevzi Kayrakçı tarafından:
  Dr.Şener Bey ile büyük kızımın 3. ayından itibaren tanışıyoruz.Kendisi son derece kibar ,mütevazi ve alanında bilgili bir doktor.Gereksiz yere ilaç yazmaz,sizi telaşa sürüklemez ve doğru teşhisi koyar.Kendisine her zaman şükranlarımızı sunar sağlık ve sıhhat dileriz.Rahatlıkla güvenebileceğiniz bir doktor...
 • ilknur-sedat tarafından:
  tecrübeli iyi insan. çocuklarımız hasta olduğunda ilk danıştığımız, yüreğimize su serpen,ailemizden biri gibi güvendiğimiz sevgili şener bey.....
 • buyuk tarafından:
  Kızımın uzun süreli,sürekli tekrarlayan öksürükleri artık yaşamımızı olumsuz yönde etkiler olmuştu ki bir arkadaşımızın önerisi üzerine Şener Bey'le görüştük. Derhal 'alerjik astım' teşhisi koyup doğru tedaviye başladı.Kısa sürede kızımın sağlığı normale döndü... Söz konusu kendi çocuklarımızın sağlığı olunca,artık, güvenebildiğimiz tek isim Şener Bekçi... O gün bugün bize bir telefon uzaklığında oldu dünya iyisi doktorumuz.Herkese,gönül rahatlığıyla gitmelerini öneririm!
 • YEKE KİŞİ tarafından:
  tavrı ve alan bilgisiyle, çocuğa yaklaşımıyla harikulade bir insan, iyi bir hekim.
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Şener Bekçi Muayenehanesi, Denizli (Muayenehane)
Doktor,
Adres : SARAYLAR MAH. HASTANE CAD.NO:56/1
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
Denizli Devlet Hastanesi, Denizli (Devlet Hastanesi)
Doktor,
Adres : SARAYLAR MAH. DENİZLİ
Tel : 258 2639311
Fax : 2619206
Yatak Sayısı : 735 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Devlet Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adipsi (Susama Yokluğu) Akut Böbrek İltihabı Akut Bronşit Alerjik Astım Alerjik Bronşit Alkaptonüri Allerjik Rinit Amipli Dizanteri Ateş Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak Gazı Bağırsak İltihabı Bağışıklık Sistemi Problemleri Balgam Bayılma Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic) Boğaz Ağrısı Boğaz Enfeksiyonu Boğaz İltihabı Böbrek Taşı Bronşektazi Bronşit Bulaşıcı Hastalıklar Büyüme Ağrısı Büyüme ve Gelişme Problemleri Büyümüş Lenf Bezleri Charge Sendromu Çiçek Hastalığı Çocuk Böbrek Hastalıkları Çocuk Hastalıkları Çocuk Kan Hastalıkları Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocuklarda Yüksek Ateş Demir Eksikliği Dizanteri Enfeksiyonlu Yara Erken Ergenlik Problemi Faranjit Gaz Sancısı Gribal Enfeksiyon Grip Havale Hepatit A Hepatit B Hızlanmış Ergenlik İdrar Kaçırma İdrar Torbası İltihabı İdrar Torbası Sarkması İdrar Yolları İltihabı İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrarda Kristal Atılımı İnek Sütü Alerjisi İnmemiş Testis İshal İsilik Kabakulak Kabızlık Kan Hastalıkları Kansızlık (Anemi) Karın Ağrısı Katılma Nöbeti Kızamık Kızamıkçık Kistik Fibrozis Konjenital Kistik Adenomatoid Malformasyon Kronik Bronşit Krup Kulak Ağrısı Kulak Enfeksiyonları Kulak İltihabı Kusma Menenjit Mide Ağrısı Nezle Orta Kulak İltihabı Öksürük Pnömoni Prematüre Bebek Prematüre Doğum Rotavirüs İshali Sarılık Sepsis Sık Tekrarlayan Enfeksiyon Sistinüri Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonu Su Çiçeği Tonsillit Uyku Apnesi Ürtiker Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Üsye Üşütme Viral Enfeksiyon Yeme Bozuklukları Yenidoğan Sarılığı Zatürree

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. OKAN YILDIZ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Denizli
Uzm.Dr. SEDAT ÇOLAK
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Denizli
Uzm.Dr. HANİFİ HÜRREM USLU
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Denizli
Uzm.Dr. ŞERMİN YALIN
Çocuk Psikiyatrisi,Denizli
Ass.Dr. ERSİN GÖZKESER
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Denizli
Uzm.Dr. AYŞEGÜL SÖZERİ ÖZDEMİR
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Denizli
Uzm.Dr. FİGEN KÖSEM ŞEN
Çocuk Psikiyatrisi,Denizli
Uzm.Dr. EDA YILDIZ EMEKSİZ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Denizli
Uzm.Dr. MEHMET OĞUZ ÖREN
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Denizli
Doc.Dr. MELİH SÖZMEN
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Denizli
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
4218
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Bekçi’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!