Eniyihekim.com

Doç.Dr. Selçuk Yüksel

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 10 yorum bulunmaktadır.
 • BAYRAM ACAR tarafından:
  BURSADAN ACAR AİLESİ KIZIMIN BİRBUÇUK YAŞINDA İKEN BÖBREKLERİNDE TAŞ BELİRDİ VE ALLAHcc BÖYLE BİR DOKTOR MELEKLE KARŞILAŞTIRDI VE BU MELEK DOKTOR ABİMİZ SAYESİNDE ÇOCUĞUM SAĞLIĞINA KAVUŞTU ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN BURSA DOKTOR MELEK ABİMİZİ ÇOK ÖZLEDİ
 • Aydın Ailesi tarafından:
  Doktor Selçuk bey, minik kızımın 3 yaşındaki iken geçirdiği bökrek iltihabını süratli bir şekilde teşhis ederek, bu hastalığın tedavisinde çok önemli olan erken tanı faktörünü lehimize çevirmiştir. Pamukkale Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Çocuk Nefrolojisi Bölümündeki tedavi süresinde göstermiş olduğu ilgili yaklaşımıyla ile kızımız sağlığına kavuşmuş, ileriki zamanlarda hastalığın böbrek yetmezliğine kadar yol açabilecek bir dizi kritik sonuçlarıyla karşı karşıya kalmamızı önlemiştir. . Bu vesile ile tekrar kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
 • LEVENT ARSLAN tarafından:
  SAYIN SELÇUK BEY ŞUAN 1 AYDA 3 DEFA ACİLDEN YATIŞ YAPAN 5 AYLIK OĞLUM MUHAMMED ALİ ARSLANLA İLGİLENİYOR, TEŞHİSİ VE CİDDİYETİYLE ŞUAN MEMNUNUZ, İLERİDE ÇOCUĞUMUN SAĞLIĞINA KAVUŞMASINDAN SONRA TEKRAR BURAYA YAZACAĞIM. ŞİMDİDEN SELÇUK BEY E TEŞEKKÜRLER ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN HOCAM.
 • Ahmet Yüncü tarafından:
  oğlumun Sağ yan ağrısı olarak başlayan rahatsızlığını 20 günAkdeniz TIP fakültesinde yattığımız halde bulamayan 'çocuk nefroloji ve Gnl çocuk bölümü' den sonra Denizli PÜTıp Fakültesind' Çocuk nefroloji ana bilim dalı başknı 'Dr. selçuk Yüksel hocama ,günde 3-4 sefer en az bir saat ağrısı olan oğlumun teşhisini koyan tedavisine başlatan (hasta ve yakınına sıcak ilgi alakasına -insana verdiği değere)sonsuz teşekkürlerimi sunar. Sağlık sıhhat dilerim Sayın HOCAM.
 • kubilay tarafından:
  Selçuk Hocama çok teşekür,Muğla Dalaman kızımın idrar sorunu vardı selçuk hocamın sayesinde kurtulduk allah herkezi selçuk hocam gibi doktorlara nasip etsin biz hocamdan çok memlunuz tek kelimeyle mükemmel bir hoca başka söze hiç gerek yok allah tuttuğunu altın etsin:))
 • selay çeven tarafından:
  Selçuk bey le 2 yıl önce oğlumun rahatsızlığı sebeiyle tanıştık..Onun sayesinde oğlum diyaliz den kurtuldu dyebilirim. Tedavi sürecinde oğluma ve bize yaklaşımı ve gösterdiği sabır için çok teşekkür ederiz.
  Bu yorum Doç.Dr. Selçuk Yüksel tarafından cevaplanmıştır
 • recep tarafından:
  doktor tek kelimeyle mükemmel işini seven insanlara deger veren bir hekim senin hastan benim hastam yoktur onda yardım diyen herkese koşar onun ufku daim acık olsun ebedi alemdeki yeride cennet olsun bukadar seveni varki bursada allah ona bol ömür versin
 • Emine Acar tarafından:
  Tanıdığım gelmiş geçmiş en değerli doktorlardan biri.Berdanı getirdiğimde çok hasta idi.Selçuk bey sayaesinde oğlum iyileşti.Oğlum ve ben kendisine teşekkür ediyoruz.Bursadan sevgilerle.
  Bu yorum Doç.Dr. Selçuk Yüksel tarafından cevaplanmıştır
 • derya taş tarafından:
  gerçekten ilgili ve başarılı işini severek yapan bir doktorumuz
 • HALE SOYSAL tarafından:
  Selçuk Hocam'a çok teşekkür ederim. Afyon'dan 4 yaşındaki oğlumun idrar yolları rahatsızlığı sebebi ile gelmiştim. Kendisinin adını bir çalışma arkadaşımndan almıştım. Gerçekten gösterdiği ilgi alaka ve tedavi yöntemleri için kendisine çok çok teşekkür ediyorum.
Doktor hakkında toplam 10 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Araştırma Hastanesi, Denizli (Tıp Fakültesi)
Adres : SARAYLAR MAH. DOKTORLAR CAD.NO:42 BAYRAMYERİ DENİZLİ
Tel : 258 4440728
Fax : 2410040
Yatak Sayısı : 350 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. ILMAY BİLGE
Çocuk Nefrolojisi,İstanbul
Uzm.Dr. FUNDA SAĞLAM
Nefroloji,Denizli
Prof. Dr. MELİHA MİNE ÇALIŞKAN
Çocuk Nörolojisi,İstanbul
Doc.Dr. NİLGÜN ÇAKAR
Çocuk Nefrolojisi,Ankara
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
5304
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
1
Doktor Yüksel’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!