Eniyihekim.com

Prof. Dr. Mehmet Erdal Coşkun

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
 • ulaş tarafından:
  erdal amcacım allah size çok ömür versin sadece bana yaptığın ameliyat değil benden başka ameliyat yaptığın onlara baktığın ilgi size ordinaryus doktor olmak için bile yeter sizi çok seviyorum inşallah ilk 8 in içine girersin size çok teşekkür ediyorummmmmmmm
 • MESUT ABAY tarafından:
  Berlin den binlerce tesekürler. Allahin verdigi sansi Doktorum Erdal Coskun un Elinden aldim . sansi bololsun .Ailece kendisine minettariz. Mesut Abay
 • Gülüstan Karakuş tarafından:
  ERDAL COŞKUN HOCAMA BİNLERCE TEŞEKKÜRLERIMI ILETIYORUM. 2009 YILININ SON AYINDA BÜYÜK Bİ KAZA SONUÇU 3 BOYUN KEMIGIM KIRILDI. VE 6 SAATLIK Bİ AMELIYATLA HİÇ UMUT YOKKEN HAYATIMI KURTARDI. VE SUANDA SAĞLIĞIM ÇOK İYİ. NE KADAR DUA ETSEM AZDIR..
 • mustafa yüreci tarafından:
  başarılarınızın devamı dilerim sizin hastanız oldugum için çok şanslı birisiyim çok teşekkürler dilerim ki nice insanları hastalıklarında yardımcı olursunuz kendi sağlığınıza da dikkat edin tanıdığım kadarıyla mükemmel bir insan ve sağlık çalışanısınız hayatınızda mutluluk ve başarı eksik olmasın
 • ayşe kan tarafından:
  Allah nazarlardan saklasın, başarılarının devamını diliyorum. hocamızın karakteri özelliği ile açık ve net konuşması hastaların beklentisi konusundada olumlu sonuç vermektedir.
 • HASAN BAYSAL tarafından:
  OĞLUMUN AMELİYATINI YAPTI. ELLERİN DERT GÖRMESİN HOCAM..BİRDE FENERLİSİN YA DAHA NE DENİR. ALLAH RAZI OLSUN.
 • ULAŞ ÖZTÜRK tarafından:
  ben ulaş öztürk büyük bir operasyon geçirdim ama ERDAL ÇOŞKUN amcamın sayesinde ayaktayım ona milyonlarca teşekkür ederim boynunuzda fıtık varsa veya belinizde fıtık varsa ERDAL ÇOŞKUN amcamın yanına gidin gitmeniz bile size çok şey gösterecek.MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün dediği gibi BENİ TÜRK HEKİMLERİNE EMANET EDİNİZ.MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.
 • ELA BAYRAK tarafından:
  İYİ BİRİ OLDUĞUNUZA İNANIYORUM ÇOCUMU SİZE GETİRİCEM
 • Murat Karakaya tarafından:
  24,05,2012 tarihinde Prof. Dr. Erdal Coşkun hocamın Özel Cerrahi Hastane'sinde iki saat süren başarılı Boyun Fıtığı ameliyatının ardından ertesi gün taburcu oldum. Şu an gayet rahat bir şekilde yaşamıma devam ediyorum. Ameliyat evresinde bir rahatsızlıksa yaşadıklarınız mutlaka hocama gitmelisiniz. Kendilerine çok çok teşekkürler. Sizlerede acil şifalar.
 • abdurrahman hacıoğlu tarafından:
  sayın hocam beni bu çekilmesi çok zor olan ağrı ve acılardan kurtardığınız için size sonsuz teşekkürler kendinizle ne kadar övünseniz azdır abdurrahman hacıoğlu
 • nazmiye tarafından:
  Onun için söylenecek bişey yok o işinin uzmanı o çok başarılı o benim için çok değerli bana hayatımı 2.kez yaşama şansı verdi.Denizli çok şanslı böyle bir doktor orada olduğu için
 • DAVUT ERCAN tarafından:
  Erdal hoca tam mesleğinin erbabı olan centilmen bir Türk doktorudur.Kendisiyle ne kadar övünsek buna kelimeler yeterli gelmeyecek.Yapmış olduğu teşhisler isabetli kararları bizleri mutlu etmiştir. 25.03.2010 tarihinde bel fıtığından ameliyat oldum hiç bir sorun olmadan onun sayesinde hayatımı sürdürüyorum.kendisine sonsuz teşekkürler.Belden rahatsızlığı olanların ilk önce ERDAL HOCAYI danışmalarını tavsiye ediyorum.
 • serdar tarafından:
  super...
 • Fatma Taşkın tarafından:
  Sayın Erdal Coşkun Bey için hiç bir yorum yapılamaz,yapılsa da zaten kendisine karşılık gelmez.Ona sadece teşekkür edilir.Onun için 100,1000,10000...Teşekkürler.
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Pamukkale Üniv. Eğitim Uyg. Araş. Hastanesi Kınıklı, Denizli (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : KINIKLI KAMPÜSÜ DENİZLİ
Tel : 258 4440728
Fax : 2134922
Yatak Sayısı : 310 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Denizli (Özel Hastane)
Doktor,
Adres : ZEYTİNKÖY MAH. ACIPAYAM BULVARI N.5 BAĞBAŞI BAĞBAŞI
Yatak Sayısı : 70 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
Mehmet Erdal Coşkun Muayenehanesi, Denizli (Muayenehane)
Doktor,
Adres : Y.EMRE MAH. ÜNİVERSİTE CAD.NO:8 KAT:2
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Opr.Dr. VELİ ÇITIŞLI
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Denizli
Doc.Dr. BAYRAM ÇIRAK
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Denizli
Opr.Dr. HÜSEYİN BERK BENEK
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Denizli
Yr.Doc.Dr. FERİDUN ACAR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Denizli
Opr.Dr. ALİ CANER
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Denizli
Uzm.Dr. KEMAL ERTİLAV
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Denizli
Opr.Dr. SEVİM ÖNDÜL
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Denizli
Opr.Dr. S. SERHAT DURUHAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Denizli
Prof. Dr. MUSA NURCAN ÖZDAMAR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İzmir
Opr.Dr. SALİH SAYHAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Denizli
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
18005
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Coşkun’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!