Doç.Dr.

Deniz Karçaaltıncaba

Kadın hastalıkları ve doğum

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  deniz hanım doktorluk mesleğini hakkıyla yapan çalışkan(hastaları bitene kadar hastanede kalıp muyeneye devam ettiğinden,hasta yoğunluğuna rağmen hiçbir zaman geri çevirmediğinden),alçakgönüllü,güleryüzlü ve halden anlayan ender insanlardan, bir kadın olarakda gururlandıran ve saygıyı fazlasıyla hak eden güzel insanlardan. hamileliğimin ilk haftalarından itibaren deniz hanıma muayene oldum.3lü tarama sonuçlarım sınırdaydı doktorumunda tavsiyesiyle amniyosentez yapıldı ve sonuçta bebeğimi sağlıklı olarak kucağıma alabildim.doktoruma herşey için teşekkür ediyorum.ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum

 • çok memnunum

  Dr.Deniz KARAALTINCABA 'ya annem ameliyat oldu.İdrar kaçırma mesane sarkması vb. gibi şikayetleri vardı ameliyatı çok başarılı geçti,son derece ilgili güleryüzlü ve kendinden emin bir hoca olduğu kanaatinde olduğum için bende ona muayene oldum hamile kalmak istiyordum ve kendisinden yardım istedim,tüplerime baktırdı ve bazı bir takım tahlil ve tetkikler istedi hemen ertesi aylarda hamile kaldım.Özelde takip ettiler bir süre ama ben yine de Deniz hocanın doğurtmasını benim doktorum olmasını arzu ediyorum .Bununla ilgili harekete geçeceğim ,mesleğinin hakkını veren işi ticarete dökmemiş doktorlarımız kalmadı denecek kadar az ,dolayısıyla iyi doktorlarımızın da kıymetini bilelim değil mi :)

 • çok memnunum

  Deneyimli,başarılı , güven veren bir Doktor. 2. Oğlumun doğumunda yardımcı oldu. SOnsuz teşekkürlerimi, saygılarımı sunar, çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.

 • çok memnunum

  Başarılı,güven veren bir doktor Kendisi 2. Oğlumun gebelik ve doğumunda yardımcı oldu. Sonsuz teşekkürler. Mesleğinde daha nice başarılar diler, saygılarımı sunarım.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Kadriye Turgut - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emel Özalp Öktem - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Esra İşçi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülçin Yıldırım - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Ali Ulusoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Görkem Tuncay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nida Erol - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Funda Kaptan Atalay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sertaç Esin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatoş Soygür - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doruk Cevdi Katlan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Perran Möröy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ertan Rıfat Telhan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ali Turhan Çağlar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Baki Arslan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Batuhan Özmen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Neslihan Seçkin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şükran Erdoğan Özkaya - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kutay Biberoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emel Dağdeviren - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Burcu Saygan Karamürsel

Kadın Hastalıkları Ve Doğum,  Perinatoloji

Randevu al