Opr.Dr.

Deniz Hoto

Üroloji

Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri: Ultrasonografi Ürodinami Testleri Uzmanlaştığı Tedavi Alanları: Endoskopi daha fazla

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri:
Ultrasonografi
Ürodinami Testleri

Uzmanlaştığı Tedavi Alanları:
Endoskopi

Mezun olunan okullar

 • Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma - Üroloji, 2004 - 2010
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - TIP, 1997 - 2003

Deneyimler

 • Bingöl Devlet Hatanesi, Üroloji Uzmanı - Mecburi Hizmet, 3.2011-6.2012
 • Özel Muş Şifa Hastanesi, Üroloji Uzmanı, 2.2013-6.2013
 • Şırnak Asker Hastanesi, Üroloji Uzmanı - Tabip Asteğmen, 2.2010-1.2011

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Dr deniz beye ilgi ve alakalarından dolayı ALATAŞ ailesi olarak teşekkür çok ederiz.Bizleri aydın sökedeki özel international hastahanesinde üroloji servisinde çok yardımcı olmuştur.

 • çok memnunum

  Babam Cafer Alataş yaklaşık 6 aydır Deniz Bey'in hastası. Erken teşhis ve başarılı tedavi sonucu eski sağlığına geri kavuştu.Babam Deniz Bey'in hastası olduğu için çok şanslı..Kendisine tüm gayretinden , ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

 • çok memnunum

  Öncelikle buradan Dr. Deniz beye teşekkür ederim.. Diğer doktorların aksine gereken incelemeleri en ince detayına kadar inceleyip sonrasında müdahale ediyor teşhisleri ve tedavi sürecinde sürekli hastaları ile birliklde oluyor ve hastahaneden cıkmıs olsa bile telefon ile irtibata gecerek hastalarından bilgi alıyor hastalıklarıyla ılgılı. Egerki böyle bir doktora denk gelirseniz şüphe duymadan kendinizi ona bırakabılırsınız.

 • çok memnunum

  deniz bey inanılmaz derecede iyi ve ilgili bir doktor. böbrek taşımı aldırmak için hastaneye gittiğim de inanılmaz derece de bir ilgi vardı her saat başı kontrole geldi.teşekkürer deniz bey..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Mehmet Dündar - Üroloji, Uğur Bakırer - Üroloji, Ünal Ünlü - Üroloji, Ercan Kazan - Üroloji, Celaleddin Turan - Üroloji, Nevzat Önen - Üroloji, Kemal Pamuk - Üroloji, Muaaffak Küçük - Üroloji, Mehmet Şirin Ertek - Üroloji, Mehmet Yıldızhan - Üroloji, İzzet Koçak - Üroloji, Halit Turgut - Üroloji, Adnan Kızılırmak - Üroloji, Kudret Kurt - Üroloji, Zafer Akar - Üroloji, Abdullah Akkurt - Üroloji, Özcan Kılıç - Üroloji, Cemal Selçuk Ertaş - Üroloji, Deniz Hoto - Üroloji, Murat Bilgin - Üroloji