Yrd. Doç. Dr.

Deniz Aksu Arıca

Dermatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Doktor hanım gerçekten hastalarıyla çok ilgili, hastaların sorularına hiç bıkmadan cevap veren, iyi bir doktor... Böylesi bir doktorumuz olduğu için kendimi şanslı addediyorum.

  • çok memnunum

    Doktorumla Ankara Üniversitesi İbni Sina hastanesinde Uzman Doktor iken hastasıyım,daha sonra 2009 yılından itibaren Rize Araştırma hastanesine atanınca benim içinde iyi oldu.Çünkü yaşadığım ve memleketim olan Arhavi ilçesine 80 km. mesafeye gelmişti.Periyodik kontrollerime doktorumla Rize de devam ettim.2010 yılı sonlarında Yrd.Doç.Dr. olarak Trabzon KTU farabi hastanesine atanınca tedavilerime orada devam etmekteyim.Sayın hocama saygılarımı sunarken hastalığımın tedavisi için verdiği uğraşlar için teşekkür ediyorum.Allah kendisinden razı olsun.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Emrah Ergin - Dermatoloji, Savaş Yaylı - Dermatoloji, Burak Akşan - Dermatoloji, Sevgı Bahadır - Dermatoloji, Selma Keskin - Dermatoloji, Özcan Memiş - Dermatoloji, Sibel Kandemir Tuğcugil - Dermatoloji, Osman Çağlar Çevik - Dermatoloji, Leyla Baykal - Dermatoloji, Halim Güler - Dermatoloji, Nilüfer Tüysüz İskenderoğlu - Dermatoloji, Hasan Sedat Yazıcı - Dermatoloji, Hikmet Akyazı - Dermatoloji, Sibel Doğan - Dermatoloji, Sadık Öztürk - Dermatoloji, Deniz Sarıalioğlu - Dermatoloji, Abdülkerim Cirit - Dermatoloji, Uğur Gül Teoman - Dermatoloji, Gülseren Çimşit - Dermatoloji, Sibel Uncu Karabulut - Dermatoloji