Uzm.Dr.

Deniz Akpınar

İç hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  internette telefonunu gorup aradim. yarim saat kim oldugum ne oldugumu onemsemeden bana bilgi verdi. hatta para tuzagina dusmemem icin akil verdi. bedava yonlendirdi not aldirdi.cok tatli bir kadin ve iyi bir insan belli ki. hekimligini de gidince anlarim :)

 • çok memnunum

  Annemi götürdüm. Şimdiye kadar hastasına böyle yakın davranan ilgili bir doktora hic rastlamadım. İyiki doktorluk mesleğini seçmiş.

 • çok memnunum

  Çok ilgili, güleryüzlü, konuşurken ve dinlerken göz teması kurmayı ihmal etmeyen, güven veren bir doktor.

 • çok memnunum

  doktorum Deniz Akpınar.her ne olursa olsun hastasına manevi dayak durmasını bilen bir doktor.fedakar ve insana deyer veren birisidir.

 • çok memnunum

  Mesleğinin hakkını veren ender hekimlerden biri.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hayal Özkan Sınav - İç Hastalıkları, Osman Çebi - İç Hastalıkları, Cem Bağdatlı - İç Hastalıkları, Reha Alzafer - İç Hastalıkları, Hatice Ayla Yeşilbayraktar Altun - İç Hastalıkları, Erkam Eksen - İç Hastalıkları, Burak Eremen - İç Hastalıkları, Kıymet Tuna - İç Hastalıkları, Ferhat Gündüz - İç Hastalıkları, Zekeriya Kılıç - İç Hastalıkları, İbrahim Böcü - İç Hastalıkları, Gökmen Gürkan - İç Hastalıkları, Gamze Tanrıverdi - İç Hastalıkları, Cafer Kılıç - İç Hastalıkları, Mesut Küçük - İç Hastalıkları, Dicle Ünlü - İç Hastalıkları, İlhami Yava - İç Hastalıkları, Hayrettin Bingöl - İç Hastalıkları, Beyza Güler Gökalp - İç Hastalıkları, Zerrin Dilek Uzunlulu Benlioğlu - İç Hastalıkları
Online randevu alabileceğiniz doktor

Özgün İyigün

İç Hastalıkları

Randevu al