Uzm.Dr.

Deniz Akpınar

İç hastalıkları

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  internette telefonunu gorup aradim. yarim saat kim oldugum ne oldugumu onemsemeden bana bilgi verdi. hatta para tuzagina dusmemem icin akil verdi. bedava yonlendirdi not aldirdi.cok tatli bir kadin ve iyi bir insan belli ki. hekimligini de gidince anlarim :)

 • çok memnunum

  Annemi götürdüm. Şimdiye kadar hastasına böyle yakın davranan ilgili bir doktora hic rastlamadım. İyiki doktorluk mesleğini seçmiş.

 • çok memnunum

  Çok ilgili, güleryüzlü, konuşurken ve dinlerken göz teması kurmayı ihmal etmeyen, güven veren bir doktor.

 • çok memnunum

  doktorum Deniz Akpınar.her ne olursa olsun hastasına manevi dayak durmasını bilen bir doktor.fedakar ve insana deyer veren birisidir.

 • çok memnunum

  Mesleğinin hakkını veren ender hekimlerden biri.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Erdal Emin - İç Hastalıkları, Songül Demirel Aslantürk - İç Hastalıkları, İsmail Hakkı Yavuz - İç Hastalıkları, Ertan Güllüoğlu - İç Hastalıkları, Abdullah Erdoğan - İç Hastalıkları, Ebru Çayır - İç Hastalıkları, Mehmet Yazıcı - İç Hastalıkları, Teksin Polat - İç Hastalıkları, Fevzi Erkanlı - İç Hastalıkları, Şems Kansu Kurtoğlu - İç Hastalıkları, Ömer Tuncer - İç Hastalıkları, Hasan Öztrak - İç Hastalıkları, Serpil Karababa - İç Hastalıkları, Serdar Sondaş - İç Hastalıkları, Eyüp Pircanlıoğlu - İç Hastalıkları, Mehmet Can Taşkın - İç Hastalıkları, Mustafa Öztürk - İç Hastalıkları, Gürsel Tümerdem - İç Hastalıkları, Demet Acar Batmaz - İç Hastalıkları, Yasemin Yalçın - İç Hastalıkları