Uzm.Dr.

Demet Tekdöş Demircioğlu

Fiziksel tıp ve rehabilitasyon

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    on yıl önce henüz demet hanım asistanken bahçelievler fizik tedavi merkezinde diğer doktorların yönlendirmesiyle kendisiyle tanıştım.iyiki tanışmışım yaklaşık 5 6 yıl sayesinde rahat ettim. lazerle bir tedavi uygulayacağını ama bunun bir ilk olduğunu bunun için bir belge imzalamam gerektiğini söyledi.belgeyi imzaladım tedavimi seanslı olarak 1 2 haftada uyguladı.rahatsızlığımdan eser kalmadı.şimdi tekrar kendisine ulaşmaya çalışıyorum.galiba özel hastanede görev yapıyormuş.kendisinden allah razı olsun.o zamanlar beni güler yüzüyle karşılamıştı.

  • çok memnunum

    Yaklaşık 4 ay önce kendisiyle tanıştım ve tedavimle çok yakından ilgilendi. Şuan yok denecek kadar az ağrılarım var Kendisine çok teşekkür ediyorum. Buraya ne yazsam ona olan minnettarlığıma karşılık gelemez. O yüzden tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Raife Şirin Atlığ Çoban - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Özgür Ulutaş - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Selda Büyükyılmaz Uygan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Önder Coşkun - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Zeki Şener - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Ebru İlbuldu - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Hatice Şule Baklacıoğlu Taşkıngül - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Gülsün Iska - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Ali Altunalan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Meral Çonger Kopuz - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Derya Çırakoğlu - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Julide Öncü - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Ali Rıza Bulut - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Selda Bağış - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, İbrahim Halil Ural - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Aytekin Akkan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Sema Güzeloğlu - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Ragibe Ferda Özcan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Nil Çağlar Sayıner - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Reyhan Çeliker - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon
Online randevu alabileceğiniz doktor

Ruhsan Koç

Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon

Randevu al