Uzm.Dr.

Demet Taşan Ataman

Romatoloji

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Randevu al

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Çok memnun kaldım kendisinden .Çok arayış içerisindeydim.Araştırarak ulaştım.Tedavi gördüm .Sonuç aldım sağlığıma kavuştum.Doktorum sayesinde .İnsanlara yaklaşımı çok iyi hastalığımla ve tedaviyle ilgili detaylı bilgi aktardı.Buradan kendisine hem yaklaşımı hemde uyguladığı tedavi adına çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Mükemmel bir doktor.Hastasıyla o kadar çok ilgilenip öyle rahatlatıyor ki zaten tedavi sürecine beş adım önde sokuyor insanı.Romatoid artroid hastasıydım.Çok şükür şimdi iyiyim.Böyle bir doktor görmedim hayatımda.Çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Demet hanıma ilk defa bugün muayene oldum hastası ile çok ilgili detaylı şekilde muayene ederek süreç hakkında hastasını bilgilendiriyor. Umuyorum ki tedavimde başarılı sonuçlar alacağız.

 • çok memnunum

  mükemmel bir insan gülüşü ile ilaçsız tedavi yeteneğine sayip 1.5 ay doktordan doktora gezdikten sonra Allah razı olsun ağrıları dindirdi .ilgisi alakası zaten başka sizin gibi doktorlara bu ülkenin ihtiyacı var pazartesi kontrolüm var iple çekiyorum:) görüşmek üzere

 • çok memnunum

  sağlığmı allahtan sonra demet hanıma borçluyum allah ondan razı olsun romatızmal hastalarına tavsıye ederım

 • çok memnunum

  2008 yılında çok şiddetşi ağrılarım nedeniyle ulaştım demet hanıma ve uyguladığı tedaviden çok memnun kaldım ve bundaan bir yıl sonra geçirdiğim beyin kanaması sonrasında lütfi kırdarda yattığım sırada yine eklemlerimdeki ağrılar nedeniyle konsülütasyona gelmişti ve romatizma şikayeti olan herkese tavsiye ediyorum demet hanımı ve kendisine çok tşk ediyorum