Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Tünay Efetürk

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
 • ET tarafından:
  zamanında vajinismus yaşamıştım. ankarada tedavi gördüm. sonrasında ilk muayenemi tünay hanım yaptı. o kadar hassas davranıyor, o kadar iyi ilişki kuruyor ki sizinle çok rahatlıyorsunuz. hastalarını önemsiyor. işini severek yapıyor ve sizin bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmıyor, mahremiyeti önemsiyor. mesai saatinden fazla çalışıyor. öğle arasını sırf hastaları için kısa tutuyor. akşamları geç çıkıyor. çok özverili. Allah ondan razı olsun.
 • EMİNE tarafından:
  Hakikaten çok alakalı ve başarılı bir doktor.Çorum için gerçekten bulunmaz bir nimet.Bi kere herşeyi sorabiliyorsunuz ve güven veren bir yanı var.Allah muvaffak etsin.Umarım bulduğumuz bu değeri çabuk yitirmeyiz.Başarılar dilerim.
 • tuğba arslan tarafından:
  Tunay hanım cok iyi bir doktor.ben özel hastaneye gidiyordum .tunay hanım hakkında iyi fikirler aldım çevremden.sonra kontrollerimi tunay hanımla devam ettim.özelden daha iyi ilgilendi.çok memmun kaldım.allah razı olsun ki aklıma takılan her seye bir çözüm buldu.çok hevesli gidiyorum randevularıma.
 • pınar ışılgan tarafından:
  KESİNLİKLE tavsiye edebileğim doktorlardan birtanesi çok iyi ve hastalarıyla çok alakalı.bilgiside süper her detayı inceliyor ve sizi en doğru şekilde yönlendirmeye çalışıyor herşeyden önemlisi güven veriyor :) hamileliğim boyunca kendisine gittim doğumumu onun yaptırması için dua ettim ve doğumuma o girdi okadar memnun kaldım ki kelimeler yetmez ALLAH ONDAN RAZI OLSUN :)
 • Didar Y. tarafından:
  Bayram tatilinde nöbetçi doktor olarak doğumumu yaptırdı. süper bir doktor.sanki özel muayenehanesinde ilgileniyor gibiydi.hamileliğim boyunca özel hastaneye gittim.bu kadar ilgi görmemiştim .tatil günü nöbetinde hemde cok yogun bir günde tek tek herkesle ilgilenerek doğum yaptırdı.Allah razı olsun ondan,umarım herşey gönlünce olur.
 • mustafa göğüş tarafından:
  Allah razı olsun.dört dörtlük bir insan.eşimle hamileliği boyunca çok güzel ilgilendi.sanki özel muayenehasinde muayene eder gibi ilgileniyor herkesle.çorum için bulunmaz bir nimet.kendisine çok teşekkür ederim.
 • mustafa göğüş tarafından:
  Doktor hanım hem insanlık yönüyle hem de doktorluk bilgisi yönüyle dört dörtlük birisi.Çorum için bir şans diyorum ben.Eşimle hamilelliği boyunca o kadar ilgilendi ki özel hastaneye gitseydik bu kadar ilgi görmezdik.Eşim her muayeneye gittiğinde gülerek,yüzündeki endişeler kaybolmuş şekilde çıkıyordu.İnsanlarla o kadar güzel diyaloglar kuruyor ki doktor hanım.Yani onu anlatacak kelime bulamıyorum.Hem eşim adına hem de kendim adına çok teşekkür ederim.Allah ondan razı olsun,sevdiklerine bağışlasın.
 • davut batman tarafından:
  allah razı olsun hocam başarıl sezeryan amaliyatı geçirdik memnuniyetimizi paylaşma gereği duydum çok memnun kaldık her şeyinizle uslubunuz kaliteli olmanız,inceliğiniz hasta psilolok uzmanlığınız el beceriniz. şaziye batmanı 22 08 2013 tariğinde başarılı sezeryan amaliyatı oldu.size duacı olacağız. davut batman
 • deya eskici tarafından:
  Allahın bize bir lütfu. eşim ve çocuğumla birlikteysem büyük oranda onun sayesinde. kızıma onun ismini verdim. kara bir gün sayesinde aydınlık oldu. tatildeyken bile herşeyle ilgilendi.TEŞEKKÜRLER TUNAY hanım.
 • sema tarafından:
  Doktorluğu da insanlığı da 10 numara onunla tanışınca insan doktor fobisinden kurtulur inşallah Çorumda hep kalır harikasınız Allah sizden razı olsun.
 • gülüzar tarafından:
  çorum da en saygı değer ve en iyi doktor bence ben hiç böyle doktor görmemiştim çorum çorum olalı
 • ayfer demir tarafından:
  slm hocam ben ıstdan ayfer demır benı ve olumu olumden dondurdunuz sıze mınattarım ben ıstda gezmedım hastane kalmadı ve tek dedıgım sey devlette ve sezaryan dogum yapmam dedım ama sız benı yanılltınız ve bugun dogum yapsam gene sızı bulurum sızı sevıyorum ve sızınle ırtıbatta gecmek ıstıyorum sızınle gorusmeyı cok ıstıyorum meslegınızde basarılar dılıyorum
 • reyhan öztürk tarafından:
  çorum için süper bi hekim tabi kıymetini bilene aynı özel bi poliklinikte muayene oldugumu sandım bu benım ıçin degil çogu herkes bu düşüncede umarım hepimiz kıymetini biliriz çorumda ilk defa bu kadar güzel ilginenen bi hekimle karsılaştım valla cok tesekkür ederım doktorumuza
 • hatice tarafından:
  harika hasta iliskileri
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Çorum (Eğitim Ve Araştırma Hastanesi)
Adres : BAHÇELİEVLER MAH. ÇAMLIK CAD.NO:2 ÇORUM
Tel : 364 2230300
Fax : 2230323
Yatak Sayısı : 700 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Eğitim Ve Araştırma Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Ağrısız Doğum Amniosentez Aşılama Yöntemi Beşinci Gün Transferi Bilateral Ooferektomi Blastokist Transferi Cea(Karsinoembriyonik Antijen) Cinsel Terapi Cvs(Koryon Villüs Örneklemesi) Da Vinci Robotik Cerrahi Destekli Yuvalama (Assisted Hatching) Dilatasyon Ve Kürtaj Diyafram Yöntemi(Doğum Kontrol) Doğum Kontrol Doğum Kontrolde Doğal Yöntemler Doğum Kontrolde Hormonal Metodlar Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık Doğumda Bradley Yöntemi Dörtlü Tarama Testi Ea(Endometriyal Ablasyon) Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Ellman Radyo Frekans Cihazı Embriyo Dondurma Endometriyal Biyopsi Endoskopi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Lazer Cerrahisi Endovasküler Embolizasyon Epizyotomi Esd (Sedimantasyon) Et(Hormon Replasman Tedavisi) Fallopi Tüpü Çıkarılması(Histerektomi) G Noktası Büyütme Gardasil Hpv Aşısı Genital Estetik Genital Renk Açıcı Tedaviler Gerilimsiz Vajinal Bant Işlemi Hamilelik Testi Hemaferez Hipnozla Doğum Histerektomi Histeroskopi Histerostopik Sterilizasyon Homosistein Hormanal Terapi Hormonal Replasman Terapisi Hpv Testi Hrt(Hormon Replasman Tedavisi) Iud(Intrauterin Araç Spiral) IVF İntrauterin İnseminasyon İnvitro Maturasyon Jackson Pratt Dren Jinekolojik Cerrahi Jinekolojik Onkoloji Kalıcı Pacemaker Ekstraksiyonu Kateter Yerleştirme Kegel Egzersizleri Kısmi Histerektomi(Histerektomi) Kızlık Zarı Dikimi (Himenoplasti) Klitoral Tedavi Kolposkopi Kürtaj Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Laparoskopi Laparoskopi Destekli Vaginal Histerektomi(Histerektomi)(Lavh) Laparoskopik Cerrahi Laparoskopik Myomektomi Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı Laparoskopik Supraservikal Histerektomi(Histerektomi) Laparoskopik Tubal Sterilizasyon Laparoskopik Tüp Ligasyonu Laserasyon Onarımı Leep (Loop Elektrocerrahi Eksizyonel Prosedür) Mikroenjeksiyon Minimal Invaziv Cerrahi Myomektomi Normal (Vajinal) Doğum Ooferektomi Ooforektomi(Histerektomi) Ovariektomi Over Ablasyonu Over Kist Ameliyatı Östrojen Replasman Tedavisi Pelvik Laparaskopi Pelvik Muayene Pelvik Muayene Ve Pap Smear Preoperatif Değerlendirme Radikal Histerektomi Rahim Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Rahim Içi Araç(Spiral) Rahmin Alınması Reproduktif Endokrinoloji Robot Destekli Cerrahi Robot Destekli Laparoskopik Prosedürler Robotik Cerrahi Salpingo Ooferektomi(Histerektomi) Servikal Koni Biyopsisi Servikal Konizasyon Servikal Kriyocerrahi Serviks Biyopsisi(Kolposkopi) Sezeryan Doğum Sezeryan Sonrası Normal Doğum Sistosel Ve Rektosel Onarımı Total Abdominal Histerektomi(Histerektomi) Tubal Sterilizasyon Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Tüp Bebek Uterin Içi Cihaz Koyma Ve Kaldırma Uterus Ablasyonu Uterus Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Üçlü Tarama Testi Ürojinekolojik Ameliyatlar Vajinal Duş Vajinoplasti (Vajina Daraltma) Vbac(Sezeryan Doğum) Vezikovajinal Fistül Düzeltimi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adet Bozuklugu Adet Düzensizliği Adneksit Ağrılı Ay Başı Hali Ağrılı Cinsel İlişki AIDS Anne Sütünün Azlığı Aşırı Ay Başı (adet) Kanaması Ay Başı Düzensizliği Ay Başı Kanaması Yokluğu Ay Başı Kanamasıazlığı Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Borderline Over Tümörü Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Çikolata Kisti Dış Gebelik Dismenore Doğum Doğum Kontrol Doğum Sancıları Düşük (abortus) Endometriosis Endometriozis Ergenlik Dönemi Jinekolojik Sorunları Erken Doğum Ferç Kaşıntısı Gebe Kalamama Gebelik Genital Siğil Hamile Kalamama Hamilelik Hiperplazi Hipogonadizm Histerektomi Hormonal Bozukluklar HPV İdrar Kaçırma İdrar Yolu Sarkması İnfertilite İnterstisyel Sistit Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Kanserler Kadın Hastalıkları Kadında İşeme Bozukluğu Karın Ağrısı Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kısırlık Kist Menopoz Miyom Mol Gebelik Orgazm Olamama (Anorgazmi) Over Ca Over Kanseri Over Kist PCOS Pelvik İnflamatuar Hastalık (PID) Plasenta Previa Polikistik Over Polip Preeklampsi Prematüre Doğum Rabdomiyom Rahim Ağzı Kanseri Rahim Egzaması Rahim Hastalıkları Rahim İltihabı Rahim Kalınlaşması Rahim Kanaması Rahim Kanseri Rahim Sarkması Rahim Urları Rahimde Polip Riskli Gebelik Serviks Kanseri Sezeryan Sistit Sistosel Tekrarlayan Düşük Ürojinekoloji Vajen Ca Vajinal Akıntı Vajinal Enfeksiyonlar Vajinismus (Vajinusmus) Vajinit Vulva Kanseri Yapışık ve Önde Gelen Plasenta Yumurtalık Kanseri Yumurtalık Kisti Yüz Kırışıklıkları

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Ass.Dr. ÇAĞDAŞ KALKAN
İç Hastalıkları,Ankara
Ass.Dr. BORA ÖZEL
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Ankara
Ass.Dr. SERAY KALAYCIOĞLU
Göğüs Cerrahisi,Ankara
Ass.Dr. EGEMEN ÖZBİLGİLİ
Genel Cerrahi,İstanbul
Ass.Dr. ÇAĞLA DELİORMAN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ankara
Opr.Dr. OKAN YENİCESU
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ankara
Ass.Dr. İLKNUR SOYER
Adli Tıp,Ankara
Ass.Dr. MUHAMMED ERKAM SENCAR
İç Hastalıkları,Ankara
Ass.Dr. PINAR BALCI
İç Hastalıkları,Ankara
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
6810
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
3
Doktor Efetürk’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!